![]() |
Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Bafta la montat noua inima pe masina !:lol:
|
Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
1 Attachment(s)
Si o parte din piese ... :rolleyes2
|
Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Superb :D
|
Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
faina motorul spor la lucru :D
si eu tot faza asta fac numa invers cam am opel cu motor mica si cielo cu motor 2.0 |
Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
1 Attachment(s)
:lol: doar 1 ca ce e prea mult strica :D va urma ...
|
Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Te misti repede ce sa zic.Acu is curios cum faci Itp`u :) si cam ce consum o sa ai cu motoru asta :D
|
Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
pai voi vedea cat e consumu .. ca pun cu tot cu computeru de bord dar asta nu prea va conta .. .. :lol: cat despre ITP .. toate la timpu lor :D
|
Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Un motor pe masura ..bravo :D
|
Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Vei omologa motorul ?
|
Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
mai conteaza astA ? ;)
|
Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Chiar sunt curios :P as fi tare interesat sa aflu si suma necesara pentru a-l omologa.
Bafta in continuare ! |
Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
E un subiect interminabil si pentru ca nu s-a pus pe caroseria asta c20xe ..o incadreaza la modificari individuale si teste dinamice si costa destul de mult ..
|
Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
nici nu voi incerca sa fac asa ceva .. :lol: asa va ramane pe masina
|
Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
ca sa lamurim, in craiova este un cielo c20xe omologat si roti pe 17 omologate. dar treaba a fost facuta in urma cu ceva ani. totul este sa cunosti pe cine trebuie. dar, parerea mea, ca mai bine il lasi asa.
ivite ai pm, ca nu am prea mai intrat pe aici. |
Re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Si cand vei vedea echipa de la RAR te rogi sa devii invizibil ? :P
Asta ar fi dezavantajul....dar neah,eu zic ca merita . Succes in continuare cum ai avut si pana acum !:D |
| All times are GMT +2. The time now is 16:07. |
- Copyright 2026 4Tuning