Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

MihaiCsl 20-08-12 21:01

Re: Masini tari din Iasi
 
Masina sau fosta masina a lui Drobeta, personal nu mi se pare o masina "tare".

18.Marius.92 20-08-12 22:04

Re: Masini tari din Iasi
 
Da asai ...nu valoreaza cine stie ce...dar atrage multe priviri :)

Eddy_e39 20-08-12 22:26

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by 18.Marius.92 (Post 5145089)
Masina este al unui prieten . Uite poze facute de mine acuma la sf de a 12-a :D . Merge si se aude frumos :X:X .
Si un scurt filmulet :D , mai mult de 5000 de ture nu ia dat. https://www.youtube.com/watch?v=F9He-RT-0-w

Am uitat sa mentionez ca il cheama Dumitru ?! Asa e , si eu il stiu .. doar imi e vecin ;)

18.Marius.92 20-08-12 22:34

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Eddy_e39 (Post 5145434)
Am uitat sa mentionez ca il cheama Dumitru ?! Asa e , si eu il stiu .. doar imi e vecin ;)

Exact ...noi colegii de clasa Costin ii ziceam , suna mai bine :)

IS19CIP 21-08-12 17:03

Re: Masini tari din Iasi
 
Marius sau Edy cand va mai int cu prietenul vostru spunetii ca il rog sa scoata scrisu cu " dro tuning " de pe parasolar. Mersi.;)

18.Marius.92 21-08-12 21:32

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 5146274)
Marius sau Edy cand va mai int cu prietenul vostru spunetii ca il rog sa scoata scrisu cu " dro tuning " de pe parasolar. Mersi.;)

Cip uite asta e nr lui 0741498765 suna-l si spunei ;). Ai nr lui de la Marius cu Opelu :) .Sanatate

IS19CIP 21-08-12 21:47

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by 18.Marius.92 (Post 5146604)
Cip uite asta e nr lui 0741498765 suna-l si spunei ;). Ai nr lui de la Marius cu Opelu :) .Sanatate

Da mersi .;)

Exotic 24-08-12 14:41

Re: Masini tari din Iasi
 
Hei am vazut o masina super tare la voi in IS cred k era american muscle negru prea tare dar k prostu nu ia-m facut poze :|

vinyl 24-08-12 16:39

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by 18.Marius.92 (Post 5145410)
Da asai ...nu valoreaza cine stie ce...dar atrage multe priviri :)

Nici nu inteleg de ce a fost postata ..

MihaiCsl 24-08-12 18:42

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by 18.Marius.92 (Post 5145410)
Da asai ...nu valoreaza cine stie ce...dar atrage multe priviri :)

Nu e vorba de cost, ci de ce are de aratat iar acea masina nu prea are ce. Ca daca e vorba de atras priviri, imi pun si eu pe Opel un dildau ca sa zica lumea ca-i unicorn. ::)))

18.Marius.92 24-08-12 18:57

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 5150254)
Nu e vorba de cost, ci de ce are de aratat iar acea masina nu prea are ce. Ca daca e vorba de atras priviri, imi pun si eu pe Opel un dildau ca sa zica lumea ca-i unicorn. ::)))

Si ce mai stai ?:)))

MihaiCsl 24-08-12 21:58

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by 18.Marius.92 (Post 5150274)
Si ce mai stai ?:)))

Nu-i doar masina mea, cand o sa fie a mea, o sa-mi pun =))

IS19CIP 25-08-12 11:54

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 5150129)
Nici nu inteleg de ce a fost postata ..

Eu zic ca trebuia sa o posteze pe a ta nui asa ? Cat o vezi tu asa cu abtibilduri cu Fulger McQueen atrage foarte multe privirii + ca are un motor pe masura ;). Si app masina asta are premii la activ cat nai avut tu de cand te stii . Asa ca nu mai venitii cu comentarii din astea de 2 lei pentru ca devenitii PENIBILI !

Eddy_e39 25-08-12 19:31

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 5150889)
Eu zic ca trebuia sa o posteze pe a ta nui asa ? Cat o vezi tu asa cu abtibilduri cu Fulger McQueen atrage foarte multe privirii + ca are un motor pe masura ;). Si app masina asta are premii la activ cat nai avut tu de cand te stii . Asa ca nu mai venitii cu comentarii din astea de 2 lei pentru ca devenitii PENIBILI !

Te sustin , CIP ! Ciuda nu isi are locul aici !

Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 5150129)
Nici nu inteleg de ce a fost postata ..

Nu inteleg de ce te bagi ..

Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 5150254)
Nu e vorba de cost, ci de ce are de aratat iar acea masina nu prea are ce. Ca daca e vorba de atras priviri, imi pun si eu pe Opel un dildau ca sa zica lumea ca-i unicorn. ::)))

Abia astept sa te vad in oras sa iti fac poza cu telefonu' ( am camera de 5 MP pe el ;) ) si sa te postez la Kitsch Tuning prin tot 4Tuning-ul ;) :)

MihaiCsl 25-08-12 19:33

Re: Masini tari din Iasi
 
Sa inteleg ca tu nu prinzi ironiile, pacat. :D


All times are GMT +2. The time now is 21:26.

- Copyright 2026 4Tuning