Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing Redline - Help (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/288862-street-legal-racing-redline-help.html)

dary762 16-07-13 22:45

Re: Street Legal Racing Redline - Help
 
Quote:

Originally Posted by robi_jam (Post 5528043)
ENV reflexie...

Aici ai 3 - http://www.streetlegalmods.com/page....ys-Reflections
Poti incerca si asta - http://www.streetlegalmods.com/page....s--SweetFX-V91
Sau - http://www.streetlegalmods.com/page....oter99-Envmaps
Ai ce alege - http://www.streetlegalmods.com/page....5--New-envmaps

buzz.razvan 16-07-13 23:14

Re: Street Legal Racing Redline - Help
 
Cea mai buna e reflexia 1 de la BennyUK (primul link de la Radu).:-)THX!

R.Equinox 17-07-13 05:30

Re: Street Legal Racing Redline - Help
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by buzz.razvan (Post 5528208)
Cea mai buna e reflexia 1 de la BennyUK (primul link de la Radu).:-)THX!

Uite si unu de la mine.
Attachment 2818841

Andryko 17-07-13 11:30

Re: Street Legal Racing Redline - Help
 
1 Attachment(s)
Pentru buzz.razvan

buzz.razvan 18-07-13 10:24

Re: Street Legal Racing Redline - Help
 
Quote:

Originally Posted by Andryko (Post 5528511)
Pentru buzz.razvan

Multzam mult!

valytzuu 02-08-13 10:10

Re: Street Legal Racing Redline - Help
 
salut!
ma poate ajuta cine cu o intrebare cum bag nos adica pe ce apas
si daka ma puteti ajuta cu un mod de golf 3 vr6 tunable ma gasiti la idu de mess
[email protected]

buzz.razvan 02-08-13 12:01

Re: Street Legal Racing Redline - Help
 
Quote:

Originally Posted by valytzuu (Post 5540404)
salut!
ma poate ajuta cine cu o intrebare cum bag nos adica pe ce apas
si daka ma puteti ajuta cu un mod de golf 3 vr6 tunable ma gasiti la idu de mess
[email protected]

Salut, golf-ul il gasesti la pagina 101 postat de mine (golf 3 pack) si ca sa pui NOS (trebuie sa instalezi la motor o piesa de NOS de la Engine/performance si buteliile cu NOS) si ca sa il declansezi apesi pe N sau ALT(stanga), dar poti sa editezi la setari.;)

valytzuu 02-08-13 13:04

Re: Street Legal Racing Redline - Help
 
Quote:

Originally Posted by buzz.razvan (Post 5540480)
Salut, golf-ul il gasesti la pagina 101 postat de mine (golf 3 pack) si ca sa pui NOS (trebuie sa instalezi la motor o piesa de NOS de la Engine/performance si buteliile cu NOS) si ca sa il declansezi apesi pe N sau ALT(stanga), dar poti sa editezi la setari.;)

ms oricum ptr golf
da am bagat detoate dar nustiu de ce nu merge am bagat un tub de nos
si doua dinalea mai mici si tot nu vrea pe dhl 500 nu imi mergea

valytzuu 02-08-13 23:17

Re: Street Legal Racing Redline - Help
 
sall!
care imi poate da un mod dacia 1310 care poate fii tunata si fara buguri add [email protected]

buzz.razvan 03-08-13 10:05

Re: Street Legal Racing Redline - Help
 
Quote:

Originally Posted by valytzuu (Post 5540916)
sall!
care imi poate da un mod dacia 1310 care poate fii tunata si fara buguri add [email protected]

"Problema e ca nu e":lol:Exista Dacia 1310 sport (maryus_x90), care e foarte urata, si inca una postata pe SLRR V2 dar care nu e terminata.

valytzuu 03-08-13 15:37

Re: Street Legal Racing Redline - Help
 
Quote:

Originally Posted by buzz.razvan (Post 5541063)
"Problema e ca nu e":lol:Exista Dacia 1310 sport (maryus_x90), care e foarte urata, si inca una postata pe SLRR V2 dar care nu e terminata.

ms omule:) atunci as vrea un golf 4 daca se poate :D
si am si eu o problema imi da eroarea asta cand vreau sa dau sa cumpar o masina
fatal! Missing mesh file
cars\racers\Ninja_data\meshes\_phys_chassis_mot_le ft.scx

daka aveti ideie ce sai fac.......
asa imi face de cand ma bagat un mod de golf 4 o fii de la ala?

buzz.razvan 04-08-13 18:54

Re: Street Legal Racing Redline - Help
 
Quote:

Originally Posted by valytzuu (Post 5541267)
ms omule:) atunci as vrea un golf 4 daca se poate :D
si am si eu o problema imi da eroarea asta cand vreau sa dau sa cumpar o masina
fatal! Missing mesh file
cars\racers\Ninja_data\meshes\_phys_chassis_mot_le ft.scx

daka aveti ideie ce sai fac.......
asa imi face de cand ma bagat un mod de golf 4 o fii de la ala?

Cu golf-ul mai caut, problema la eroare este masina "Ninja".scoate-o din joc.

valytzuu 04-08-13 20:58

Re: Street Legal Racing Redline - Help
 
Quote:

Originally Posted by buzz.razvan (Post 5542085)
Cu golf-ul mai caut, problema la eroare este masina "Ninja".scoate-o din joc.

eroarea am rezolvato
si daca e sa gasesti un golf 4 pe saitul GOM e un golf 4 portocaliu sa sti ca ala nu mia mers ;)

dary762 04-08-13 22:31

Re: Street Legal Racing Redline - Help
 
Quote:

Originally Posted by valytzuu (Post 5542169)
eroarea am rezolvato
si daca e sa gasesti un golf 4 pe saitul GOM e un golf 4 portocaliu sa sti ca ala nu mia mers ;)

http://vstanced.com/page.php?id=10&highlight=GOLF%2BIV
http://www.streetlegalmods.com/page....ight=GOLF%2BIV

valytzuu 04-08-13 22:39

Re: Street Legal Racing Redline - Help
 
ms man:D si de cand cautam:)
cu asta imi da exact aceiasi eroare ca mai sus ce naiba sai fac ?


All times are GMT +2. The time now is 21:25.

- Copyright 2026 4Tuning