Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

radu_cainamisir 04-03-13 22:37

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by ebone (Post 5387430)
Frumoase masinituze!!!

O poza pt. Equinox :))))))))

Drifting

Ebone hai pe mess!

ebone 04-03-13 22:48

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 5387441)
Ebone hai pe mess!

:))))))))

KidForDrift 05-03-13 09:49

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Darius-Ma, aia era ideea sa se vada buza jantei, si da, poate am gresit gumele. Urat tare Scirocco ala:lol:
Rosha-Multumesc.
Tis-:-) Ai jante prea mari pentru asa ceva, nu e prea "estetic" vorba lui Darius. Si daca ii scoteai aripile de avion, arata mult mai bine!
ebone-Nu faci un tutorial pentru edituri in PS? Cel putin pentru fum:-)

LEVIN

radu_cainamisir 05-03-13 12:02

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by ebone (Post 5387430)
Frumoase masinituze!!!

O poza pt. Equinox :))))))))

Drifting

fumul tau pare cel mia realist dintre toate incercarile dar cred ca ar fi fost si mai realistic daca il lasai putin mai transparet sa se vada totusi ceva prin el

tm_kata 05-03-13 13:00

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
BMW M3

ebone 05-03-13 13:54

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
KidForDrift - uite aici tutorial https://www.youtube.com/watch?v=xNF3JcB-uus
radu_cainamisir - se vede urat mai transparent, asa vad eu :))))
tm_kata - frumos, o revenire ceva ? :D

CraZzy_K1D 05-03-13 14:16

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
KidForDrift - ca sa iti iasa fumu ala cat mai realist trebuie sa pastrezi fumu din joc si te ghidezi dupa ala :) eu asa fac

ebone 05-03-13 14:19

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by CraZzy_K1D (Post 5388070)
KidForDrift - ca sa iti iasa fumu ala cat mai realist trebuie sa pastrezi fumu din joc si te ghidezi dupa ala :) eu asa fac

nu neaparat :D eu fac fara

DariusAlexandru 05-03-13 15:05

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
buzz.razvan: Stopurile nu-mi plac.În rest,e chiar reuşită,felicitări.

ebone: Frumos,exceptând finala.

KidForDrift: Stai liniştit că şi Levin-ul tău e urât cu crengi.

tm_kata: Foarte frumos. :D

Nu mă mai satur de Scirocco. :lol:
Attachment 2709636

ebone 05-03-13 15:15

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by DariusAlexandru (Post 5388135)
buzz.razvan: Stopurile nu-mi plac.În rest,e chiar reuşită,felicitări.

ebone: Frumos,exceptând finala.

KidForDrift: Stai liniştit că şi Levin-ul tău e urât cu crengi.

tm_kata: Foarte frumos. :D

Nu mă mai satur de Scirocco. :lol:
Attachment 2709636

finala imi place cel mai mult mie :)))) BOSO la putere :)))))

tm_kata 06-03-13 14:13

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
MERCEDES C63

radu_cainamisir 06-03-13 16:33

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Kata ma bucur foarte tare sa te revad aici, sper acum pentru mai mult timp :D Chiar mi-ai si redat pofta de SLRR :D

Chiar din weekend-ul acesta ma reapuc de vechile proiecte pt joc! :joy:

tm_kata 06-03-13 17:03

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 5389565)
Kata ma bucur foarte tare sa te revad aici, sper acum pentru mai mult timp :D Chiar mi-ai si redat pofta de SLRR :D

Chiar din weekend-ul acesta ma reapuc de vechile proiecte pt joc! :joy:

Ma bucur ca ai avut nevoie de stimulente :)) Sa vedem cum stam cu timpul liber si mai postez din cand in cand.

grc 06-03-13 19:01

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Salu baietii, m-am gandit sa mai trec si eu pe aici. Bravo pentru masini tuturor, sunt dementiale toate toate, a avansat mult tehnica in SLRR :))

Vin si eu cu o balena, va rog sa nu fiti prea duri, cred ca mi-am cam iesit din mana....

bobi_racers 07-03-13 16:30

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
grc- frumoasa balena de unde ai luat-o ca o vrem si noi ?

tm_kata - absolut super toate masinile si ma bucur sa te vad pe aici acum avem si noi de la cine invata cate ceva

radu -ce ai facut fratioare din masina ciorba ?

kid - frumos

darius - superb

acum incerc sa imi fac si eo timp sa mai postez cate ceva pe aici si sper sa va incant vedea cu aceasta masina

aston marti D.B.S


All times are GMT +2. The time now is 17:10.

- Copyright 2026 4Tuning