Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

Xtremer 04-06-12 09:18

Re: Masini tari din Iasi
 
Am vazut un audi a6 c4 parca cu numere IS 04 MVD. Pare "un pic" modificat. Stie cineva ceva de el?

MihaiCsl 04-06-12 22:37

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Xtremer (Post 5051794)
Am vazut un audi a6 c4 parca cu numere IS 04 MVD. Pare "un pic" modificat. Stie cineva ceva de el?

Are oleaca de ponei.

Jockers 05-06-12 17:36

Re: Masini tari din Iasi
 
arata si bine si se aude si frumos l-am vazut de multe ori ,si eu is curios cati inorogi are :)))

B39738 08-06-12 16:23

Re: Masini tari din Iasi
 
235 ........

CRyS` 08-06-12 20:13

Re: Masini tari din Iasi
 
... dupa ce te-a vizitat!!! 8)

Xtremer 10-06-12 07:43

Re: Masini tari din Iasi
 
Nu e prezentat pe vreun forum? :D
de cele 2 astra g bertone is 20 let si is..43 parca..pau ce stiti? :D

Jockers 12-06-12 15:21

Re: Masini tari din Iasi
 
frumos audi ala negru :D pau carca are o istorie frumoasa in urma .sper sa nu incurc numarul :D

MihaiCsl 14-06-12 22:59

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Xtremer (Post 5059704)
Nu e prezentat pe vreun forum? :D
de cele 2 astra g bertone is 20 let si is..43 parca..pau ce stiti? :D

Bertonele lui Mario (IS-20-LET) avea doar soft stage 1 ,vazusem pe luneta semnatura lui Dragos iar cat despre fosta masina lui Paul (IS-23-PAU) are in momentul asta vreo 240 250 de caluti frumosi. Jokers, masina respectiva a fost la Tudor, nu prea vad trecutul frumos. :P

Eddy_e39 12-08-12 10:46

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 1624370)
Limo....acel Ferrari F430 Spider ... il gasesti pe Splai Bahlui cum mergi de la Mall spre Metalurgie. Inainte de ELECTRA faci la dreapta...mergi 100 m si vezi masina! Nu iti zice nimeni nimica!!!

Pana atunci...mai saliveaza de aici!

http://www.informatiiauto.ro/drive-t...r-sid2062.html

Inca mai este acolo? :D Sunt interesat sa ma duc si eu cand fac rost de putin timp liber :D

GAby645 12-08-12 19:06

Re: Masini tari din Iasi
 
il mai gasesti cand e frumos afara !!

Jockers 13-08-12 16:19

Re: Masini tari din Iasi
 
asta care are YLM sta in cug cry pe drumu sprea valea adanca,..mai are si un Maserati cu nr is.--EDY ..

GAby645 13-08-12 17:50

Re: Masini tari din Iasi
 
la miroslava sta !!

Jockers 14-08-12 11:13

Re: Masini tari din Iasi
 
nu nu ..:D are casa putin mai sus de mine asta ..daca vrei mergi sa iti arat ce parcare are...:X:X

Eddy_e39 19-08-12 15:57

Re: Masini tari din Iasi
 
7 Attachment(s)
ATENTIE !!! L-am zarit de curand pe Fulger McQueen :lol::lol::lol:

Proprietarul locuieste in Horpaz :)

Pozele nu sunt facute de mine dar voi face si eu cand voi reusi sa pun mana pe camera foto :D

18.Marius.92 20-08-12 18:19

Re: Masini tari din Iasi
 
9 Attachment(s)
Masina este al unui prieten . Uite poze facute de mine acuma la sf de a 12-a :D . Merge si se aude frumos :X:X .
Si un scurt filmulet :D , mai mult de 5000 de ture nu ia dat. https://www.youtube.com/watch?v=F9He-RT-0-w


All times are GMT +2. The time now is 19:46.

- Copyright 2026 4Tuning