![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu dormeam ma......
@Vlad_BMW : In oradea s-a discutat de filiala , o sa se deschida acolo cat de curand |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
LordCaddy
...nu stiu daca il stii iti dau pe PM nr lui si vb cu el daca te intereseaza |
Re: Diverse (topic de offtopic)
dami un pm cu id-ul lui sau ceva
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bai baietzi ce dra*u facem pe vremea asta nasoala???
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
Dă-i sandale :lol: vopsire in spaţiu' special "amenajat" pe cărucioare de siguranţă :D !8)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pune-le palea cu florin frate...alea sunt baza...nu o bara si unu cu sprayu in mana....pune pozele alea bazate :D :D :D :D :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ceva poze de vineri seara unde vad si eu :) ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
4 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca apar alea pe forum va alerg pe aman2 ... mai mult pe tine ratza :D :lol: te calc cu msk`u si nu prea o sa fie bine k nu intri sub el :))
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
probabil io :P :lol: trimitemi si mie pe mess pozele alea :lol:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ma refeream la alte poze cu ursul de la mine spre exemplu...
O sa mi pun la avatar prima poza cu lucian si lory_gxz :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Sunt pe ebuddy de la munca si nu am cum sa primesc dar iti dau add si mi dai acasa ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:14. |
- Copyright 2026 4Tuning