![]() |
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Jock-ule cred ca mergem impreuna sa ne vopsim masinile ;)
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Ce ati cautat ma voi pe prelungire ghencea?
|
Re: Golf 4 - My Angel!
venea spre mine ,sa ma ajute sa imi montez hayon-ul;)...Jock suntem urmariti :-P
|
Re: Golf 4 - My Angel!
sa nu cumva sa credeti ca daca nu mai postez de mult nimic nu sunt la curent cu ce se intampla......Jock.....pt tine tot respectu frate....putini ca tine......mereu o sa iasa ceva frumos din mana ta.
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Mersi bro ... la vara incepem in forta ;) ...sper sa fac rost si de "sponsori" :D
|
Re: Golf 4 - My Angel!
bro lasa vrajala si pune poze cu noua jucarie, sa o stapinesti sanatos. ps nu te uit cu antena. vezi ca am vb cu gopo poate veniti si voi cind pun suspensia lu adi, mai facem o caterinca
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
..era vorba de un voltmetru....dar din pacate a iesit fum din el ;)
|
Re: Golf 4 - My Angel!
E "smoked"? :lol:
Ce-a patit? |
Re: Golf 4 - My Angel!
...l-am legat invers ;)
|
Re: Golf 4 - My Angel!
1 Attachment(s)
...si de nervi m-am razbunat putin pe aripioarele de "inger" :twisted:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
frumoasa masina, zi`mi te rog si mie un gasesc o fusta fata/spate pt a mea caruta?
|
Re: Golf 4 - My Angel!
...ebay ;)
|
Re: Golf 4 - My Angel!
foarte frumos a iesit bad-boy-ul!
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:08. |
- Copyright 2026 4Tuning