Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Freehand - Desene de mana (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana.html)
-   -   Propuneri/Challenges (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana/17755-propuneri-challenges.html)

Victor_Is 29-05-09 21:55

Re: Propuneri/Challenges
 
pai, nu se mai face trabiul?

stig_speed60 29-05-09 22:10

Re: Propuneri/Challenges
 
Quote:

Originally Posted by blue macca (Post 2363938)
gata cu subaru...
urmatoarea tema pentru challenge:
Nissan GT-R V.Spec
termen: 29 mai - 12 iun
cerinte: fata + spate + inca o perspectiva / detaliu
...face.ti.i ce vreti!...

ooook blue! asa te vreau! skyline, my favorite.. :D:D misto, imi place asa! termen 2 saptamani! asa ca acum nu puteti sa va mai plangeti ca n-ati avut timp.. mana pe creioane si sper sa participati toti :D nu conteaza ca a lu ala a iesit nu stiu cum sau a lu ala nu stiu cum.. important e sa participati! bafta tuturor si hai, la treaba! :D

stig_speed60 29-05-09 22:15

Re: Propuneri/Challenges
 
Quote:

Originally Posted by Victor_Is (Post 2363963)
pai, nu se mai face trabiul?

victor, nu ti-a spus nimeni? castigatorul unui challenge il propune pe urmatorul.. ;) in cazul de fata blue macca.. care a propus nissan GT-R :D asa ca nu stiu ce sa spun in legatura cu trabiul :???: eu unul ma bag la nissan :D

stig_speed60 29-05-09 22:17

Re: Propuneri/Challenges
 
a! si blue, aveam doua lucruri in minte(daca as fi castigat): mazda6 si nissan GT-R :lol:

radu.3 29-05-09 22:28

Re: Propuneri/Challenges
 
Stig, si trebuia sa faci triplu-post pentru astea?

Victor, tu ai propus un challenge separat. Seria mare de challenge-uri urma sa fie continuata de masina data de castigatorul challenge-ului cu Subaru, care a fost blue. Deci urmatorul challenge din seria principala e NISSAN GT-R, iar TRABANT-ul e un challenge separat.

stig_speed60 29-05-09 22:36

Re: Propuneri/Challenges
 
Quote:

Originally Posted by radu.3 (Post 2364027)
Stig, si trebuia sa faci triplu-post pentru astea?

Victor, tu ai propus un challenge separat. Seria mare de challenge-uri urma sa fie continuata de masina data de castigatorul challenge-ului cu Subaru, care a fost blue. Deci urmatorul challenge din seria principala e NISSAN GT-R, iar TRABANT-ul e un challenge separat.

da, trebuia! nu mai fi ofticos :lol: o sa fi mereu cel care comenteaza de pe margine sau o sa fi cel care se implica si participa? gandeste-te! :???:

Victor_Is 30-05-09 06:21

Re: Propuneri/Challenges
 
ok, imi cer scuze atunci ca m-am bagat aiurea..dar nu mi-a atras nimeni atentia de la inceput..spor la desenat ;)

ANDR31 30-05-09 10:01

Re: Propuneri/Challenges
 
nu stiu cum sa iti spun stig, dar radu are dreptate si cu ce a scris putin mai sus si cu posturile facute in legatura cu cearta de acum cateva zile . . . deci mai gandeste.te si tu
;)

. . . iar tema pentru challenge este super :)
. . : : I'M IN : : . .

Darius DMS 30-05-09 10:21

Re: Propuneri/Challenges
 
Quote:

Originally Posted by blue macca (Post 2363938)
gata cu subaru...
urmatoarea tema pentru challenge:
Nissan GT-R V.Spec
termen: 29 mai - 12 iun
cerinte: fata + spate + inca o perspectiva / detaliu
...face.ti.i ce vreti!...

offf.....voiam sa facem cu skiline-ul ala mai vechi....stii tu care.....pot participa daca il fac pe ala?

kenzor 30-05-09 10:44

Re: Propuneri/Challenges
 
nu frate,acuma asta e..fa' si tu gt-r'ul sau cum ii zice,si fa skyline'ul clasic din placere :)

stig_speed60 30-05-09 11:19

Quote:

Originally Posted by ANDR31 (Post 2364689)
nu stiu cum sa iti spun stig, dar radu are dreptate si cu ce a scris putin mai sus si cu posturile facute in legatura cu cearta de acum cateva zile . . . deci mai gandeste.te si tu
;)

. . . iar tema pentru challenge este super :)
. . : : I'M IN : : . .

:blahblah: ce va mai aparati intre voi.. :lol::lol: asa sunteti voi ... tot timpul aveti dreptate :???: oricum, e ultima oara cand ma mai bag in discutii inutile, n-aveti decat..

Quote:

Originally Posted by Victor_Is (Post 2364436)
ok, imi cer scuze atunci ca m-am bagat aiurea..dar nu mi-a atras nimeni atentia de la inceput..spor la desenat ;)

a! si victor, nici o problema frate.. se poate continua si cu challenge-ul tau ;) m-ai inteles gresit.. daca am timp, ma bag si eu ;):-)

Yoz4speed 30-05-09 12:02

Re: Propuneri/Challenges
 
ok...I'm in for both challenges ! good luck ! si ai ales o super tema blu

Victor_Is 30-05-09 12:23

Re: Propuneri/Challenges
 
Quote:

Originally Posted by stig_speed60 (Post 2364837)
a! si victor, nici o problema frate.. se poate continua si cu challenge-ul tau ;) m-ai inteles gresit.. daca am timp, ma bag si eu ;):-)

mai..nu am inteles aiurea..stai linistit...eu cand am intrat acu cateva pagini in urma am intrebat daca pot propune..si de aia..:D eh lasa..cand aveti timp si de trabica al meu :P spor

radu.3 30-05-09 16:02

Re: Propuneri/Challenges
 
Foarte faina masina blue ;). I`m in, of course :D

igerr_al 30-05-09 20:56

Re: Propuneri/Challenges
 
..toata lumea iubeste GT-R'ul:D...ma bag si eu


All times are GMT +2. The time now is 21:09.

- Copyright 2024 4Tuning