![]() |
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
suferi de tine, te iei de toata lumea care face off-topic de zici ca esti cel putin fondator 4tuning, dar de tine nu mai zici nimic.. si chestia cu inchisu', mai sunt oameni care posteaza, nu mai face tu pe moderatoru' sef, ca oricum esti pielea *****. ai facut 2 masini in slrr, si gata, te vezi Dumnezeu. pai Maryus ce sa mai zica ?? Franco, JC ?? IMI CER SCUZE DE OFF-TOPIC, DAR N-AM PUTUT REZISTA ! |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Tis-ule-Stai potol ma salbaticule:lol::lol::lol:, ce-i cu tine?:lol:
Oldie But Goodie |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Quote:
Uite sa nu mai fie off topic! |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
buzz razvan- incearca sa faci poze din unghiuri care sa puna in valoare masina. apasa f9 si joacate putin cu camera, focalizeaza mai mult etc.
kidfordrift- masina trade-mark:))foarte tare darius alexandru- genial be-em-ve-ul:)) poate niste jenti putin mari mari,nu mult,doar o idee vis-a-vis de inchisul topicului, de ce ati face asta?! am urmarit ultimele pagini si nu inteleg de ce se doreste acest lucru,mi se pare ca activitatea este destul de ok. scuze de off,dar ar fi pacat sa se inchida. revin si eu cu o masina,dupa o pauza de ceva timp. o ardem low,wide si from dusk till dawn:)) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Mersi Rosha.Data viitoare încearcă nişte jante ceva mai mici. :D
https://img845.imageshack.us/img845/3682/78411338.png |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Ahh :lol:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
Quote:
HELLO GORGEOUS. BMW 1 M :D:D |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
FRUMOASE BENVEURI LA TOTI.:D
Like A Boss8)8):arrow: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Darius-Dragut
dary762-Imi place:peace: Rosha-Masina ca baza e buna, dar ce-i cu fitmentul si camberul ala?:lol::lol::lol: buzz.razvan-Ce tiganie:lol: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Kid : Troacă :lol: .
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
buzz - frumusica masina dar poate daca faceai si tu pozele mai altfel sa intelegem si noi ceva de ea
radu - frumos bmw dar dai jos cusca aia de porumbei dary - fortza pisica fratelo kid - smecher bmw-u dar cred ca era mai bine fara eleron cu toate ai vrut sa faci tu ceva din el dar nu prea ti-a iesit rosha - superb seria 1 daca ii indreptai si camberu un pic era si mai bestial acum gata ajunge cu vorbaria sa imi prezint si eu cotezu adica bmw m3 e 46 c.s.l |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Dati-mi si mie un site de unde sa iau masini si trasee pentru SLR, Va rog frumos! Multumesc!
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
v..stanced.com sau gom-team.com acum vezi cu care te intelegi mai bine
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:02. |
|
- Copyright 2026 4Tuning