Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Kinghost69 03-06-09 09:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce se aude despre evenimentul din acest weekend de la Romexpo??? care, cum si cu ce mergem???

daffy duck™ 03-06-09 11:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asteptam sa ne zica Bogdy daca vom participa la Expo

kimi 03-06-09 14:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bogdy nu vrea niste roti :) ??? MOMO

Lucian_GXZ 03-06-09 14:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2375955)
@GOP scz am dat sa raspund si s-a inchis telefonul numai aveam baterie scz!
@All vad ca lumea este imprastiata o sa ma dau mort pt un timp unii s-au vandut pe o pereche nuci ! haidi nu ma cautati ca numai raspund va poop GOP-ule vb fratzica :*

:) Nu stiu la cine te referi, simt o usoara aluzie... Ciudat comportament... :rolleyes2

Tweety_rzw 03-06-09 15:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2377661)
:) Nu stiu la cine te referi, simt o usoara aluzie... Ciudat comportament... :rolleyes2

Mda e treaba lui cui răspunde şi cui nu....sau ce vrea să facă pe viitor,;) !

cozo 03-06-09 16:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
parerea mea este k toti suntem oameni maturi, cu destule pasiuni. ar trebui sa incetati cu injectiile astea si sa punem umarul toti sa facem ceva.
pentru fiecare, pe primul loc este familia, apoi prietena, apoi serviciul si apoi clubul.
nu este obligatoriu sa ne vedem toti in fiecare seara sau in fiecare vineri sau sambata. si nu va trage nimeni de urechi daca nu veniti.
si inca un lucru....nu mai fiti asa de copii. ati trecut de mult de vremea pubertatii. incercati sa ganditi si sa va exprimati mai matur. incercati sa scapati de cosurile alea care v-au mai ramas sau v-au mai aparut pe fata!!!!!!!

RoByNeT 03-06-09 16:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
putem sa nu mai discutam astea aici "pliz" fulimigi astea ? ;;) multumesc anticipat

Tweety_rzw 03-06-09 16:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 2377881)
parerea mea este k toti suntem oameni maturi, cu destule pasiuni. ar trebui sa incetati cu injectiile astea si sa punem umarul toti sa facem ceva.
pentru fiecare, pe primul loc este familia, apoi prietena, apoi serviciul si apoi clubul.
nu este obligatoriu sa ne vedem toti in fiecare seara sau in fiecare vineri sau sambata. si nu va trage nimeni de urechi daca nu veniti.
si inca un lucru....nu mai fiti asa de copii. ati trecut de mult de vremea pubertatii. incercati sa ganditi si sa va exprimati mai matur. incercati sa scapati de cosurile alea care v-au mai ramas sau v-au mai aparut pe fata!!!!!!!

Este un forum şi de aceea există pt a ne spune şi noi părerea personală ;) , cu toate că nu contează , "că am coşuri" cum zic unii pe aici ;) !

daffy duck™ 03-06-09 16:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
exagerezi deja robynet...faceti gluma asta odata la cateva zile , nu la cateva ore

Sorin JAC are dreptate....unii evolueaza , altii nu prea

Acum dupa ce se va incheia TIBCO, propun sa ne intelegem la o zi in care vor putea venii toti membrii IMS Buc si sa avem o mica sedinta ( nu de alta , dar nu strica niciodata o mica sedinta)

Noroc la toata lumea

cozo 03-06-09 16:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2377892)
Este un forum şi de aceea există pt a ne spune şi noi părerea personală ;) , cu toate că nu contează , "că am coşuri" cum zic unii pe aici ;) !

eu nu m-am referit la nimeni in particular ci doar am generalizat. ai dreptate! este un forum si fiecare are dreptul sa-si spuna parerea. dar, in acelasi timp, trebuie sa si gandeasca matur si sa fie constient ca ceea ce a scris el/ea pe forum este perceput ca ceea ce a vrut el sa se inteleaga. tine minte! tonul face muzica!!!!!
daca intonezi gresit...esti inteles gresit!
tocmai de aceea si ies atatea discutii si certuri care nu-si au rostul si care se rezolva cand se intilnesc persoanele fata in fata.

Fr33`e30 03-06-09 16:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pitic vreau sa vb si eu cu tine , cand intri pe mess buzz me te rog ... k sa nu imi saritzi in cap vreau sa vb cu el de drift`uri si asa mai departe ... :lol:



Quote:

Originally Posted by cozo (Post 2377915)
eu nu m-am referit la nimeni in particular ci doar am generalizat. ai dreptate! este un forum si fiecare are dreptul sa-si spuna parerea. dar, in acelasi timp, trebuie sa si gandeasca matur si sa fie constient ca ceea ce a scris el/ea pe forum este perceput ca ceea ce a vrut el sa se inteleaga. tine minte! tonul face muzica!!!!!
daca intonezi gresit...esti inteles gresit!
tocmai de aceea si ies atatea discutii si certuri care nu-si au rostul si care se rezolva cand se intilnesc persoanele fata in fata.


Ianis 03-06-09 16:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 2377881)
parerea mea este k toti suntem oameni maturi, cu destule pasiuni. ar trebui sa incetati cu injectiile astea si sa punem umarul toti sa facem ceva.
pentru fiecare, pe primul loc este familia, apoi prietena, apoi serviciul si apoi clubul.
nu este obligatoriu sa ne vedem toti in fiecare seara sau in fiecare vineri sau sambata. si nu va trage nimeni de urechi daca nu veniti.
si inca un lucru....nu mai fiti asa de copii. ati trecut de mult de vremea pubertatii. incercati sa ganditi si sa va exprimati mai matur. incercati sa scapati de cosurile alea care v-au mai ramas sau v-au mai aparut pe fata!!!!!!!

Prezenta si mentalitatea asta daca era in club acum vreo 2 ani se ajungea departe nici acum nu e tarziu .Tot respectul

GopPo 03-06-09 16:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:paper::paper::paper:

RoByNeT 03-06-09 16:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2377901)
exagerezi deja robynet...faceti gluma asta odata la cateva zile , nu la cateva ore

Sorin JAC are dreptate....unii evolueaza , altii nu prea

Acum dupa ce se va incheia TIBCO, propun sa ne intelegem la o zi in care vor putea venii toti membrii IMS Buc si sa avem o mica sedinta ( nu de alta , dar nu strica niciodata o mica sedinta)

Noroc la toata lumea

s`a anuntat ceva de TIBCO ceva pe aici sau pe sectiunea clubului ... eu nu vad domnul moderator care nu am voie sa sting scandaluri aiurea ....

Tweety_rzw 03-06-09 16:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2377939)
:paper::paper::paper:

DAFFY eşti moderator şterge ultima pagină ;) TE ROG EU FRUMOS !


All times are GMT +2. The time now is 11:01.

- Copyright 2026 4Tuning