Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Freehand - Desene de mana (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana.html)
-   -   Propuneri/Challenges (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana/17755-propuneri-challenges.html)

Yoz4speed 25-05-09 18:55

Re: Propuneri/Challenges
 
ma bag si eu cu un trabi....cand e termenul limita?

Victor_Is 25-05-09 20:06

Re: Propuneri/Challenges
 
la termen limita nu ma bag...voi cei din bransa spuneti :D
stiu ca ia timp pentru o astfel de lucrare, ma refer la lucrari serioase de design etc
numa ca stau cu sufletu' la gura si astept lucrarile ;))
spor

p.s. Razus, nu zic ca nu e frumos, dar nu la asta ma asteptam...sa nu crezi ca am spus ca nu e frumos...e..dar nu la asta ma astept...ci la ceva diferit,ceva care sa pastreze linia Trabant, tuning cu stil si gust

radu.3 25-05-09 21:04

Re: Propuneri/Challenges
 
RaZuS, sa nu-mi zici ca la pantjob nu te-ai luat dupa horicutz ca nu te cred :D.

RazuS 26-05-09 06:34

Re: Propuneri/Challenges
 
Da scuze pentru ca prea respecta liniile ... mam bagat si eu pentru ca vreau sa castig experienta si sa progresez ... sper ca n-am suparat pe nimeni...

Emojackal 26-05-09 09:19

Re: Propuneri/Challenges
 
Imi place trabantu lu RaZuS .. E secsi raw..
GLumeam..chiar imi place..tine-o tot ashea:D
O sa itnru si eu in curand

Victor_Is 26-05-09 10:05

Re: Propuneri/Challenges
 
Quote:

Originally Posted by RazuS (Post 2351759)
Da scuze pentru ca prea respecta liniile ... mam bagat si eu pentru ca vreau sa castig experienta si sa progresez ... sper ca n-am suparat pe nimeni...

stai calm...nu superi pe nimeni, si in plus, nimeni nu sa nascut destept..sau in cazul vostru, nimeni nu sa nascut cu creionul in mana desenand schite de ferarri ;))
toate au un inceput...de aia ti-am apreciat lucrarea...e facuta cu mana ta, e printre primele, bravo tie, tine-o tot asa mai departe...practicand si exersand vei ajunge sa desenezi muult mai bine si vei progresa urmarind anumite scopuri, idei, linii etc.
Astept desenele Emojackal :P
Spor la toti ;)

Emojackal 26-05-09 11:02

Re: Propuneri/Challenges
 
orkum o sa aisa..un .... ca talentu meu...bastonu babei=))

Yoz4speed 26-05-09 11:24

Re: Propuneri/Challenges
 
pai...merge daca e un concept sau trebuie neaparat sa fie ceva clasic?

Victor_Is 26-05-09 12:03

Re: Propuneri/Challenges
 
Quote:

Originally Posted by Yoz4speed (Post 2352404)
pai...merge daca e un concept sau trebuie neaparat sa fie ceva clasic?

jumi-juma ;))
deci...asta a fost provocarea mea pentru voi, sa fie 4 desene, fata, spate, lateral si interior(eventual doar bordul)

"conditiile" : sa se pastreze linia marcii Trabant
acum depinde de voi cum faceti, am spus si mai repet, eu nu fac parte din breasla [Freehand Design Usergroup] ci doar am venit cu o provocare iesita din tipar :D ca sa spun asa...ceva mai unic...Trabant.....
Cand desenati sa va ganditi ca, eu as alege o schita din toate care voi le faceti si as vrea sa imi fac trabantul meu dupa ea, adica sa fie ceva realizabil, nu ceva iesit prea futurist :D

Termen: sa fiti sincer acuma, nu e chiar usor de desenat un trabant cu stil, clasa, gust, etc. asa ca spuneti voi care sa fie, ca aici chiar nu ma bag.

nu stiu ce sa mai spun, ziceti voi cei din [Freehand Design Usergroup] ca sunteti mai in masura :D
Spor!

radu.3 26-05-09 14:01

Re: Propuneri/Challenges
 
2 Attachment(s)
Aoleo, si daca nu e si din lateral si din interior ce o sa aiba? :lol: iti spun eu ca nu multi vor face asa ceva.

P.S: Si Trabantul meu: fata, spate, fara lateral si interior :)

mba 26-05-09 15:05

Re: Propuneri/Challenges
 
daca tine pana pe weekend poate vin si eu cu ceva...

Victor_Is 26-05-09 15:25

Re: Propuneri/Challenges
 
Quote:

Originally Posted by radu.3 (Post 2352936)
Aoleo, si daca nu e si din lateral si din interior ce o sa aiba? :lol: iti spun eu ca nu multi vor face asa ceva.

P.S: Si Trabantul meu: fata, spate, fara lateral si interior :)

aoleeeu...frumos trabantelu' numa ca trebuie dus rapid in service, roata fata dreapta are o problema, cred ca sa rupt bascula sau o planetara ceva :))
glumesc...frumos..tare frumos...felicitari
p.s. nu e problema daca nu ai interior :P
p.s.s. MBA, astept si desenu tau. ca tine sau nu tine pana in weekend ;)

radu.3 26-05-09 15:44

Re: Propuneri/Challenges
 
Hai man e desen..nu-i mai da apa la moara lui mba ca si el mi-a zis ca roata fata nu are cum sa fie inclinata. Ete ca in desen are :lol:. As zice ca o sa mai incerc ceva, dar nu pot garanta ;)

ANDR31 26-05-09 16:54

Re: Propuneri/Challenges
 
foarte fain :D asta chiar imi place cum e hasurat :P ;)

skyZZo 26-05-09 20:12

Re: Propuneri/Challenges
 
bai frate
referitor la termen-ar fi nice un raspuns
referitor la faza cu realizabil-sa zicem k trebuie sa gasesti o firma de tuning care sa respecta k sa transpui in realitate ceea ce fak yo aici;)
astept raspunsul la faza cu termenul


All times are GMT +2. The time now is 19:51.

- Copyright 2024 4Tuning