![]() |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Radem glumim, dar asta am vrut sa sublinez si eu in ce am zis mai sus, sunt masini in Iasi in care au fost investiti multi bani si respectiv, multa munca si inca nu le-am vazut vazut pe acest topic, plus ca la acea masina, munca, respectiv banii, au fost investiti de alta persoana. Fiecare cu parerile lui si personal m-am saturat sa fiu pus la perete doar ca am o alta parere despre masinile "tuningate" si fulgerate. Tot personal imi cer scuze ca am deranjat atat de mult unele persoane ce citesc acest topic. O seara frumoasa. |
Re: Masini tari din Iasi
Scuzele mele pentru comentarii aiurea :D ..dar unele comentarii sunt fara rost ..Si app Cip tine pt tine glumele cu Golf si Passat .. Ca sunt Golfuri in iasi care nici in vis nu te gandesti ce au sub capota .. :) Crys da merge Renaul Megane pana la 7000 ?:)) O glumita mica :>
|
Re: Masini tari din Iasi
Hai,la 1 .... 2..... 3.... SI sa radem in grup !!!!!!!!!!!!!!!Ca ne place,place,place!
P.S. Cand aveam 8000 rpm in bord, unii erau in clasa a IV-a ! Si, DA, Megane-ul are 7000 rpm in bord ! PACE NATIUNE! BASE` E LA COMANDA NAVEI DE CURSA LUNGA NUMITA "ROMANIA"!!! |
Re: Masini tari din Iasi
nenea crys :)) tot asa fara simtul umorului ai ramas:)) ..las crys motorul sa traiasca hai noroc si la cat mai multe motoare ;;) :))
|
Re: Masini tari din Iasi
Macar mutati-va pe cafenea, stricati (sau strica-ti, vad ca e la moda..) bunatate de topic.
|
Re: Masini tari din Iasi
Ar trebui sa se refaca alegerile pentru moderatorii forumului pentru ca la cat off-topic a fost aici se dadeau warn-uri fara numar :lol: :???::D
|
Re: Masini tari din Iasi
Eu va faultam de zor,in fiecare zi! Si public si in privat! :lol: Dar si cartonase rosii fara numar se primeau! :lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
11 Attachment(s)
Şi ceva on-topic...:lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Ar fi frumos sa se faca niste categorii cu masinile tari din Iasi. Si cand postati pozele sa le incadrati la o anumita categorie. :) doar o parere de la un cititor.
|
Re: Masini tari din Iasi
acum depinde ce intelege fiecare prin masina tare.... dar nu uitati de topicul masinilor modificate https://forum.4tuning.ro/36-iasi/6902...i/page-18.html
|
Re: Masini tari din Iasi
25 Attachment(s)
Īncă un set de poze.:lol::lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
:twisted::twisted::twisted:Attachment 2557940
|
Re: Masini tari din Iasi
Am vazut-o si eu azi in Bularga, mi-am rupt gatul dupa ea in oglinda retrovizoare :D am crezut ca nu am vazut bine culoarea - e mortala !
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:46. |
- Copyright 2026 4Tuning