![]() |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
SALVE DUPA CUM SPUNE RAZ INTALNIREA CD E DUMINICA VINEREA E INTALNIREA 4T SI CEI CARE VIN NOI SAU NU ACTIVEAZA INTR-UN CLUB.
CRYS DEOBICEI VINERI NE INTALNIM TOTI DIN CD SI NU NUMAI SI + CA VINERI LUMEA CARE NU E DIN IASI MAI PLEACA ACASA SI E PUTIN MAI GREU SA NE STRANGEM TOTI PE CAND DUMINICA NE PUTEM VEDEA CAM TOTI IN REST NUMA BENE SI SA NE VEDEM SANATOSI :lol: |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
axel, pt inceput vino si la intalnirile de vineri, si o sa ne vedem si la cele de dumineca...
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Duminica la 22.00 eu nu vin!
Razvan te rog frumos sa continui fraza pe care ai inceput`o .... "ocupat cu ... " pt ca stiu la ce bati...! Si chiar pot zice ca esti fara pereche! Bine ... Pe aceasta cale tin sa anunt urmatorul lucru,care i l-am precizat si Presedintelui Crazy Drivers Iasi, acum 2 saptamani: Dragi colegi de club, am 2 ani de cand sunt intrat in acest club ... dupa 2 ani pun un punct. Aici imi termin ca sa zic asa "participarea" si calitatea de membru Crazy Drivers Iasi.Diseara va disparea si sticke-rul de pe masina. Va multumesc mult pentru tot ce a fost si in special Presedintelui Crazy Drivers Iasi, Cristi Tomsa ... Pentru el am cel mai mare respect. Sunt nenumarate motive pentru care fac acest lucru ... nenumarate ... Le multumesc si baietilor din Suceava (Kami,Stefan,Cristian) pentru ca mereu cat am fost in preajma lor am ras si m-am simtit bine ... sper sa ramanem prieteni mai departe! Si dupa cum am promis Kami cu prima ocazie te pun pe un RRS de 300 CP! Razvan ... pentru tine nu mai am nimic de zis...tu ai ceva cu mine, in special cu Ana ... este viata mea si fac ce vreau...te rog mult sa nu te implici si sa iti dai cu vorba, pentru ca nu stii ce se intampla ... merci mult pt ca odata sa zicem "ai fost prieten". Mult succes! Si pentru baietii din Bacau .... Salutare si la mai mare!!! Imi pare rau ca nu am reusit sa va cunosc pe toti ... Cluj si Bucuresti ... ... Sa auzim numai de bine si ... drumuri fara evenimente! La revedere! |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Quote:
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
mai vedem noi ce si cum faci tu......ca de obicei e doar gura de tine...vorbesti mult si degeaba.
cat despre continuatul frazei, sa stii ca nu bateam spre ana, ca nu-mi bat eu capu cu ea. daca tu esti dispus sa lingi unde ai scuipat, treaba ta. daca tu spui ca nu-ti e pieten cel care iti vrea binele si iti spune adevarul in fata... atunci iti doresc sa ai parte numaio de dusmani care sa te minta, sa-ti umfle egoul tau de maimutoi. iti doresc o viata frumoasa, condusa de toata lumea in afara de tine, cum esti yu obisnuit. manipulatule |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
oameni buni... lasa-ti orgoliile deoparte... nu pot sa va inteleg... calmati-va si impacati-va.. chiar nu puteti s anu va certati?? crys eu zic sa te gandesti si sa lasi balta chestia ca parasesti clubu... lasa stickeru acolo si mergi la intalniri si vb cu baietii;) te rog eu ;)
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Quote:
Crys e si te gandeste bine la ce vrei sa faci si ce decizi hotararea care o ei nui o hotarare care dupa ceva timp o poti schimba o data iesit nu mai depinde de presedinte sau de vicepresedinte sau marog de conducere depinde de absolut toti membrii daca te poti intoarce sau nu deci eu spun sa te gandesti bine la ce vrei sa faci si incearca sa te vezi cu Razu si stabiliti o bariera intre voi si asa o sa fie bine .In rest aveti grija de voi si multa benzina in rezervoare cauciucui moi si usoare ca deacuma vine soare :)) na ca mai fac si rame:lol: :peace: |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Ce faci? Râme? Daca asa hai ca am niste pamant....poate râmi pe acolo... :)
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Quote:
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Mânä caii vizitiu ...
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Quote:
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Salutare lume:D! Ne vedem azi? Vreau sa vin cu o propunere. Daca duminica viitoare e frumos afara, tine vremea cu noi, sa facem o iesire la un gratar. Ce spune-ti?
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Salve.
Vreau ca in 2-3 saptamani sa facem o intalnire la Iasi. Asta dupa ce iese masina de la vopsit si de la ITP. Sper sa gasim o duminica frumoasa si sa iesim la un gratar. De la Suceava cred ca vom putea conta pe vreo 5-6 masini. |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
daca ar fi inainte de sesiune ar fi grozav
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
deci ar fi prea tare sa facem o intalnire la IASI :D :) si ar fi bine sa incercam sa venim cati mai multi :D :)
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Razvane mergem sa luam carne de mici si mustar:lol::lol:. Dak sa anuntza gratar masiv(cu lume multa) le lasam rafturile goale la astia8). Gratar si carbuni aduc eu;). Ca locatie propun ori platou Bucium, ori la Ciric. Oricum hotaram impreuna. Mai vorbim pana atunci.
Cu respect |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Eu astazi sunt pe la 6.30 in Iasi pentru jumatate de ora. Daca vreti sa ne intalnim dati un telefon. 0740-083939
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Quote:
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Dragi colegi
Va rog ca duminica, 22.06.2008, la ora 8-8.30 seara sa ne intalnim pentru a stabili ce trebuie facut pentru a impulsiona activitatea clubului. Este valabil si pentru membrii din Suceava si Botosani care sunt in Iasi. Cu stima, Stefan M. Ciocoiu Presedinte |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Quote:
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Nu uitati ca vreau vineri seara sa ne vedem din nou sa hotaram ce facem in continuare. De asemenea, vreau daca se poate sa vina toata lumea pentru a putea semna fisele de membru care vor intra in arhiva clubului.
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
8 Attachment(s)
salutare lume:D:lol::lol: vreau sa va arat ceva interesant..:arrow::arrow::D:D
Attachment 583026 Attachment 583027 Attachment 583028 Attachment 583029 Attachment 583030 Attachment 583031 Attachment 583032 Attachment 583033 |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
uite la ea, ce tare arata :D:D:D
se intampla ceva si sub capota? :) |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
foarte tare lastunu gemenilor... felicitari dracilor... si aveti grija de voi ;)
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
sub capota nu se afla nimica interesant deocamdata:rolleyes2:rolleyes2...va urma un turbo in viitoru apropiat:lol::lol:..bine vor fi nishte modificari majore pt a pune in functziune acest turbo;);):arrow:
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
ce sa-ti spun
ai curaj, sincer te felicit pt ce faci :) |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Hai costi mai repede ...cu turbo ala ..stau si ruginesc palele si geometria pe turbina ..:)....spor la munci ...sper sa apara cat mai multe noutati pe la noi ....caci precum se vede lumea munceste din greu ...
PS.....in fiecare seara in fundatzie intalniri amicale...nr meu de tel il avetzi ...in caz de ceva |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
hai si voi:evil::evil:...low si cozmin :lol::lol: ca am vazut ca va plange si voua saraca turbina..... asteapta segmentzii aia si pistoanele alea:lol::lol::rolleyes2::twisted:
spor la munca baietzi si sa ne vedem la teste cu bestia:lol::lol: |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
se fac ceva intalniri in iasi in timpul saptamanii?
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
sigur ... :) vinerea e cea mai sigura si organizata la 8 30 sus in rond
iar in rest daca vrei sa se faca o intalnire pui mana pe telefon si suni :) si iesim. |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
1 Attachment(s)
Va Invitam la eveniment ! Got Skillz? , by KATANA TEAM |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Avem o provocare la Cluj . Daca vreti sa-i dati curs va astept ---> https://forum.4tuning.ro/37-cluj/1436...ie-2009-a.html
In 10-11 Octombrie 2009 va invitam la RACE WEEKEND CLUJ-NAPOCA. Evenimentul combina 3 tipuri de concursuri automobilistice, in cadrul carora participantii vor avea ocazia sa isi demonstreze calitatile de pilot la concursul de indemanare, sa isi masoare puterea masinilor pe care le conduc in cadrul concursului inter-cluburi Dyno Race, sau sa participe la cursa nocturna de sprint paralel organizata pe 200 de metri de catre KO Racing. Evenimentul va avea startul sambata 10 Octombrie la ora 9:00 la sediul firmei SPD ZOOM, unde cluburile sunt invitate la un concurs inedit DYNO RACE. Concursul consta in masurarea puterii la roata a autoturismului pe standul dinamometric Superflow AutoDyn30. Autovehiculele vor fi impartite in 3 categorii distincte: motor benzina – aspirat, motor turbo – diesel, motor turbo sau compresor – benzina. Fiind un concurs intre cluburi, fiecare club va inscrie 3 masini, cate 1 pentru fiecare categorie. Castigator va fi desemnat clubul care acumuleaza cei mai multi cai putere. Se vor putea inscrie doar autoturisme cu tractiune pe o singura punte. Cel de-al doilea concurs, Cursa de Accelerare, se va desfasura sambata 10 Octombrie incepand cu ora 18:00, la Centrul Agro Transilvania din localitatea Dezmir de langa Cluj-Napoca. Cursa de indemanare, organizata de catre *************, va avea loc duminica 11 Octombrie incepand cu ora 10:00, pe un circuit amenajat in parcarea Centrului Agro Transilvania din localitatea Dezmir. Acest concurs va fi destinat exclusiv amatorilor, pilotii licentiati doritori sa participe la eveniment fiind incadrati intr-o clasa separata care nu va conta pentru clasamentul general al concursului. Regulamentele fiecarui concurs le vom publica in curand, impreuna cu harta traseului, lista partenerilor evenimentului si detaliile despre cazare pentru cei din alte orase care doresc sa participe. Inscrierile vor incepe in data de 15 Septembrie si se vor face prin e-mail. Numarul de participanti va fi limitat la toate cele 3 concursuri. Participantii vor avea instalate pe masini camere video on board, iar filmele vor fi publicate pe http://www.*************. __________________ |
| All times are GMT +2. The time now is 17:40. |
- Copyright 2026 4Tuning