![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
sunt jb*xsa cunoaste cineva vreun admin? pt ca mi-au banat contul..din x motiv:)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
lori_gxz..... tare rau asta! ma de unde naibilea le scoti????????????? ceva fulimigi nu ai??????? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
va multumim domnul Hyena pt poze :D de aseara nu ai nimic???
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce kimi esti gelos???
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da da...te iei de lume ca o arde cu inferno...ai uitat ca si tu o arzi cu noi???
asta e situatia...toata lumea iubeste inferno:lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Gopo frate nu vorbi ca nu ai inteles ideea mea..
Eu nu o ard cu voi v-am vizitat doar vineri seara.. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Ps. Kimi nu cred ca m ai sunat tu ca sa iesim si nu am iesit... toti mi ati ramas prieteni si ies cu cine se nimereste... dar asa e felu tau kimi ai un talent nativ de la puica cred :) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
da`mi un pm cu id`ul tau
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ia gata cu cearta hyena + kimi :D iar va attacatzi aiurea......noi shtim k defapt va iubitzi!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@GOP scz am dat sa raspund si s-a inchis telefonul numai aveam baterie scz!
@All vad ca lumea este imprastiata o sa ma dau mort pt un timp unii s-au vandut pe o pereche nuci ! haidi nu ma cautati ca numai raspund va poop GOP-ule vb fratzica :* |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Eu mereu cand o sa te sun o sa iesi normal... Stii bine de ce te-am intepat eu acuma... |
| All times are GMT +2. The time now is 14:27. |
- Copyright 2026 4Tuning