![]() |
Re: VW Vento - Proprietari
nu da pe bune, am urmarit piata auto in cluj la 2500 de euro iti cumper o coaja de golf 3 adusa de dincolo cu motor de 1.6 ca e scumpa taxa la 1.8
si cu totul ajungi peste 3500 si nu cred ca se poate compara vento cu golf sa nu mai povestim daca vrei un audi sau altceva tot la aceeasi varsta ca doar daca aduci un mai noua e mai mult taxa :lol: sapt asta a dat comanda tata pt un logan si trebuie sa plateasca aproape 500 de euro pt masina noua euro 4 :lol: |
Re: VW Vento - Proprietari
6 Attachment(s)
am gasit cateva accesorii care mi-ar place sa le am:asta este adresa:http://stores.shop.ebay.de/Tuningtei...mrsZ1QQ_fsubZ3Attachment 1277051
Attachment 1277052 Attachment 1277053 Attachment 1277054 Attachment 1277055 Attachment 1277056 |
Re: VW Vento - Proprietari
eu le am :-) in afara de far pt am angel
pe schimbator iti ingheata mana |
Re: VW Vento - Proprietari
sti ca te-am urmarit de la inceput . am intrat si eu atuci cand ma invatat PAUL ce trebuie ptr. c.c. MASINA TA ESTE SUPER O ADMIR DE MULT!
|
Re: VW Vento - Proprietari
a mai cumparat cineva de pe eBay? as vrea sa comand cate ceva si ma gandeam ca daca cumpar mai multe lucruri o data, platesc un singur transport. daca stiti spuneti-mi si mie sa nu ma trezesc ca am de platit cine stie cat . transportul ma intereseaza cel mai mult! scrie ceva de transport in valoare de 25 euro Romania mersi!!!:???:
|
Re: VW Vento - Proprietari
Asta e..eu stiu ca cereti mult pentru ca ati si investit mult sa zic asa..la fel am facut si eu,dar gadeste-te ca daca vrei sa o dai cine iti da atatia bani?? oricum mafteicon are un avantaj la vanzare ca e Tdi..si asta creste si la pret. Si eu zic ca merita mai mult masinile noastre,(iar eu cer un pret mai mic pentru ca vreau neaparat si cat mai repede ceva mai ieftin pentru naveta)dar pe vremea asta nu ofera nimeni va garantez !
Toate cele bune |
Re: VW Vento - Proprietari
ai dreptate ! ca si eu as vrea sa iau bora de pe autovit 2001 cu 5500 postata astazi criza e de vina!
|
Re: VW Vento - Proprietari
eu personal am o problema cu masinile :la 3 ani o schimb. cu asta m-am impacat cel mai bine, o am de 5 ani si mi se pare o masina usor de intretinut la costuri . sincer mi-ar pare rau dupa ea . numai consumul este intre 3,5 si 4l la suta in functie de viteza adaptata si incarcatura . cam asta e! 0 noapte linistita va doresc!!!
|
Re: VW Vento - Proprietari
:lol:si eu ma gandeam sa imi vand opelul...si sa pastrez o vreme vento :P...nu credeam ca o sa mi placa asa mult
|
Re: VW Vento - Proprietari
pai si al meu e scos la vanzare.....3500 euro....de 3 saptamani si pana acum nu a sunat nimeni....macar asa de curios sa intrebe ce si cum....
in fine...problema e ca ieri am dat la cheie si o pornit mai greu decat de obicei....si dadea sa moara....scadea in 400 de ture.....am accelerat de 2 ori si gata....merge bine.....stie careva ceva?sa fie imbaxita pompa de benzina?filtrul de benzina il schimb la fiecare schimb de ulei... |
Re: VW Vento - Proprietari
de unde pot face rost de faruri cum sunt alea pe Vento'ul din fast and furious..dau bine de tot
|
Re: VW Vento - Proprietari
sunt ceva de golf 3
dar nu stiu exact modeleul cred ca era o serie limitata |
Re: VW Vento - Proprietari
3 Attachment(s)
Schimb ventuliciul meu 1,8 benzina,an 94, jante,alarma din fabrica,mp3,geamuri electrice fata-spate+oglinzi electrice,mahon,folie autorizata fata-spate,consumabilele skimbate de la prima la ultima bucsa ...telescoape.. tot tot..161000 km,carte service,masina e 99% originala, super pastrata,interiorul e oglinda,nu are nici un beculet sau vreun buton care sa nu functioneze.Problemele ar fi: cateva puncte pe caroserie undea sarit lacul(Are vopsea originala)iar geamul de la sofer merge sacadat,dar nici nu dau fatza de portiera jos ca sa nu-mi apara greierasi..As dori sa o schimb cu un vw dar TDI..vento..sau golf 3 caravan..sau passat model 94-95..dar sa fie tdi si pastrat,fara improvizatii,abtibilduri..sau mai stiu eu ce modificari.
|
Re: VW Vento - Proprietari
cunosc masina
e putin spus ingrijita...are grija de ea pacat ca se da si ferice de cine o ia Spor la vanzare |
Re: VW Vento - Proprietari
improvizatiile le fac ca asa vrea muschii mei la fel si abtibildurile si nu ti-a cerut nimeni parerea OK??
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:47. |
- Copyright 2026 4Tuning