Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Crazy Drivers (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers.html)
-   -   Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers/5994-discutii-membrii-crazy-drivers-iasi.html)

mihay 03-04-08 12:10

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
SALVE DUPA CUM SPUNE RAZ INTALNIREA CD E DUMINICA VINEREA E INTALNIREA 4T SI CEI CARE VIN NOI SAU NU ACTIVEAZA INTR-UN CLUB.
CRYS DEOBICEI VINERI NE INTALNIM TOTI DIN CD SI NU NUMAI SI + CA VINERI LUMEA CARE NU E DIN IASI MAI PLEACA ACASA SI E PUTIN MAI GREU SA NE STRANGEM TOTI PE CAND DUMINICA NE PUTEM VEDEA CAM TOTI IN REST NUMA BENE SI SA NE VEDEM SANATOSI :lol:

bakal 03-04-08 12:18

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
axel, pt inceput vino si la intalnirile de vineri, si o sa ne vedem si la cele de dumineca...

CRyS` 03-04-08 15:20

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Duminica la 22.00 eu nu vin!

Razvan te rog frumos sa continui fraza pe care ai inceput`o .... "ocupat cu ... " pt ca stiu la ce bati...! Si chiar pot zice ca esti fara pereche!

Bine ...

Pe aceasta cale tin sa anunt urmatorul lucru,care i l-am precizat si Presedintelui Crazy Drivers Iasi, acum 2 saptamani:

Dragi colegi de club, am 2 ani de cand sunt intrat in acest club ... dupa 2 ani pun un punct. Aici imi termin ca sa zic asa "participarea" si calitatea de membru Crazy Drivers Iasi.Diseara va disparea si sticke-rul de pe masina. Va multumesc mult pentru tot ce a fost si in special Presedintelui Crazy Drivers Iasi, Cristi Tomsa ... Pentru el am cel mai mare respect.

Sunt nenumarate motive pentru care fac acest lucru ... nenumarate ...

Le multumesc si baietilor din Suceava (Kami,Stefan,Cristian) pentru ca mereu cat am fost in preajma lor am ras si m-am simtit bine ... sper sa ramanem prieteni mai departe! Si dupa cum am promis Kami cu prima ocazie te pun pe un RRS de 300 CP!

Razvan ... pentru tine nu mai am nimic de zis...tu ai ceva cu mine, in special cu Ana ... este viata mea si fac ce vreau...te rog mult sa nu te implici si sa iti dai cu vorba, pentru ca nu stii ce se intampla ... merci mult pt ca odata sa zicem "ai fost prieten". Mult succes!

Si pentru baietii din Bacau .... Salutare si la mai mare!!!

Imi pare rau ca nu am reusit sa va cunosc pe toti ... Cluj si Bucuresti ...

... Sa auzim numai de bine si ... drumuri fara evenimente!

La revedere!

mihay 03-04-08 15:29

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 1463381)
Duminica la 22.00 eu nu vin!

Razvan te rog frumos sa continui fraza pe care ai inceput`o .... "ocupat cu ... " pt ca stiu la ce bati...! Si chiar pot zice ca esti fara pereche!

Bine ...

Pe aceasta cale tin sa anunt urmatorul lucru,care i l-am precizat si Presedintelui Crazy Drivers Iasi, acum 2 saptamani:

Dragi colegi de club, am 2 ani de cand sunt intrat in acest club ... dupa 2 ani pun un punct. Aici imi termin ca sa zic asa "participarea" si calitatea de membru Crazy Drivers Iasi.Diseara va disparea si sticke-rul de pe masina. Va multumesc mult pentru tot ce a fost si in special Presedintelui Crazy Drivers Iasi, Cristi Tomsa ... Pentru el am cel mai mare respect.

Sunt nenumarate motive pentru care fac acest lucru ... nenumarate ...

Le multumesc si baietilor din Suceava (Kami,Stefan,Cristian) pentru ca mereu cat am fost in preajma lor am ras si m-am simtit bine ... sper sa ramanem prieteni mai departe! Si dupa cum am promis Kami cu prima ocazie te pun pe un RRS de 300 CP!

Razvan ... pentru tine nu mai am nimic de zis...tu ai ceva cu mine, in special cu Ana ... este viata mea si fac ce vreau...te rog mult sa nu te implici si sa iti dai cu vorba, pentru ca nu stii ce se intampla ... merci mult pt ca odata sa zicem "ai fost prieten". Mult succes!

Si pentru baietii din Bacau .... Salutare si la mai mare!!!

Imi pare rau ca nu am reusit sa va cunosc pe toti ... Cluj si Bucuresti ...

... Sa auzim numai de bine si ... drumuri fara evenimente!

La revedere!

Crysty tata nu e bine ce faci eu sper ca acest poast sa nu il fi scris la nervi si la oboseala sau cine mai stie ce sper ca te-ai gandit bine la ceea ce faci si cum gandesti mie imi pare rau ca ai ajus la concluzia asta si nu cred caar fi trebuit sa ajungi sa faci asta dar vom mai discuta in particular :( sincer sper ca aceasta decizie sa fie revocabila si sa ne putem intalni sa discutam ce si cum iar asta o sa o putem face si intre 4 ochi si cu restul membrilor activi in IASI asta o putem face vineri sau duminica in rest gandestete bine ce vrei sa faci si sa ne vedem auzim cu bine :peace:

bakal 03-04-08 15:32

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
mai vedem noi ce si cum faci tu......ca de obicei e doar gura de tine...vorbesti mult si degeaba.

cat despre continuatul frazei, sa stii ca nu bateam spre ana, ca nu-mi bat eu capu cu ea. daca tu esti dispus sa lingi unde ai scuipat, treaba ta. daca tu spui ca nu-ti e pieten cel care iti vrea binele si iti spune adevarul in fata... atunci iti doresc sa ai parte numaio de dusmani care sa te minta, sa-ti umfle egoul tau de maimutoi.

iti doresc o viata frumoasa, condusa de toata lumea in afara de tine, cum esti yu obisnuit. manipulatule

KAmikazee2005 03-04-08 17:36

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
oameni buni... lasa-ti orgoliile deoparte... nu pot sa va inteleg... calmati-va si impacati-va.. chiar nu puteti s anu va certati?? crys eu zic sa te gandesti si sa lasi balta chestia ca parasesti clubu... lasa stickeru acolo si mergi la intalniri si vb cu baietii;) te rog eu ;)

mihay 06-04-08 10:13

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by KAmikazee2005 (Post 1463677)
oameni buni... lasa-ti orgoliile deoparte... nu pot sa va inteleg... calmati-va si impacati-va.. chiar nu puteti s anu va certati?? crys eu zic sa te gandesti si sa lasi balta chestia ca parasesti clubu... lasa stickeru acolo si mergi la intalniri si vb cu baietii;) te rog eu ;)

Kami stai flexat nui nik e o poveste care dureaza de ceva timp si sper eu ca se va termina cat de curand si sper ca la un rezultat bun pt ambii.
Crys e si te gandeste bine la ce vrei sa faci si ce decizi hotararea care o ei nui o hotarare care dupa ceva timp o poti schimba o data iesit nu mai depinde de presedinte sau de vicepresedinte sau marog de conducere depinde de absolut toti membrii daca te poti intoarce sau nu deci eu spun sa te gandesti bine la ce vrei sa faci si incearca sa te vezi cu Razu si stabiliti o bariera intre voi si asa o sa fie bine .In rest aveti grija de voi si multa benzina in rezervoare cauciucui moi si usoare ca deacuma vine soare :)) na ca mai fac si rame:lol: :peace:

CRyS` 08-04-08 14:55

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Ce faci? Râme? Daca asa hai ca am niste pamant....poate râmi pe acolo... :)

mihay 08-04-08 17:12

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 1473199)
Ce faci? Râme? Daca asa hai ca am niste pamant....poate râmi pe acolo... :)

mai Crys vrei sa ma provoci :twisted: chi draq faci te-ai hotarat ? e si te gandeste bine la ce vrei sa faci si cum am mai vb cu tine in private ar fi bine sa vb si cu Razu sa va incheiati socotelile care le aveti si apoi sa e apucam si noi de treaba ca deja vine vara peste noi nu am facut mai nik nici in club nici in oras poate reusim sa ne adunam cu totii sa ne punem muschii la treaba si sa organizm si noi ceva frumos si legal si distractiv deci hai sa ne punem muschii creerul si kalutii la treaba :peace:

CRyS` 09-04-08 00:54

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Mânä caii vizitiu ...

AXEL_SS 09-04-08 22:27

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by mihay (Post 1473456)
mai Crys vrei sa ma provoci :twisted: chi draq faci te-ai hotarat ? e si te gandeste bine la ce vrei sa faci si cum am mai vb cu tine in private ar fi bine sa vb si cu Razu sa va incheiati socotelile care le aveti si apoi sa e apucam si noi de treaba ca deja vine vara peste noi nu am facut mai nik nici in club nici in oras poate reusim sa ne adunam cu totii sa ne punem muschii la treaba si sa organizm si noi ceva frumos si legal si distractiv deci hai sa ne punem muschii creerul si kalutii la treaba :peace:

Bine zis... fara un efort comunitar nu iese nimic

AXEL_SS 13-04-08 12:01

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Salutare lume:D! Ne vedem azi? Vreau sa vin cu o propunere. Daca duminica viitoare e frumos afara, tine vremea cu noi, sa facem o iesire la un gratar. Ce spune-ti?

SV-05-YBG 14-04-08 11:57

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Salve.

Vreau ca in 2-3 saptamani sa facem o intalnire la Iasi. Asta dupa ce iese masina de la vopsit si de la ITP. Sper sa gasim o duminica frumoasa si sa iesim la un gratar.

De la Suceava cred ca vom putea conta pe vreo 5-6 masini.

bakal 14-04-08 14:43

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
daca ar fi inainte de sesiune ar fi grozav

KAmikazee2005 14-04-08 21:27

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
deci ar fi prea tare sa facem o intalnire la IASI :D :) si ar fi bine sa incercam sa venim cati mai multi :D :)

AXEL_SS 14-04-08 22:30

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Razvane mergem sa luam carne de mici si mustar:lol::lol:. Dak sa anuntza gratar masiv(cu lume multa) le lasam rafturile goale la astia8). Gratar si carbuni aduc eu;). Ca locatie propun ori platou Bucium, ori la Ciric. Oricum hotaram impreuna. Mai vorbim pana atunci.
Cu respect

SV-05-YBG 18-04-08 10:33

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Eu astazi sunt pe la 6.30 in Iasi pentru jumatate de ora. Daca vreti sa ne intalnim dati un telefon. 0740-083939

ESPinoza 18-04-08 20:17

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by SV-05-YBG (Post 1491068)
Eu astazi sunt pe la 6.30 in Iasi pentru jumatate de ora. Daca vreti sa ne intalnim dati un telefon. 0740-083939

te`am vazut pe drum. arata bine masinutza ;)

SV-05-YBG 20-06-08 10:58

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Dragi colegi

Va rog ca duminica, 22.06.2008, la ora 8-8.30 seara sa ne intalnim pentru a stabili ce trebuie facut pentru a impulsiona activitatea clubului. Este valabil si pentru membrii din Suceava si Botosani care sunt in Iasi.

Cu stima,
Stefan M. Ciocoiu
Presedinte

AXEL_SS 20-06-08 19:46

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by SV-05-YBG (Post 1602526)
Dragi colegi

Va rog ca duminica, 22.06.2008, la ora 8-8.30 seara sa ne intalnim pentru a stabili ce trebuie facut pentru a impulsiona activitatea clubului. Este valabil si pentru membrii din Suceava si Botosani care sunt in Iasi.

Cu stima,
Stefan M. Ciocoiu
Presedinte

In sfarsit cineva care spune ceva dupa doua luni... f bine frate. Chiar ma intrebam ce-i cu lipsa asta de activitate... Well done:D

SV-05-YBG 23-06-08 11:42

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Nu uitati ca vreau vineri seara sa ne vedem din nou sa hotaram ce facem in continuare. De asemenea, vreau daca se poate sa vina toata lumea pentru a putea semna fisele de membru care vor intra in arhiva clubului.

costy_micro 05-07-08 22:54

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
8 Attachment(s)
salutare lume:D:lol::lol: vreau sa va arat ceva interesant..:arrow::arrow::D:D
Attachment 583026

Attachment 583027

Attachment 583028

Attachment 583029

Attachment 583030

Attachment 583031

Attachment 583032

Attachment 583033

aleks 07-07-08 10:48

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
uite la ea, ce tare arata :D:D:D
se intampla ceva si sub capota? :)

KAmikazee2005 07-07-08 15:03

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
foarte tare lastunu gemenilor... felicitari dracilor... si aveti grija de voi ;)

costy_micro 08-07-08 18:58

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
sub capota nu se afla nimica interesant deocamdata:rolleyes2:rolleyes2...va urma un turbo in viitoru apropiat:lol::lol:..bine vor fi nishte modificari majore pt a pune in functziune acest turbo;);):arrow:

aleks 08-07-08 19:44

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
ce sa-ti spun
ai curaj, sincer te felicit pt ce faci :)

Low_Ridah 09-07-08 23:49

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Hai costi mai repede ...cu turbo ala ..stau si ruginesc palele si geometria pe turbina ..:)....spor la munci ...sper sa apara cat mai multe noutati pe la noi ....caci precum se vede lumea munceste din greu ...

PS.....in fiecare seara in fundatzie intalniri amicale...nr meu de tel il avetzi ...in caz de ceva

costy_micro 10-07-08 08:57

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
hai si voi:evil::evil:...low si cozmin :lol::lol: ca am vazut ca va plange si voua saraca turbina..... asteapta segmentzii aia si pistoanele alea:lol::lol::rolleyes2::twisted:
spor la munca baietzi si sa ne vedem la teste cu bestia:lol::lol:

ESPinoza 23-04-09 18:52

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
se fac ceva intalniri in iasi in timpul saptamanii?

ocaruntu 24-04-09 17:53

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
sigur ... :) vinerea e cea mai sigura si organizata la 8 30 sus in rond
iar in rest daca vrei sa se faca o intalnire pui mana pe telefon si suni :) si iesim.

VaLeX 20-08-09 21:30

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
1 Attachment(s)
Va Invitam la eveniment ! Got Skillz? , by KATANA TEAM

GMan 24-09-09 07:46

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Avem o provocare la Cluj . Daca vreti sa-i dati curs va astept ---> https://forum.4tuning.ro/37-cluj/1436...ie-2009-a.html



In 10-11 Octombrie 2009 va invitam la RACE WEEKEND CLUJ-NAPOCA.

Evenimentul combina 3 tipuri de concursuri automobilistice, in cadrul carora participantii vor avea ocazia sa isi demonstreze calitatile de pilot la concursul de indemanare, sa isi masoare puterea masinilor pe care le conduc in cadrul concursului inter-cluburi Dyno Race, sau sa participe la cursa nocturna de sprint paralel organizata pe 200 de metri de catre KO Racing.

Evenimentul va avea startul sambata 10 Octombrie la ora 9:00 la sediul firmei SPD ZOOM, unde cluburile sunt invitate la un concurs inedit DYNO RACE. Concursul consta in masurarea puterii la roata a autoturismului pe standul dinamometric Superflow AutoDyn30. Autovehiculele vor fi impartite in 3 categorii distincte: motor benzina – aspirat, motor turbo – diesel, motor turbo sau compresor – benzina. Fiind un concurs intre cluburi, fiecare club va inscrie 3 masini, cate 1 pentru fiecare categorie. Castigator va fi desemnat clubul care acumuleaza cei mai multi cai putere. Se vor putea inscrie doar autoturisme cu tractiune pe o singura punte.

Cel de-al doilea concurs, Cursa de Accelerare, se va desfasura sambata 10 Octombrie incepand cu ora 18:00, la Centrul Agro Transilvania din localitatea Dezmir de langa Cluj-Napoca.
Cursa de indemanare, organizata de catre *************, va avea loc duminica 11 Octombrie incepand cu ora 10:00, pe un circuit amenajat in parcarea Centrului Agro Transilvania din localitatea Dezmir. Acest concurs va fi destinat exclusiv amatorilor, pilotii licentiati doritori sa participe la eveniment fiind incadrati intr-o clasa separata care nu va conta pentru clasamentul general al concursului.

Regulamentele fiecarui concurs le vom publica in curand, impreuna cu harta traseului, lista partenerilor evenimentului si detaliile despre cazare pentru cei din alte orase care doresc sa participe.

Inscrierile vor incepe in data de 15 Septembrie si se vor face prin e-mail. Numarul de participanti va fi limitat la toate cele 3 concursuri.

Participantii vor avea instalate pe masini camere video on board, iar filmele vor fi publicate pe http://www.*************.
__________________


All times are GMT +2. The time now is 17:40.

- Copyright 2026 4Tuning