![]() |
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
buzz.razvan - Frumoasa masina, da jante de 70 nu puteai gasi?
KidForDrift - Superba, cu ce editezi poza de iese asa frumos? Pentru programul rabla: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
Scuze pentru dublu post... Nu m-am putut abtine :D
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Din pozele, nu īnțeleg nimic. Nu se vede mașina deloc. Numai unghiuri proaste.
Īncercă ca atunci cānd faci pozele, să le faci de la nivelul mașinii și din colțuri, pentru a se vedea cel puțin două părți ale mașinii. ON cu voucher-ul meu:arrow: http://imageshack.us/scaled/medium/834/93949531.png |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
robi_jam:arrow:du-o repede la rabla ca nu suport sa o vad.(fara suparare,masina e de vina)
robi_jam:arrow:frumusel benveu Tis-ul:arrow:frumusel dar am stat 5 minute sa imi dau seama ce masina e.nu vad nimic vin si eu cu un LEXUS IS-F:arrow::arrow::arrow: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Poza mea pt concursu` Darkness de pe Vstanced.
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
!!!!!!:shock:AWESOME:shock:!!!!!!:shock::shock::sh ock::shock::shock::shock:
SUPER TARE.O IDEE SUPER.IN OGLINDA RETROVIZOARE(cine s-ar fi gandit la asa ceva???) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
dary- fortza polo fratioare
ebone - misto poza buzz=razvan - frumusel lexus si nush ce nu iti place la bmw ul meu kid - cu ce mai trebuia sa completez la bmw ce nu iti comvine la el ? tis - frumos e 34 dar pacat ca este cam intuneric si nu prea inteleg mare lucru din el robi_jam - frumos e 34 grafica buna dar incearca sa schimbi un pic unghiurile din poze ca sa se vada mai bine masina apasa f9 si dupaia din sageti fixezi unghiul potrivit si dupa dai print acum vin si eu cu o masina care sper sa v-a incante vederea |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
dary762:arrow:Frumos!!!:D
bobi_racers:arrow:1-la bmw nu imi placea spatele 2-acest audi e super frumos dar nu imi place coloarea(cam de pitipoanca) vin si eu cu o masina super.OLD SCHOOL RULES!!!:peace: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Uite un mic edit(pe negru):arrow:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Buna Seara 8)
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Lume noua???!:shock:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Maryus_x90 - vrem si restul masini :D
:arrow: |
| All times are GMT +2. The time now is 02:56. |
|
- Copyright 2026 4Tuning