![]() |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
da filme cu crxu meu rosu si suparat nu aveti?
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Jos palaria, un show frumos MR, felicitari.
Ce`va poze sau filmari, cu Celica AlbPerla, BMW M3 AcSchnitzer, BMW E36 XXL (negru). |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Uku Mersi De Filmuletz
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
6 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
5 Attachment(s)
mai vin si eu cu 2-3
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Mii de multumiri lui Florin pentru show'ul lui ...i'am multumit si personal a 2'a zi si tin sa'i multumesc si acum ...Bravo si succes in continuare la tot ceea ce faci
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
14 Attachment(s)
alte poze...
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Frumoase poze Danut,daca mai aveti careva ceva va rog sa le puneti.......
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
FastDeamon cati calutzi are honda???? :-? :-?
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
FastDeamon cati calutzi are honda?? a lasat o impresie fff buna ;) ;)
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
pai are 125cp de fabrica +ce i-am mai pus eu in jur de 140cp cam atat nu mai mult, pe dyno la master tuner mi-a dat 131cp la motor deci....
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
intradevar merge ff bine crxu rosu si suparat :)....1.6 16valve v-tec:)?
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
VTEC * Found in: o 1990-1991 EDM Honda CRX 1.6i-VT (EE8) o 1990-1991 EDM Honda Civic 1.6i-VT (EE9) + Displacement: 1595 cc + Bore×Stroke: 81.0×77.4 mm / 3.19×3.05 in + Compression: 10.2:1 + Power: 150 hp (110 kW) @ 7600 rpm + Torque: 111 ft·lbf (150 N·m) @ 7000 rpm + Redline: 8200rpm + Transmission: Y2 si asta au confirmato chiar si tovarasi tai :) ... dar adevarul e ca merge bine masina :D ... Multa bafta in continuare !!! |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Da intradevar motorul este cel de 125cp fara vtec cod motor D16Z5! ala vtec nu e chair asa nervos(decat cand inta vtec) si nu trage asa liniar!oricum o sa am io o treaba cu baietii de la performancezone si o sa vedeti atunci :)
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
poze si filme cu honda civic gri din cluj ,cea din clubul anonymous nu aveti? puneti tot ce aveti
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
am mai intrebat... dar chiar nu are nimeni poze cu civicu bsa de la anonymous cluj?
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
b0gdi o sa caut k parca am pe un dwd ceva poze cu civicu ;)
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
apropo numa' un film aveti cu mine :((((((((((
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Montajut de la AxaTV , de la emisiunea Speed-motor , il are cineva??? S-au poate cineva sa faca rost de el???:D:?:;););)
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
care aveti poze sau filmultezte de pe aeroport va rog sa le postati.multumesc anticipat
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
ala yo, ala yo........................
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
hai ca am yo o gramada de filmulete pt cai care vor
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
pai dai attach aici pe forum...
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
pt cei care vor ....voi da dvd ca sunt cam multe pt forum.
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Se aude cumva un Midnight Race And Show si anul acesta prin mai ? (precedentul a avut un succes enorm)
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
poate pun o intrebare stupida,mai este cineva in midnight?pentru ca emblema clubului a cam disparut de pe masini....:rolleyes2
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Eu am vazut mai multe masini cu emblema sau parasolar.. BMWul lui Ionut, Vento, ceva Ford Fiesta sau focus.. nu retin, Golf parca am vazut.. la ultimele doar emblema parca.
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
ionutz ne-ar putea spune mai multe...
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
hai ionut nu tine lumea'n suspans ;))
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
ce... ce s-a intamplat??? :rolleyes2
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
ii plecat la nea' doctoru cu masina :) poate maine
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:37. |
- Copyright 2026 4Tuning