Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

BGY_Bogdy 18-01-09 20:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
20 Attachment(s)
Poze 17.01.2009

BGY_Bogdy 18-01-09 20:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
20 Attachment(s)
Poze 17.01.2009 2

BGY_Bogdy 18-01-09 20:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
15 Attachment(s)
partea 3

Ace MNE 19-01-09 01:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
e oficiala treaba :)) s-a mutat spalatoria inferno de la mioritza(aia cu vechime stiu despre ce e vorba) ;a Mol. bravo!:))8)

NightClubRacer 19-01-09 03:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
se pare ca am pierdut distractie :D las ca termin masinile si numai scapati de mine, benzina sa fie =))

ghiszmo 19-01-09 12:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
hmm...mol de langa bila?:shock: data viitoare vin si eu! e aproape de me!asa poate mai spal si eu masina!:De mai mult maro decat neagra!:D

daffy duck™ 19-01-09 19:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
hyena nu bagi si tu pozele de la tine tata??????

RoByNeT 19-01-09 21:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa mor eu 1 singura data am prins si eu poze si in rest cand vin daffy asta someaza ... plm :| vineri ti`am promis`o =))

daffy duck™ 19-01-09 22:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
stai cuminte hercule dintre caramizi...te scot la niste poze cu alt e46....

RoByNeT 19-01-09 22:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
fa si tu vineri seara rost de aparat bun ...

Ace MNE 19-01-09 22:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Devotament...:idea:

daffy duck™ 19-01-09 22:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nice....
@ bogdy...poate k ezista si buciuresti ma ce

daffy duck™ 19-01-09 22:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ACE...dar ce vroiai sa executi acolo?

Ace MNE 19-01-09 23:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa pun difuzoare ovale pa spate...stii tu akolo la luneta

NightClubRacer 19-01-09 23:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si ai reusit pana la urma? :D credeam ca vrei sa bagi butelia de gpl :D

Lucian_GXZ 20-01-09 09:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Eu cred ca ti-e dor de o plimbare la portbagaj :)) pentru detalii vorbeste cu Remus, iti poate spune el mai multe :))

browser 20-01-09 10:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bietu de remus :sad:

Hyena 20-01-09 14:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
10 Attachment(s)
uite daffy,

daffy duck™ 20-01-09 18:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@ GXZ : mam plimbat zilele trecute....si a fost bn:lol::lol::lol:
@ Browser : e caterinca daca te tii bine...8)
@ Hyena : ehe...asa mai vii de acasa...dar ti-am zis...ai sa imi dai 150 de mii!!!!! NU VEI REGRETA!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ALXS 20-01-09 19:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
f frumos urs ,JHN l-am vaz zilele trecute pe la mine la facultate

BGY_Bogdy 20-01-09 19:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Poza lu` Ace ii trezeste amintiri lui Remus ??

Hyena 20-01-09 20:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am pile daffy numai dau bani =))

kidu2006 21-01-09 12:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Saracu Kimi zici k era batut cu stuf :???:

Lucian_GXZ 21-01-09 12:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 1998284)
Saracu Kimi zici k era batut cu stuf :???:

Cazuse de pe schela :lol::lol:

kidu2006 21-01-09 17:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 1998287)
Cazuse de pe schela :lol::lol:

Am crezut ca a cazut ... de pe schela:???:

Hyena 21-01-09 18:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
kid am si yo o problema cu maimutzoiu te-am mai sunat da dormeai :( numai dai nici un semn te ai dat la "fund" :D

kyd_ursu 21-01-09 23:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cea mai tare poza este poza 3....de ce oare?

Lucian_GXZ 22-01-09 00:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asa e, sunt curios insa daca am fi intrat toti de altadata intr-o singura poza....

kidu2006 22-01-09 08:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 1999110)
kid am si yo o problema cu maimutzoiu te-am mai sunat da dormeai :( numai dai nici un semn te ai dat la "fund" :D

Ce maimutoi ma?daca e maimutoiu ala de`l tii in pantaloni,mai bine taie-l si dati-l sa-l mananci!
Si la fund te dau pe tine,poznas mic ce esti:lol:

kimi 22-01-09 09:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 2000068)
cea mai tare poza este poza 3....de ce oare?

Pentru ca in poza se afla o parte din brigada veche ;)

Raspuns corect ??

kimi 22-01-09 09:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 1999110)
kid am si yo o problema cu maimutzoiu te-am mai sunat da dormeai :( numai dai nici un semn te ai dat la "fund" :D

Dintotdeauna kidu s-a dat la fund...Acum ai observat deabia ???

Kidule eram batut cu stuff de cotnari ;)

cozo 22-01-09 10:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 1976615)
jack si cu andu ... are 400 mb filmul dar cred ca e cel mai frumos :D enjoy

multumesc domnu pt film......poate il pui si pe ala de la poli......stii u care....

Hyena 22-01-09 16:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2000543)
Pentru ca in poza se afla o parte din brigada veche ;)

Raspuns corect ??

asa e bine zis o parte, in curand sper sa formam iar brigada diverse cu dem radulescu ca a fost si bine nu numai rau :) nu kimi ?

BGY_Bogdy 22-01-09 16:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Vreau sa va arat un Porsche Cayenne Negru Mat e primul care il vad si arata destul de bine ...Tuning Gemballa :twisted::twisted:

BGY_Bogdy 22-01-09 16:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
5 Attachment(s)
.... asta-i

Lucian_GXZ 22-01-09 17:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Proshele arata naspa, insa culoarea imi place, culoarea e cea mai tare, cred ca o sa-mi fac si eu bicicleta asa :p

bogdan_e36 22-01-09 18:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2001832)
Proshele arata naspa, insa culoarea imi place, culoarea e cea mai tare, cred ca o sa-mi fac si eu bicicleta asa :p

macar bicicleta sper sa iti mearga=))

kyd_ursu 23-01-09 00:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
hyena ai inceput sa ti arati coltii?...nervosule :))

BGY_Bogdy 23-01-09 16:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2003360)
Bogdy nu vrei jantele mele TSW 17" 5x100 ??

Stiu de ce jante vb am discutat cu lucian defapt el mi-a zis de ele :D sa vad acuma poate fac rost de bani ce si cum sa vad:D

Tweety_rzw 26-01-09 15:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
Sper ca se incadreaza la diverse :oops::lol: !


All times are GMT +2. The time now is 18:22.

- Copyright 2026 4Tuning