Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

grc 05-02-13 17:26

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Salut.
Vaiiii da ce e aicea, de cand nu am mai postat s'au facut vreo 10 pagini, nu pot sa va iau la rand acum, dar din ce am vazut in ultimele 2-3 pagini sunt crima masinile (ma rog nu chiar toate). Bv sa o tineti tot asa, sa am de unde invata!!

Am intrat si eu in SLRR si am facut o caricatura de masina.... Volvo C30 ( masina a fost luata dp VStanced de la sectiunea UNFINISHED/BETAS/ALPHAS,deci nu e chiar terminata)

Sper sa va placa si va rog va rog ignorati grafica

dary762 05-02-13 17:35

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by grc (Post 5349793)
Salut.
Vaiiii da ce e aicea, de cand nu am mai postat s'au facut vreo 10 pagini, nu pot sa va iau la rand acum, dar din ce am vazut in ultimele 2-3 pagini sunt crima masinile (ma rog nu chiar toate). Bv sa o tineti tot asa, sa am de unde invata!!

Am intrat si eu in SLRR si am facut o caricatura de masina.... Volvo C30 ( masina a fost luata dp VStanced de la sectiunea UNFINISHED/BETAS/ALPHAS,deci nu e chiar terminata)

Sper sa va placa si va rog va rog ignorati grafica

E chiar ok masina:) Bravo:)
Si eu si eu..

grc 05-02-13 17:46

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by dary762 (Post 5349813)
E chiar ok masina:) Bravo:)
Si eu si eu..

ms ms si bmw'u tau e foarte frumos, dar parca iti iasa cauciucu prin aripi sau doar asa vad eu? ;))

ebone 05-02-13 19:03

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Multumesc frumos baieti pentru urari!!! :D

dary762 - tu esti ma asta? nu creeddd, a iesi prea frumos, cu mici greseli dar prea frumos :))) :D:D:D

:arrow: O rabla...

KrYpToN 05-02-13 19:16

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
frumoase masini ;) Mai ales M5-u galben

KidForDrift 06-02-13 08:34

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
grc-Imi place foarte mult! Se potrivesc toate pe ea, culoare, jante, unghiul pozelor. PERFECT!:shock::D
Dary762-Super!:-)
ebone-Imi place!:-)
KrY-A Proper BMW:D

grc 06-02-13 14:44

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
ebone: Ai pus un Yankeu pe o Japoneza :)). Arata bine rau
KrYpToN: E OK masina
KidForDrift: Mersi, mersi. E fortos rau Mustangu tau!!! (e cumva V8'ul ala de 7-8000cp?)

Primul meu Golf MK2 (sa nu m-a criticati prea rau.. :( )

danny125 06-02-13 15:11

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
grc - imi place VW-ul, dar parca mergea un intercooler mai mic :-P , in schimb volvo arata foarte bine ;)

dary762 - frumoasa banana :lol:

KrYpToN - imi place, eu am o obsesie pentru break-urile nemtesti , imi plac foarte mult :twisted:


Chrysler 300C SRT8 de la mine 8)

grc 06-02-13 16:27

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by danny125 (Post 5351186)
grc - imi place VW-ul, dar parca mergea un intercooler mai mic :-P , in schimb volvo arata foarte bine ;)

dary762 - frumoasa banana :lol:

KrYpToN - imi place, eu am o obsesie pentru break-urile nemtesti , imi plac foarte mult :twisted:


Chrysler 300C SRT8 de la mine 8)

Arata foarte bine masina, frumoasa!!!

R.Equinox 06-02-13 18:24

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Ma bucura faptu ca inca merge bine thread-ul.Tot asa!.

Dannny,pentru tine.
:dance:
https://i.imgur.com/NKDHqQY.png

Restu e Cancan.:paper:

KrYpToN 06-02-13 20:15

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Kid-Nu prea imi place cum arata masina asta in joc dar.. in fine e draguta.. mai bine incercai un bej ;)

grc-Intercooler prea mare :| in rest ok

Danny-grafica,poze si masina impecabile ca de obicei ;)

Equinox-Cazan :| :| :|

Tis-ul 06-02-13 20:56

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Krypton: Frumos, frumos, īmi place foarte mult pisica.
Equinox: Ca deobicei, numai de cazane avem parte de la tine.
Darius: Īncerci să mă convingi pentru RS-uri, huh ? Frumoasă.
danny: Nu reușești să faci ceva la stopuri, să se mai vadă mai transparent? Īn rest e foarte frumoasă.
grc: Intercooler prea mare și roți un pic prea mari. Īn rest, frumoasă.
KidForDrift: Monstruleț. Cum e mașina īn joc ?
ebone: ce MONSTRU. Foarte mișto.
dary762: Frumos. Dar cum de ai greșit și ai pus TOBE? Te-ai depășit deja, de la nici măcar una, la două chiar. Felicitări :lol:.

Vin și eu cu una, sper să nu stric pagina :lol:.

DRIFT PROJECT



dary762 06-02-13 21:27

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Tis-ul (Post 5351744)
Krypton: Frumos, frumos, īmi place foarte mult pisica.
Equinox: Ca deobicei, numai de cazane avem parte de la tine.
Darius: Īncerci să mă convingi pentru RS-uri, huh ? Frumoasă.
danny: Nu reușești să faci ceva la stopuri, să se mai vadă mai transparent? Īn rest e foarte frumoasă.
grc: Intercooler prea mare și roți un pic prea mari. Īn rest, frumoasă.
KidForDrift: Monstruleț. Cum e mașina īn joc ?
ebone: ce MONSTRU. Foarte mișto.
dary762: Frumos. Dar cum de ai greșit și ai pus TOBE? Te-ai depășit deja, de la nici măcar una, la două chiar. Felicitări :lol:.

Vin și eu cu una, sper să nu stric pagina :lol:.

DRIFT PROJECT



Cum de am gresit ? Eram treaz :lol:
Frumoasa masina .
danny- super chrysler esti un dur 8)
equinox-tigan ce sa-i ceri..:lol:
grc-mie imi place , cam mare intercooleru ala dar merge .

g2by 07-02-13 00:18

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Un R34

ebone 07-02-13 00:22

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by dary762 (Post 5351785)
Cum de am gresit ? Eram treaz :lol:
Frumoasa masina .
danny- super chrysler esti un dur 8)
equinox-tigan ce sa-i ceri..:lol:
grc-mie imi place , cam mare intercooleru ala dar merge .

exact, la tigani n`ai ce sa le ceri. hua mooo praloo :)))))))


All times are GMT +2. The time now is 02:47.

- Copyright 2026 4Tuning