Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Intalnirea membrilor 4tuning Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/1839-intalnirea-membrilor-4tuning-constanta.html)

ct11lyv 08-09-09 22:55

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Quote:

Originally Posted by CT18NRG (Post 2623199)
ehz or sa fie mai multi , nu doar lista aia .. probabil sunt cativa :"> shy pe aici :)) si nu vor sa se anunte :))

stiti ce ash face eu ? si m`am gandit serios la asta . ce ar fi la intrunirea asta sa chemam si un shef de pe la rutiera , sa se planga el de noi , noi de ei .. poate ca o conversatie de genul asta ar aduce niste foloase de ambele parti ...

e o idee dar..cine ne ia in seama..doar e criza... doar cu Mazare sa se discute..ceva..cine stie poate are vreo idee

CT18NRG 08-09-09 22:58

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
asta o rezolv eu . vbesc eu si se vine . daca sunteti si voi de acord . ca ma gandesc ca , in baza de date oricum suntem cu totii , deci n`ar avea cu ce sa ne afecteze negativ . sa vina si ei cu doleantele lor , poate mai gasim si noi la un neon o folie etc niste intelegere , le explicam cum sta treaba cu showurile etc , macar prin orash sa incercam sa ne intelegem . nu cred ca ar fi rau sincer sa fiu . si chiar cred ca`i pot convinge sa vina sa purtam o discutie constructiva . si sa ne arate exeo`ul :))

ct11lyv 08-09-09 23:01

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
este o ideea f buna .. sunt multe de zis....poate ne scoate de la lista neagra .care se zice k nu exista.. poate doar la uni din egenti..

CT18NRG 08-09-09 23:03

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
lista neagra exista . iti garantez eu . dar daca e sa fim realisti , 90% din cei de pe lista aia isi merita locul acolo . masina cu multi cai , sau cu tuning exterior , nu inseamna neaparat fomfleuri facute pe strada :)
daca lumea voteaza ca e deacord cu prezenta unui reprezentant al politiei la intrunire , eu o sa port discutiile cu ei , cand vom avea o data si o ora stabilite .

ct11lyv 08-09-09 23:14

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
da jumate sau mai multi din sa zicem "sumahari" constantei sunt pe lista .. io sunt de acord..sa fie si cei de la m.a,i

CT18NRG 08-09-09 23:30

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
piticule , stii si tu cum e aia ... fiecare`si trage spuza pe bucatzica lui de paine ... nu pot fi toate perfecte , da io zic ca de o folie , un neon , niste jante ... ne scoatem daca stim cum sa punem problema cu ei . si ash vedea`o ca pe un prim pas spre un respect...reciproc . care ,sa fim seriosi , in momentul asta nu exista ...

SMocKey21 08-09-09 23:35

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
rapsheet si blacklist vad ca e aici :)))))))))))))))))

CT18NRG 08-09-09 23:36

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
lista e deschisa :)) =))

B94UVX 09-09-09 00:37

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
..decii..ideea asta e prea buna ar fii ceva daca ar veni cineva de la politie sa se intalneasca cu noi...poate zice shaw ca vrem sa-l incingem..:))=))
..poate facem si niste filmulete ceva ..nusthu acum eu miam dat cu parerea ca poze am inteles ca o sa se faca..:D

CT18NRG 09-09-09 00:38

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
de filmat o sa filmez eu .
si o sa vina si de la politie , sau cel putin o sa incerc. ei sa stiti ca de obicei sunt destul de deschisi la ideea de comunicare cu comunitatile ( moto , tuning , etc )

B94UVX 09-09-09 00:43

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
aa si legat de organizare...cum o sa fie cum ne asezam ...eu sper sa nu fie bisericute ca de obicei chit ca multi nu prea se cunosc intre ei si asta sper sa nu fie o problema....

CT18NRG 09-09-09 00:46

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
unu de la x team , unu de la fanatik , unu de la black widdow , unu de la streetvision ...si tot asa pana se termina cluburile .. si apoi o luam de la capat :))

B94UVX 09-09-09 00:48

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
:)))da asta ar fi o idee:)))....:))

CT18NRG 09-09-09 00:49

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
preferabil intre masini pusa si cate o tipa ...

B94UVX 09-09-09 00:54

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
:))da ce e mah..expozitie tuning?? :P:)))..desi nu ar fii o idee deloc rea..:X:X:X


All times are GMT +2. The time now is 03:48.

- Copyright 2024 4Tuning