Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

MihaiCsl 28-08-12 19:02

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 5154689)
Mnezo,eu sa ma enervez? Stii bine ca nu am voie! :D Doar ii apostrofam un pic pe cei enumerati mai sus! Raman fidel 4Tuning-ului indiferent de situatie! Aici am invatat sa schimb treptele in 7000 rpm, aici am invatat sa pun kerosen in rezervor,aici am invatat sa fac (I)legale si tot asa mai departe! 8)

De exemplu,o alta masina TARE e jucaria lui Mnezo! Mie imi place la nebunie! De cat ori il vad in trafic de atatea ori imi zic "Il fac si cu spatele si cu fatza cu ochii inchisi!" :lol:

M-a provocat si pe mine MnezO o data in trafic si nu am acceptat, nu-mi mergea a6-a. :))
Radem glumim, dar asta am vrut sa sublinez si eu in ce am zis mai sus, sunt masini in Iasi in care au fost investiti multi bani si respectiv, multa munca si inca nu le-am vazut vazut pe acest topic, plus ca la acea masina, munca, respectiv banii, au fost investiti de alta persoana.
Fiecare cu parerile lui si personal m-am saturat sa fiu pus la perete doar ca am o alta parere despre masinile "tuningate" si fulgerate. Tot personal imi cer scuze ca am deranjat atat de mult unele persoane ce citesc acest topic. O seara frumoasa.

Jockers 28-08-12 22:52

Re: Masini tari din Iasi
 
Scuzele mele pentru comentarii aiurea :D ..dar unele comentarii sunt fara rost ..Si app Cip tine pt tine glumele cu Golf si Passat .. Ca sunt Golfuri in iasi care nici in vis nu te gandesti ce au sub capota .. :) Crys da merge Renaul Megane pana la 7000 ?:)) O glumita mica :>

CRyS` 28-08-12 23:51

Re: Masini tari din Iasi
 
Hai,la 1 .... 2..... 3.... SI sa radem in grup !!!!!!!!!!!!!!!Ca ne place,place,place!


P.S. Cand aveam 8000 rpm in bord, unii erau in clasa a IV-a ! Si, DA, Megane-ul are 7000 rpm in bord !



PACE NATIUNE! BASE` E LA COMANDA NAVEI DE CURSA LUNGA NUMITA "ROMANIA"!!!

Jockers 29-08-12 00:09

Re: Masini tari din Iasi
 
nenea crys :)) tot asa fara simtul umorului ai ramas:)) ..las crys motorul sa traiasca hai noroc si la cat mai multe motoare ;;) :))

Victor VRE 29-08-12 00:52

Re: Masini tari din Iasi
 
Macar mutati-va pe cafenea, stricati (sau strica-ti, vad ca e la moda..) bunatate de topic.

Eddy_e39 30-08-12 19:35

Re: Masini tari din Iasi
 
Ar trebui sa se refaca alegerile pentru moderatorii forumului pentru ca la cat off-topic a fost aici se dadeau warn-uri fara numar :lol: :???::D

CRyS` 30-08-12 20:08

Re: Masini tari din Iasi
 
Eu va faultam de zor,in fiecare zi! Si public si in privat! :lol: Dar si cartonase rosii fara numar se primeau! :lol:

John BRO 04-09-12 22:36

Re: Masini tari din Iasi
 
11 Attachment(s)
Şi ceva on-topic...:lol:

drobet@ 04-09-12 23:29

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 5151646)
Ooo, suntem rai. vezi ma sa nu te ia vantul.

Mi-a vorbit si mie o data urat de am zis ca-i mut directia, dar nu ma pun cu persoanele ce au probleme psihice. :))

SALUT ! Sa inteleg ca aveti o problema cu fostul meu nissan? sau nu inteleg bine cand o sa investiti voi bani care i-am investit eu in ia atunci s vb iar despre ceea ce face masina respectiva stati in banca voastra prieteneste;) iar daca aveti ceva cu cip aveti cu mine deoarece eu ii spun ce sa scrie asa ca...

2slow4u 05-09-12 07:32

Re: Masini tari din Iasi
 
Ar fi frumos sa se faca niste categorii cu masinile tari din Iasi. Si cand postati pozele sa le incadrati la o anumita categorie. :) doar o parere de la un cititor.

Eriksson 05-09-12 15:27

Re: Masini tari din Iasi
 
acum depinde ce intelege fiecare prin masina tare.... dar nu uitati de topicul masinilor modificate https://forum.4tuning.ro/36-iasi/6902...i/page-18.html

John BRO 05-09-12 22:05

Re: Masini tari din Iasi
 
25 Attachment(s)
Īncă un set de poze.:lol::lol:

MnezO 20-09-12 23:25

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 5154689)
Mnezo,eu sa ma enervez? Stii bine ca nu am voie! :D Doar ii apostrofam un pic pe cei enumerati mai sus! Raman fidel 4Tuning-ului indiferent de situatie! Aici am invatat sa schimb treptele in 7000 rpm, aici am invatat sa pun kerosen in rezervor,aici am invatat sa fac (I)legale si tot asa mai departe! 8)

De exemplu,o alta masina TARE e jucaria lui Mnezo! Mie imi place la nebunie! De cat ori il vad in trafic de atatea ori imi zic "Il fac si cu spatele si cu fatza cu ochii inchisi!" :lol:

Te Iubesc ma :)) .

cretu_bs 21-09-12 07:28

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
:twisted::twisted::twisted:Attachment 2557940

the dog 26-09-12 12:35

Re: Masini tari din Iasi
 
Am vazut-o si eu azi in Bularga, mi-am rupt gatul dupa ea in oglinda retrovizoare :D am crezut ca nu am vazut bine culoarea - e mortala !


All times are GMT +2. The time now is 19:46.

- Copyright 2026 4Tuning