![]() |
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Multumesc mult bobi_racers!
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
bobi_racers:arrow:masina ar arata bine dar cu alta bara.Serios, o strica rau bara aia din fata.:-)
:arrow:Am incercat ceva nou.E bine???:arrow: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Gumele de pe față sunt din alt film.. Vezi că sunt atātea feluri de pack-uri cu caucioace, tu tot p-astea le pui...
Īn rest e ok, deși nu are nimic ieșit din comun. Mai lucrează la așezarea roților(camber, offset). |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
revin si eu cu un mercedes
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Da voi astia 2 postati in pr....la greu:lol:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
bobi_racers: acordă și tu mai mult timp mașinilor făcute de tine, pentru că de ex. acea culoare nu meerge pe acel C.
KidForDrift: ca deobicei :shock: O sărăcie de e28. |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
bobi- camberul l-am facut calumea dar am intrat in garaj sa schimb cauciucurile si am intrat inapoi sa fac poza.si dupa am vazut ca am schimbat si jentile intre ele:)).o sa fiu mai atent. bmw`ul e frumos dar jentile il strica,parerea mea ar merge niste BBS`uri sau ceva cu talon mic.
amg`ul e frumos orice ai spune. dar parca puteai sa il prinzi in niste cadre mai ok.. razvan- masina e frumoasa, dar la fel parca nu merg jentile. jentile de "shicoco" erau perfecte.si schimba cauciucurile.astea sunt naspa. uite ai aici in arhiva de la seria 1 M niste cauciucuri faine.(parola la rar e SLRR.PL) tis-ule- frumos dar de aceeasi parere..jentile parca nu pusca... kid- NO COMMENT. RESPECT! imi urci te rog si mie harta asta..ca nu o gasesc niciunde.. mi-a facut bobi pofta cu c63`u:)) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Proper supercar 8)
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
Sall vreau sa va arat masinuta mea :).Sper sa va placa si sunt incepator.SCZ de grafica trebe sa o modific ;)
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
bobi_racers: Fă miezul jantelor argintiu pe BMW.
Fitmentul e uşor exagerat.I-ar sta mai bine cu jantele aliniate la aripă frumos,gume cu un talon mai mic,nu neapărat stretch, şi vei avea un CSL Daily + Track Day exact cum trebuie. Mercedesul e chiar frumos. buzz.razvan: Pentru toţi īncepătorii: dacă foloseşti shock absorber(air-ride) setează-l undeva la 170 pe faţă,ambele.Apoi din SLRR Editor scade valoarea Up and Down.De exemplu de la -0.500 la -0.450 pt. a coborī dreapta/stānga faţă.Ai grijă să modifici ambele valori (Front right wheel şi Front left wheel). Dacă a coborāt prea mult mai ridică valoarea īn absorber.De ex. de la 270 la 290(ambele pe faţă). KidForDrift: Ţie nu am ce să-ţi comentez.Eşti praf. :lol: Tis-ul: Trebuia să foloseşti şi tu un set de jante ceva mai mic,pe 17" de preferat. Rosha: Jantele nu mă atrag,dar arată bine per total. danny125: Frumos. :D cartof02: Pentru īnceput e bine,continuă. Urc şi eu un E36 Cabrio,static,făcut rapid + 2 poze mai vechi(200SX Drift Car) Attachment 2702587 Attachment 2702589 Attachment 2702588 |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
danny- simply the best. foarte frumos
cartof- capota de carbon,hmm,merge...dar portbagaju nu imi place deloc. alte jenti si joacate putin cu camberul. darius- frumos bmw`ul. si screenurile "mai vechi" foarte tari FIAT CABRIO |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:30. |
|
- Copyright 2026 4Tuning