Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

Rosha 27-02-13 18:32

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Imi place genul de masini cu prezenta scenica,
dramatica, enigmatica, singuratica, animalica

Rosha 27-02-13 19:01

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
POSTEAZA O SINGURA DATA. EXISTA SI BUTON DE EDIT IN CAZ CA AI UITAT CEVA. NU E MESS. E FORUM:)

R.Equinox 27-02-13 19:15

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
cartof02-Usurel prietene cu posturile.Stiu ca esti la inceput si de asta te rog sa citeste regulamentu forumului.
Rosha-E valabil si pentru tine.

https://i.imgur.com/s6Zzvrg.png

dary762 27-02-13 19:36

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Bine ai venit cartof , ai inceput cu stangul :)
Continua asa :)

ebone 27-02-13 20:07

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
R.Equinox N-a mosule :))))

DariusAlexandru 27-02-13 20:40

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
ebone: Foarte frumos.
Deşi nu sunt fan full black,BMW-ul ăsta chiar îmi place mult.
Cred că era şi mai şmecher dacă făceai etrierii în galben/auriu să contrasteze negrul împreună cu niturile jantelor.

R.Equinox: De data asta nu,ţi-am spus pe mess.Dar oricum 10 pt. poză.

Rosha: Maşina ta îmi provoacă cancer la retină.
Nu am ce să comentez,nu agreez stilul acesta.
Grafica e bunicică. :D

cartof02: Dă TAB înainte să faci poze,şi nu mai scrie un mesaj în 5 posturi unul după altul.
Iar aici,se postează maşinile gata modificate.

Daily Driven / Track car.
Attachment 2704173 Attachment 2704174 Attachment 2704175

KidForDrift 27-02-13 22:02

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Rosha:Te rog fii putin mai atent la detalii! Din prima poza se vede ca-ti iese intercoolerul prin spoiler! Incearca data viitoare ceva mai high - poly!
R.Equinox:Ugly as F**K:lol:
ebone:Imi place foarte mult! Respect!
Darius-Sa stii ca mie imi plac foarte mult masinile facute de tine, si stilul tau de tuning, dar asta e pretty fucked:lol:. Inca incerc sa inteleg ce te-a determinat sa o faci asa de inalta!:-)

buzz.razvan 27-02-13 22:20

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
KidForDrift:arrow:Ca de obicei.Foarte tare!
ebone:arrow:Frumos.Cum ai facut vopseau asa...mata?

Vin si eu cu o...ceva...:arrow:

KrYpToN 28-02-13 00:19

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Frumoase cazane pe aici :)) E92-u asta nou nu prea imi place... e suspensia f... rau de tot

T E A S E R

DariusAlexandru 28-02-13 06:36

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by KidForDrift (Post 5381491)
Darius-Sa stii ca mie imi plac foarte mult masinile facute de tine, si stilul tau de tuning, dar asta e pretty fucked:lol:. Inca incerc sa inteleg ce te-a determinat sa o faci asa de inalta!:-)

Nu,nu.Aşa am vrut eu să fie.
E o maşina de putere,nu am vrut stance,gume stretch,etc. :D
Mersi de părere.

ebone 28-02-13 12:08

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by KrYpToN (Post 5381636)
Frumoase cazane pe aici :)) E92-u asta nou nu prea imi place... e suspensia f... rau de tot

T E A S E R

pai cand intram, intram toti astia vechi in forta, ne facem pofta unul altuia :))))

DariusAlexandru 28-02-13 12:27

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
@Kid: Poate fitmentul ăsta e mai pe placul tău. :D
Attachment 2704611 Attachment 2704612

cartof02 28-02-13 19:16

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Sall va prezit Mazda RX7.Sper sa va placa :D

cartof02 28-02-13 19:20

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by batman (Post 5362737)
Frumoase masini baietii, tineti-o tot asa!
Acum vin si eu cu Nissanul meu+o poza bonus cu E92.Daca vreti mai pun!:lol:
Attachment 2689924Attachment 2689925Attachment 2689926
Attachment 2689927

Super tare masina imi place mai ales Nissanul dar si cealalanta e ok.

Cristi.megane 28-02-13 20:04

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by cartof02 (Post 5382507)
Super tare masina imi place mai ales Nissanul dar si cealalanta e ok.

se scrie cealalta , nu cealalanta :lol:


All times are GMT +2. The time now is 08:34.

- Copyright 2026 4Tuning