Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Golf 4 - My Angel! (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/102626-golf-4-my-angel.html)

fokerix 27-10-10 20:04

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by bogdy.ghetto (Post 3741502)
masinile si oamenii deosebiti trebuiesc respectati! dupa cum iti ziceam pana in primavara masina face un pas mare! incet incet faci totul!

+1 DAMN RIGHT !

Zeta 27-10-10 23:49

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Jock-ule cred ca mergem impreuna sa ne vopsim masinile ;)

dragos_rsp 28-10-10 12:51

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Ce ati cautat ma voi pe prelungire ghencea?

Zeta 28-10-10 12:54

Re: Golf 4 - My Angel!
 
venea spre mine ,sa ma ajute sa imi montez hayon-ul;)...Jock suntem urmariti :-P

dragos_rsp 28-10-10 21:43

Re: Golf 4 - My Angel!
 
sa nu cumva sa credeti ca daca nu mai postez de mult nimic nu sunt la curent cu ce se intampla......Jock.....pt tine tot respectu frate....putini ca tine......mereu o sa iasa ceva frumos din mana ta.

jock 29-10-10 05:16

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Mersi bro ... la vara incepem in forta ;) ...sper sa fac rost si de "sponsori" :D

B_60UPE 29-10-10 10:12

Re: Golf 4 - My Angel!
 
bro lasa vrajala si pune poze cu noua jucarie, sa o stapinesti sanatos. ps nu te uit cu antena. vezi ca am vb cu gopo poate veniti si voi cind pun suspensia lu adi, mai facem o caterinca

B-99-SAA 29-10-10 10:22

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by B_60UPE (Post 3766853)
bro lasa vrajala si pune poze cu noua jucarie, sa o stapinesti sanatos.

Jock... detaliaza te rugam... :lol:

jock 29-10-10 13:43

Re: Golf 4 - My Angel!
 
..era vorba de un voltmetru....dar din pacate a iesit fum din el ;)

mihaibsk 29-10-10 14:36

Re: Golf 4 - My Angel!
 
E "smoked"? :lol:

Ce-a patit?

jock 29-10-10 18:17

Re: Golf 4 - My Angel!
 
...l-am legat invers ;)

jock 29-10-10 22:43

Re: Golf 4 - My Angel!
 
1 Attachment(s)
...si de nervi m-am razbunat putin pe aripioarele de "inger" :twisted:

CT90SNR 30-10-10 09:38

Re: Golf 4 - My Angel!
 
frumoasa masina, zi`mi te rog si mie un gasesc o fusta fata/spate pt a mea caruta?

jock 30-10-10 10:08

Re: Golf 4 - My Angel!
 
...ebay ;)

JusT_SaY_BoBo 30-10-10 13:29

Re: Golf 4 - My Angel!
 
foarte frumos a iesit bad-boy-ul!


All times are GMT +2. The time now is 14:08.

- Copyright 2026 4Tuning