![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu sterg de capul meu niciodata....il las pe lucian sa stearga
@Robynet : Echipa de drift am inteles ca se va prezenta o buna parte acolo, cat despre expo...am vorbit cu lucian astazi si asteptam confirmarile masinilor de expo daca vor venii....ca nu poti aduce la un expo o masina cu suspensie si capota....spre ex |
Re: Diverse (topic de offtopic)
am rugamintea la voi sa incetatzi cel putzin pana cand o sa se dea strangerea sa vb totzi ... toate astea chiar nu isi au rostul parerea mea e sa luatzi o pauza
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
siti k eu v-am mai spus niste chestii care mi-au placut la alt club....in legatura cu organizarea lor intern , la concursuri , si la tot in general. priviti acest club k o pasiune k un refugiu din cotidian ...daca vreti, k orice vreti voi ! numai tratati totul cu seriozitate si cu responsabilitate!
unii poate s-au suparat! nu ma intereseaza! am considerat ca trebuie sa fie cineva care sa zica lucrul asta si sa-i trezeasca pe unii sau pe toti! nu am spus nimic cu rautate si nu am vrut sa dau in cineva anume. nu am vrut sa dau in nimeni ! vreu doar sa fim o echipa si sa facem treaba! sa nu pupam pe nimeni in c*r si sa ne facem treaba cum stim noi mai bine, sa ne perfectionam si sa ridicam standardele. SA FIM MAI BUNI! daca nu evoluam nu vom face treaba si nu vom fi niciodata in top 3 cluburi din romania la to ce tine de pasiunea noastra: styling, music, photo, 402 m, drift etc. haideti sa ridicam stafeta mai sus o treapta fiecare dupa posibilitatile lui si in ritmul lui. nu mai faceti discutii care nu-si au rostul. daca spre exemplu eu dispar pt o vreme de 1-2 luni si nu zic la nimeni nimic...si apar cu un urs de 800 cai?????? in timpul cat nu dau nici un semn de viatza inseamna k nu ma mai intereseaza de club? poate vreau sa fac o surpriza si sa nu stie nimeni la ce lucrez! fiecare are motivul lui propriu si personal daca nu zice nimik sau nu se mai aude de el o vreme. poate unii stiu, dar au promis sa nu zica nimic. nu mai fiti asa de rai! INCERCATI SA FITI MAI BUNI SI TOTUL VA FI MAI BINE! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
foarte corect ...
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
nu mai fi asa copil! poate ca inca nu s-a stabilit cce masini vor intra acolo. sau poate ca inca nu se sti nici macar cate locuri vom avea!!!! nu te gandesti un pic? ia intreaba mai intii cate locuri avem si apoi ce masini s-a hotarat sa fie expuse! eu unul nu stiu nici macar cate locuri vom avea ..... sau daca avem locuri!!!!!!!!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu te`am inteles pe tine cozo ca nu stii cate locuri avem :) faza e ca nici nu stiam ca mergem sau mergeti ma rog ... de asta sunt copil ....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
uff....nu vreti voi sa facem o sedinta diseara si sa vb ceva concret????
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da dar trebui vb cu lucian cu andu sa poata si ei ... + k poate sunt multzi care nu or sa vina ... daca vretzi sa facem asa ceva ar trebui anuntzata de acum ... parerea mea
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Voi fi absent am alte priorităţi mâine cu şcoala şi vorbesc foarte serios,m-am lăsat pe ultima 100 de metri şi naah...tre' să trec!;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bafta cocosel :D
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci voi anunta eu!
diseara la or 21:30 maxim ora 22:00 intilnire la real in parcarea subterana. nu va fi o intilnire obisnuita. se vor discuta lucruri importante, se va vorbi serios. nu se va lucra la masini, nu se va admira ce a mai facut unul sau altul la masna lui....etc.... hai sa ne organizam un pic! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
si scuze ca ma bag de fapt nu ma scuzati ... sa se simta si RESTANTIERII ... eventual sa vina si cu o "ciocolata" la ei ... ( sper ca daca am anuntat asta acu nu dati inapoi de la intalnire ) PS: nu o luati in nume de rau . |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
la expozitia precedenta era sa picam aiurea. vom stabili si detaliile astea. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
te pooop Tataitzu mi-e dor de tine in cuc!
@Kimi ce bani dai jantele si daca le dai cu gume ? |
| All times are GMT +2. The time now is 15:48. |
- Copyright 2026 4Tuning