Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult) (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/102395-daewoo-cielo-low-low-matte-green-cult.html)

iviTe 09-10-13 22:17

Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Masina a inviat :D de azi este pe strazi, dinou ... mai trebe mici retusuri si alte maruntisuri .. o sa fie si niste poze dar dupa ce termin toata treaba cum vreau .. :lol:

ArCaDa 10-10-13 00:21

Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Felicitari :!:

18BSV 10-10-13 00:55

Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Da repede v`ati miscat.. ma gandeam ca dureaza cu partea electrica mai ales. BV

IulySilviu 10-10-13 09:18

Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Bun asa , poze + un video bonus ? :D

fazekasnfs 11-10-13 12:43

Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
felicitar :D

iviTe 11-10-13 23:01

Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
1 Attachment(s)
O poza pe noapte cu el inca neterminat .. mai amdebibilit pe lacompartimentu motor ... :oops:

mdz marius 12-10-13 16:47

Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Intrebare,toba de pe opel o vinzi daca da la ce pret ???

iviTe 12-10-13 17:55

Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
3 Attachment(s)
Sincer nustiu cine esti din mn ... dami un pm cu numele tau ca sa stiu cine esti si pe opel este toba sport ... si inca 3 poze de azi de pe zi .. :oops: ..urmeaza teava toba cap coada de inox de 57-60mm cu intermediara sport ... + galeria izolata cu banda .. etc

VaLeX 13-10-13 18:08

Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Quote:

Originally Posted by iviTe (Post 5591144)
Sincer nustiu cine esti din mn ... dami un pm cu numele tau ca sa stiu cine esti si pe opel este toba sport ... si inca 3 poze de azi de pe zi .. :oops: ..urmeaza teava toba cap coada de inox de 57-60mm cu intermediara sport ... + galeria izolata cu banda .. etc

Bravos nebune , pe langa faptul ca arata bine bine, acum si alearga.

Ps. Ai sa mai stai in masina daca pui cap coada?

iviTe 14-10-13 01:35

Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
valex sper ca da .. ca si acuma este doar teava pana in finala ... dar este de 48mm .. si urla ca dreq de tare :lol:

DJBOSS 14-10-13 11:17

Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Pe 27 Luna asta daca ai dori sa vi,sa participi detali https://www.facebook.com/events/4966...an_user_joined ti-am trimis deja o invitatie la eveniment

mdz marius 14-10-13 18:12

Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Ma ai p fb la prieteni marius mdz,la ce pret dai toba?

Costi_vln 15-10-13 17:24

Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Felicitari pt cum ai reusit sa aduci acest Cielo.Acum nu-ti doresc decat sa-ti pastrezi talonul cat mai mult timp.In rest te descurci tu.
App,nu marita motorul original.

iviTe 15-10-13 19:07

Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
ms costi, in nici un caz nu il voi da pe cel original .. si cat despre talon o sa stea mult si bine in bord :))

iviTe 22-10-13 20:44

Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
1 Attachment(s)
Mi`a ajuns si banda ptr galerie sa o imbrac ... mai urmeaza teava cap coada .. :lol:


All times are GMT +2. The time now is 08:14.

- Copyright 2026 4Tuning