![]() |
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Imi place genul de masini cu prezenta scenica,
dramatica, enigmatica, singuratica, animalica |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
POSTEAZA O SINGURA DATA. EXISTA SI BUTON DE EDIT IN CAZ CA AI UITAT CEVA. NU E MESS. E FORUM:)
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
cartof02-Usurel prietene cu posturile.Stiu ca esti la inceput si de asta te rog sa citeste regulamentu forumului.
Rosha-E valabil si pentru tine. https://i.imgur.com/s6Zzvrg.png |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Bine ai venit cartof , ai inceput cu stangul :)
Continua asa :) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
R.Equinox N-a mosule :))))
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
ebone: Foarte frumos.
Deşi nu sunt fan full black,BMW-ul ăsta chiar îmi place mult. Cred că era şi mai şmecher dacă făceai etrierii în galben/auriu să contrasteze negrul împreună cu niturile jantelor. R.Equinox: De data asta nu,ţi-am spus pe mess.Dar oricum 10 pt. poză. Rosha: Maşina ta îmi provoacă cancer la retină. Nu am ce să comentez,nu agreez stilul acesta. Grafica e bunicică. :D cartof02: Dă TAB înainte să faci poze,şi nu mai scrie un mesaj în 5 posturi unul după altul. Iar aici,se postează maşinile gata modificate. Daily Driven / Track car. Attachment 2704173 Attachment 2704174 Attachment 2704175 |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Rosha:Te rog fii putin mai atent la detalii! Din prima poza se vede ca-ti iese intercoolerul prin spoiler! Incearca data viitoare ceva mai high - poly!
R.Equinox:Ugly as F**K:lol: ebone:Imi place foarte mult! Respect! Darius-Sa stii ca mie imi plac foarte mult masinile facute de tine, si stilul tau de tuning, dar asta e pretty fucked:lol:. Inca incerc sa inteleg ce te-a determinat sa o faci asa de inalta!:-) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
KidForDrift:arrow:Ca de obicei.Foarte tare!
ebone:arrow:Frumos.Cum ai facut vopseau asa...mata? Vin si eu cu o...ceva...:arrow: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Frumoase cazane pe aici :)) E92-u asta nou nu prea imi place... e suspensia f... rau de tot
T E A S E R |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
E o maşina de putere,nu am vrut stance,gume stretch,etc. :D Mersi de părere. |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
Sall va prezit Mazda RX7.Sper sa va placa :D
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:34. |
|
- Copyright 2026 4Tuning