Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

soryngs 01-06-09 13:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sunt jb*xsa cunoaste cineva vreun admin? pt ca mi-au banat contul..din x motiv:)

cozo 01-06-09 15:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2370105)
Ma refeream la alte poze cu ursul de la mine spre exemplu...
O sa mi pun la avatar prima poza cu lucian si lory_gxz :lol:

=))=))=))

lori_gxz..... tare rau asta! ma de unde naibilea le scoti????????????? ceva fulimigi nu ai???????

RoByNeT 01-06-09 16:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 2370715)
=))=))=))

lori_gxz..... tare rau asta! ma de unde naibilea le scoti????????????? ceva fulimigi nu ai???????

muhahahahahahahahahahaha cum frate ? =))))))))))))))) fulimigi asta e peste tot :))))))) ahahahahahaha

Fr33`e30 01-06-09 21:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
va multumim domnul Hyena pt poze :D de aseara nu ai nimic???




Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2371968)
Cateva poze de la real


GopPo 02-06-09 08:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce kimi esti gelos???

kimi 02-06-09 08:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2373156)
ce kimi esti gelos???

Sunt scarbit:lol:

GopPo 02-06-09 08:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da da...te iei de lume ca o arde cu inferno...ai uitat ca si tu o arzi cu noi???
asta e situatia...toata lumea iubeste inferno:lol:

kimi 02-06-09 09:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Gopo frate nu vorbi ca nu ai inteles ideea mea..
Eu nu o ard cu voi v-am vizitat doar vineri seara..

GopPo 02-06-09 10:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2373306)
Gopo frate nu vorbi ca nu ai inteles ideea mea..
Eu nu o ard cu voi v-am vizitat doar vineri seara..

da mah...m-am prins...faceam si eu o gluma...ufff

Tweety_rzw 02-06-09 11:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2373452)
Cine? sau ce e penibil ?

Cine se crede,sau ce se crede :lol:8),"după mari mari haş alte alea vine alta şi tu valea" :lol:

Hyena 02-06-09 14:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 2372133)
va multumim domnul Hyena pt poze :D de aseara nu ai nimic???

nu se pot pune aici filmele de duminik :) ia id meu de la baietzi.

Ps. Kimi nu cred ca m ai sunat tu ca sa iesim si nu am iesit... toti mi ati ramas prieteni si ies cu cine se nimereste... dar asa e felu tau kimi ai un talent nativ de la puica cred :)

Fr33`e30 02-06-09 15:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da`mi un pm cu id`ul tau



Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2374300)
nu se pot pune aici filmele de duminik :) ia id meu de la baietzi.

Ps. Kimi nu cred ca m ai sunat tu ca sa iesim si nu am iesit... toti mi ati ramas prieteni si ies cu cine se nimereste... dar asa e felu tau kimi ai un talent nativ de la puica cred :)


DRK*DeSiGn 02-06-09 17:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ia gata cu cearta hyena + kimi :D iar va attacatzi aiurea......noi shtim k defapt va iubitzi!

BGY_Bogdy 02-06-09 22:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@GOP scz am dat sa raspund si s-a inchis telefonul numai aveam baterie scz!
@All vad ca lumea este imprastiata o sa ma dau mort pt un timp unii s-au vandut pe o pereche nuci ! haidi nu ma cautati ca numai raspund va poop GOP-ule vb fratzica :*

kimi 03-06-09 08:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2374300)
Ps. Kimi nu cred ca m ai sunat tu ca sa iesim si nu am iesit... toti mi ati ramas prieteni si ies cu cine se nimereste... dar asa e felu tau kimi ai un talent nativ de la puica cred :)

Stii ca esti fratele meu;)...
Eu mereu cand o sa te sun o sa iesi normal...
Stii bine de ce te-am intepat eu acuma...


All times are GMT +2. The time now is 14:27.

- Copyright 2026 4Tuning