Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

Tis-ul 23-02-13 09:09

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 5374043)
dary- fratelo hai sa curmam suferinta forumului si mai bine il ... eutanasiezi?

mi se pare mie sau tu ai prob. cu capu' ?
suferi de tine, te iei de toata lumea care face off-topic de zici ca esti cel putin fondator 4tuning, dar de tine nu mai zici nimic..
si chestia cu inchisu', mai sunt oameni care posteaza, nu mai face tu pe moderatoru' sef, ca oricum esti pielea *****. ai facut 2 masini in slrr, si gata, te vezi Dumnezeu. pai Maryus ce sa mai zica ?? Franco, JC ??

IMI CER SCUZE DE OFF-TOPIC, DAR N-AM PUTUT REZISTA !

KidForDrift 23-02-13 10:46

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Tis-ule-Stai potol ma salbaticule:lol::lol::lol:, ce-i cu tine?:lol:

Oldie But Goodie

radu_cainamisir 23-02-13 11:12

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Tis-ul (Post 5374421)
mi se pare mie sau tu ai prob. cu capu' ?
suferi de tine, te iei de toata lumea care face off-topic de zici ca esti cel putin fondator 4tuning, dar de tine nu mai zici nimic..
si chestia cu inchisu', mai sunt oameni care posteaza, nu mai face tu pe moderatoru' sef, ca oricum esti pielea *****. ai facut 2 masini in slrr, si gata, te vezi Dumnezeu. pai Maryus ce sa mai zica ?? Franco, JC ??

IMI CER SCUZE DE OFF-TOPIC, DAR N-AM PUTUT REZISTA !

copilas stai cumnte ca iti plesneste vreo vena la cap si dam in altele :lol:

Uite sa nu mai fie off topic!

ebone 23-02-13 15:15

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Tis-ul (Post 5374421)
mi se pare mie sau tu ai prob. cu capu' ?
suferi de tine, te iei de toata lumea care face off-topic de zici ca esti cel putin fondator 4tuning, dar de tine nu mai zici nimic..
si chestia cu inchisu', mai sunt oameni care posteaza, nu mai face tu pe moderatoru' sef, ca oricum esti pielea *****. ai facut 2 masini in slrr, si gata, te vezi Dumnezeu. pai Maryus ce sa mai zica ?? Franco, JC ??

IMI CER SCUZE DE OFF-TOPIC, DAR N-AM PUTUT REZISTA !

+1 ;)

DariusAlexandru 23-02-13 20:37

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
De data asta 100% SLRR,fără Photoshop.

Attachment 2699874 Attachment 2699875 Attachment 2699876

Rosha 23-02-13 21:00

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
buzz razvan- incearca sa faci poze din unghiuri care sa puna in valoare masina. apasa f9 si joacate putin cu camera, focalizeaza mai mult etc.
kidfordrift- masina trade-mark:))foarte tare
darius alexandru- genial be-em-ve-ul:)) poate niste jenti putin mari mari,nu mult,doar o idee

vis-a-vis de inchisul topicului, de ce ati face asta?! am urmarit ultimele pagini si nu inteleg de ce se doreste acest lucru,mi se pare ca activitatea este destul de ok. scuze de off,dar ar fi pacat sa se inchida.

revin si eu cu o masina,dupa o pauza de ceva timp. o ardem low,wide si from dusk till dawn:))

DariusAlexandru 23-02-13 21:25

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Mersi Rosha.Data viitoare încearcă nişte jante ceva mai mici. :D

https://img845.imageshack.us/img845/3682/78411338.png

dary762 24-02-13 12:03

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Ahh :lol:

Rosha 24-02-13 18:37

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by dary762 (Post 5376134)
Ahh :lol:

frumoasa matza.


HELLO GORGEOUS. BMW 1 M :D:D

buzz.razvan 24-02-13 20:15

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
FRUMOASE BENVEURI LA TOTI.:D

Like A Boss8)8):arrow:

KidForDrift 24-02-13 20:33

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Darius-Dragut
dary762-Imi place:peace:
Rosha-Masina ca baza e buna, dar ce-i cu fitmentul si camberul ala?:lol::lol::lol:
buzz.razvan-Ce tiganie:lol:

sYdanyel 25-02-13 14:51

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Kid : Troacă :lol: .

bobi_racers 25-02-13 19:15

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
buzz - frumusica masina dar poate daca faceai si tu pozele mai altfel sa intelegem si noi ceva de ea

radu - frumos bmw dar dai jos cusca aia de porumbei

dary - fortza pisica fratelo

kid - smecher bmw-u dar cred ca era mai bine fara eleron cu toate ai vrut sa faci tu ceva din el dar nu prea ti-a iesit

rosha - superb seria 1 daca ii indreptai si camberu un pic era si mai bestial acum gata ajunge cu vorbaria

sa imi prezint si eu cotezu adica bmw m3 e 46 c.s.l

c8ilu 25-02-13 19:26

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Dati-mi si mie un site de unde sa iau masini si trasee pentru SLR, Va rog frumos! Multumesc!

bobi_racers 25-02-13 19:29

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
v..stanced.com sau gom-team.com acum vezi cu care te intelegi mai bine


All times are GMT +2. The time now is 10:02.

- Copyright 2026 4Tuning