Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 30-05-09 13:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu dormeam ma......

@Vlad_BMW : In oradea s-a discutat de filiala , o sa se deschida acolo cat de curand

Vlad_BMW 30-05-09 14:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2365215)
nu dormeam ma......

@Vlad_BMW : In oradea s-a discutat de filiala , o sa se deschida acolo cat de curand

Cu cine sa discutat? :)

daffy duck™ 30-05-09 14:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
LordCaddy
...nu stiu daca il stii

iti dau pe PM nr lui si vb cu el daca te intereseaza

Vlad_BMW 30-05-09 19:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
dami un pm cu id-ul lui sau ceva

just2sol 30-05-09 20:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bai baietzi ce dra*u facem pe vremea asta nasoala???

Tweety_rzw 31-05-09 18:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
Dă-i sandale :lol: vopsire in spaţiu' special "amenajat" pe cărucioare de siguranţă :D !8)

daffy duck™ 31-05-09 18:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pune-le palea cu florin frate...alea sunt baza...nu o bara si unu cu sprayu in mana....pune pozele alea bazate :D :D :D :D :D

kimi 01-06-09 08:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ceva poze de vineri seara unde vad si eu :) ?

Tweety_rzw 01-06-09 10:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2369436)
Ceva poze de vineri seara unde vad si eu :) ?

Poftim Kimi poze de vineri seară !:lol:

Fr33`e30 01-06-09 10:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca apar alea pe forum va alerg pe aman2 ... mai mult pe tine ratza :D :lol: te calc cu msk`u si nu prea o sa fie bine k nu intri sub el :))



Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2368204)
pune-le palea cu florin frate...alea sunt baza...nu o bara si unu cu sprayu in mana....pune pozele alea bazate :D :D :D :D :D


Tweety_rzw 01-06-09 10:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 2369839)
daca apar alea pe forum va alerg pe aman2 ... mai mult pe tine ratza :D :lol: te calc cu msk`u si nu prea o sa fie bine k nu intri sub el :))

Eu sunt băiat finuţ alea le păstrez pt zile negre când m-oi supăra MSK :P :)) =)) bad joke :lol:,nu mă cine e fratili meu :D ?Zi tu cine?

Fr33`e30 01-06-09 10:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
probabil io :P :lol: trimitemi si mie pe mess pozele alea :lol:


Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2369885)
Eu sunt băiat finuţ alea le păstrez pt zile negre când m-oi supăra MSK :P :)) =)) bad joke :lol:,nu mă cine e fratili meu :D ?Zi tu cine?


kimi 01-06-09 12:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ma refeream la alte poze cu ursul de la mine spre exemplu...
O sa mi pun la avatar prima poza cu lucian si lory_gxz :lol:

Tweety_rzw 01-06-09 12:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2370105)
Ma refeream la alte poze cu ursul de la mine spre exemplu...
O sa mi pun la avatar prima poza cu lucian si lory_gxz :lol:

N-ai sânge în oo :shock: :shock: rzw_design să îţi dau ceva !:lol:

kimi 01-06-09 12:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Sunt pe ebuddy de la munca si nu am cum sa primesc dar iti dau add si mi dai acasa ;)


All times are GMT +2. The time now is 04:14.

- Copyright 2026 4Tuning