Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

c8ilu 25-02-13 19:30

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Multumesc mult bobi_racers!

buzz.razvan 25-02-13 20:05

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
bobi_racers:arrow:masina ar arata bine dar cu alta bara.Serios, o strica rau bara aia din fata.:-)

:arrow:Am incercat ceva nou.E bine???:arrow:

Tis-ul 25-02-13 20:29

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Gumele de pe față sunt din alt film.. Vezi că sunt atātea feluri de pack-uri cu caucioace, tu tot p-astea le pui...

Īn rest e ok, deși nu are nimic ieșit din comun. Mai lucrează la așezarea roților(camber, offset).

bobi_racers 25-02-13 21:13

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
revin si eu cu un mercedes

KidForDrift 25-02-13 21:26

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Da voi astia 2 postati in pr....la greu:lol:

Tis-ul 25-02-13 21:28

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
bobi_racers: acordă și tu mai mult timp mașinilor făcute de tine, pentru că de ex. acea culoare nu meerge pe acel C.
KidForDrift: ca deobicei :shock:

O sărăcie de e28.


R.Equinox 25-02-13 21:41

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by KidForDrift (Post 5378465)
Da voi astia 2 postati in pr....la greu:lol:

Ii bini di tat8)

Quote:

Originally Posted by Tis-ul (Post 5378469)
bobi_racers: acordă și tu mai mult timp mașinilor făcute de tine, pentru că de ex. acea culoare nu meerge pe acel C.
KidForDrift: ca deobicei :shock:

O sărăcie de e28.


Ai F****O cu jantele alea:x..in rest e bine.

Rosha 25-02-13 21:46

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
bobi- camberul l-am facut calumea dar am intrat in garaj sa schimb cauciucurile si am intrat inapoi sa fac poza.si dupa am vazut ca am schimbat si jentile intre ele:)).o sa fiu mai atent. bmw`ul e frumos dar jentile il strica,parerea mea ar merge niste BBS`uri sau ceva cu talon mic.
amg`ul e frumos orice ai spune. dar parca puteai sa il prinzi in niste cadre mai ok..

razvan- masina e frumoasa, dar la fel parca nu merg jentile. jentile de "shicoco" erau perfecte.si schimba cauciucurile.astea sunt naspa. uite ai aici in arhiva de la seria 1 M niste cauciucuri faine.(parola la rar e SLRR.PL)

tis-ule- frumos dar de aceeasi parere..jentile parca nu pusca...
kid- NO COMMENT. RESPECT! imi urci te rog si mie harta asta..ca nu o gasesc niciunde..

mi-a facut bobi pofta cu c63`u:))

radu_cainamisir 25-02-13 23:20

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by buzz.razvan (Post 5378277)
:arrow:Am incercat ceva nou.E bine???:arrow:

Masina si pozele sunt ok, dar trebuie sa inveti sa si "trisezi" putin cu PS-ul. Nu zic eu ca stiu sa modific pozele in PS pt ca as minti dar uite ceva ce cred ca socate masina mai mult in evidenta ;)

danny125 26-02-13 11:47

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Proper supercar 8)

cartof02 26-02-13 14:04

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
Sall vreau sa va arat masinuta mea :).Sper sa va placa si sunt incepator.SCZ de grafica trebe sa o modific ;)

DariusAlexandru 26-02-13 15:16

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
bobi_racers: Fă miezul jantelor argintiu pe BMW.
Fitmentul e uşor exagerat.I-ar sta mai bine cu jantele aliniate la aripă frumos,gume cu un talon mai mic,nu neapărat stretch, şi vei avea un CSL Daily + Track Day exact cum trebuie.
Mercedesul e chiar frumos.

buzz.razvan: Pentru toţi īncepătorii: dacă foloseşti shock absorber(air-ride) setează-l undeva la 170 pe faţă,ambele.Apoi din SLRR Editor scade valoarea Up and Down.De exemplu de la -0.500 la -0.450 pt. a coborī dreapta/stānga faţă.Ai grijă să modifici ambele valori (Front right wheel şi Front left wheel).
Dacă a coborāt prea mult mai ridică valoarea īn absorber.De ex. de la 270 la 290(ambele pe faţă).

KidForDrift: Ţie nu am ce să-ţi comentez.Eşti praf. :lol:

Tis-ul: Trebuia să foloseşti şi tu un set de jante ceva mai mic,pe 17" de preferat.

Rosha: Jantele nu mă atrag,dar arată bine per total.

danny125: Frumos. :D

cartof02: Pentru īnceput e bine,continuă.

Urc şi eu un E36 Cabrio,static,făcut rapid + 2 poze mai vechi(200SX Drift Car)
Attachment 2702587 Attachment 2702589 Attachment 2702588

Rosha 26-02-13 16:50

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
danny- simply the best. foarte frumos
cartof- capota de carbon,hmm,merge...dar portbagaju nu imi place deloc. alte jenti si joacate putin cu camberul.
darius- frumos bmw`ul. si screenurile "mai vechi" foarte tari

FIAT CABRIO

Cristi.megane 26-02-13 19:53

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Rosha (Post 5379476)
danny- simply the best. foarte frumos
cartof- capota de carbon,hmm,merge...dar portbagaju nu imi place deloc. alte jenti si joacate putin cu camberul.
darius- frumos bmw`ul. si screenurile "mai vechi" foarte tari

FIAT CABRIO

daca asta-i cabrio eu ma impusc :lol:

KidForDrift 26-02-13 20:06

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Cristi.megane (Post 5379777)
daca asta-i cabrio eu ma impusc :lol:

A gresit si el ma, vroia sa zica COUPE! :lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 05:30.

- Copyright 2026 4Tuning