![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce se aude despre evenimentul din acest weekend de la Romexpo??? care, cum si cu ce mergem???
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
asteptam sa ne zica Bogdy daca vom participa la Expo
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bogdy nu vrea niste roti :) ??? MOMO
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
parerea mea este k toti suntem oameni maturi, cu destule pasiuni. ar trebui sa incetati cu injectiile astea si sa punem umarul toti sa facem ceva.
pentru fiecare, pe primul loc este familia, apoi prietena, apoi serviciul si apoi clubul. nu este obligatoriu sa ne vedem toti in fiecare seara sau in fiecare vineri sau sambata. si nu va trage nimeni de urechi daca nu veniti. si inca un lucru....nu mai fiti asa de copii. ati trecut de mult de vremea pubertatii. incercati sa ganditi si sa va exprimati mai matur. incercati sa scapati de cosurile alea care v-au mai ramas sau v-au mai aparut pe fata!!!!!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
putem sa nu mai discutam astea aici "pliz" fulimigi astea ? ;;) multumesc anticipat
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
exagerezi deja robynet...faceti gluma asta odata la cateva zile , nu la cateva ore
Sorin JAC are dreptate....unii evolueaza , altii nu prea Acum dupa ce se va incheia TIBCO, propun sa ne intelegem la o zi in care vor putea venii toti membrii IMS Buc si sa avem o mica sedinta ( nu de alta , dar nu strica niciodata o mica sedinta) Noroc la toata lumea |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
daca intonezi gresit...esti inteles gresit! tocmai de aceea si ies atatea discutii si certuri care nu-si au rostul si care se rezolva cand se intilnesc persoanele fata in fata. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Pitic vreau sa vb si eu cu tine , cand intri pe mess buzz me te rog ... k sa nu imi saritzi in cap vreau sa vb cu el de drift`uri si asa mai departe ... :lol:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:paper::paper::paper:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:01. |
- Copyright 2026 4Tuning