Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Editare Foto (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto.html)
-   -   Evl*Skillz (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/50770-evl-skillz.html)

EvLSant0S 23-06-08 01:28

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by Insanerzw (Post 1607091)
Este prin poza si DOAMNA CU COASA :lol::lol: ;) voia sa opreasca acel subaru darrr...cam greu ,cam greu :lol:

acel subaru = doamna cu coasa..

Gabi 23-06-08 01:30

Re: Evl*Skillz
 
Şi proprietaru' ? Domnu' cu coarne ? :lol:

AAAAK 28-06-08 16:44

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 1605379)
E chestie de monitor..nu toti o vad ;)
Oricum, eu vad alta greseala :-)
Un S3 + o capra surprinsa din greseala :lol: = Evl*Skillz Product :arrow:

Greseala mare e umbra caprei lol care nu are cum sa fie asa avand in vedere ca soarele e deja apus in poza ..plus luminozitatea masini si reflexile de pe ea arata altceva ..
Oricum masina a fost pusa in peisajul respectiv .. apropo in parbriz apare soarele din alta directie :) ,plus ca umbra masini e spre dreapta si a caprei spre stanga ..damn .

EaGle 01-07-08 21:55

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by AAAAK (Post 1618209)
Greseala mare e umbra caprei lol care nu are cum sa fie asa avand in vedere ca soarele e deja apus in poza ..plus luminozitatea masini si reflexile de pe ea arata altceva ..
Oricum masina a fost pusa in peisajul respectiv .. apropo in parbriz apare soarele din alta directie :) ,plus ca umbra masini e spre dreapta si a caprei spre stanga ..damn .

fa-mi tu una identica si mai vorbim.

EvLSant0S 03-07-08 04:19

Re: Evl*Skillz
 
2 Attachment(s)
:lol:


evo 5 ++++++ :D

B3ST 22-07-08 02:28

Re: Evl*Skillz
 
Sunt foarte faine pozele.... n-am cuvinte....
Sunt numai bune cand am nevoie de un "Desktop Backround" nou.

Insanerzw 22-07-08 12:49

Re: Evl*Skillz
 
Dragute poze..si eu am una cu EVL*SKILLZ pe desk...:oops: si dc unii incep sa critice...sa faca si ei makar pe jumatate ce ati realizat voi ;) fara suparare dar ...!:rolleyes2:evil:

MARI_NSL 25-07-08 03:17

Re: Evl*Skillz
 
tare tare ... bv :D

Oxide 25-07-08 14:44

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1661372)
2xs3//-_-\\

Ideile sunt misto , dar calitatea pozelor e slaba...

f0cs 25-07-08 23:56

Re: Evl*Skillz
 
cam negru la fata sefu asta...cine l`a suparat? :ss

EvLSant0S 26-07-08 15:27

Re: Evl*Skillz
 
pozele sunt slabe ca si calitate din cauza resize`urilor repetate..

sabothor 29-07-08 21:37

Re: Evl*Skillz
 
Santos, foarte tari lucrarile .. in stilu-ti clasic-caracteristic ... dar am si eu o intrebare .. de ce nu le postezi intr-o dimensiune mai mare? Fie-ti mila si de desktopurile pacatosilor :D

f0cs 29-07-08 21:56

Re: Evl*Skillz
 
cat a suferit saraca vaca cu voi :|...cristoselule...zi de unde iei wallpaperurile ca sa moara bibi de nu imi dau in cap :\

EvLSant0S 30-07-08 00:13

Re: Evl*Skillz
 
o sa-ti dau cateva, pe care le-am folosit, deal ? :)


Nu vrem sa le punem la dimensiuni mari pentru ca se fura.. :)
cine le vrea ..
aveti id`urile noastre la dispozitie ..
la cerere,se dau cu cea mai mare placere...
oamenilor de incredere..
nu sa poata oricine sa le ia aiurea..

evlsant0s_rl id`ul meu ...
restu sa-si lase id`ul daca vor..
:)

j.v.l 30-07-08 05:04

Re: Evl*Skillz
 
la cerere,se dau cu cea mai mare placere...
oamenilor de incredere..


should i feel lucky? :lol:

f0cs 30-07-08 11:10

Re: Evl*Skillz
 
deal...astept pe mess :*...si cand ne vedem iti dau un >:D< mare :))

MauS 31-07-08 08:24

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
pun si eu una:oops:

alexGTI 31-07-08 09:42

Re: Evl*Skillz
 
da cu niste gti-uri ? cand bagati niste poze ?:)

Skillzu 31-07-08 15:23

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by alexGTI (Post 1671698)
da cu niste gti-uri ? cand bagati niste poze ?:)


ce propuneti domnule?! :lol:

alexGTI 31-07-08 17:19

Re: Evl*Skillz
 
o sedinta foto :)

EvLSant0S 01-08-08 00:38

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
hai alex,cand vrei tu
ca e de mult calculata ..





jvl
focs
cand vreti pozele
va astept pe ym


... :) ca-n filme sa dea dracii ..
imi vine sa cumez uitandu-ma la ea :lol:

tea_radu 01-08-08 11:18

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1673223)
hai alex,cand vrei tu
ca e de mult calculata ..





jvl
focs
cand vreti pozele
va astept pe ym


... :) ca-n filme sa dea dracii ..
imi vine sa cumez uitandu-ma la ea :lol:

mamaa....ai inceput si aici?!?!=)))))

leonard 01-08-08 14:27

Re: Evl*Skillz
 
si mie imi vine:)).....bestiale ambele cu evo

alexGTI 01-08-08 18:44

Re: Evl*Skillz
 
santos ... pai vorbisem cu vlad ... sa facem un black&white :)

Eugen_TL 01-08-08 20:29

Re: Evl*Skillz
 
radu a vazut poza? e o mare diferenta intre ce poze avea pana acum si ce are acum :D un fel de dzeu mic esti tu ..crima rau poza fundalul chira e beton la asta

EvLSant0S 01-08-08 21:06

Re: Evl*Skillz
 
3 Attachment(s)
radu fiind maus ?
da , a vazut :)

+ 3 ..
nuthin special ..

Trickz 01-08-08 21:11

Re: Evl*Skillz
 
mi'a trecut o idee prin cap...

pe cand un photoshop vs not?:D

EvLSant0S 02-08-08 03:54

Re: Evl*Skillz
 
cum adica ?

Sonny 02-08-08 11:54

Re: Evl*Skillz
 
Adica poze stock fara photoshop.

Trickz 02-08-08 13:03

Re: Evl*Skillz
 
e*s reprezentanti photoshop vs oricine vrea sa reprezinte stock photo:D

EvLSant0S 02-08-08 13:17

Re: Evl*Skillz
 
plv,i`m in ..
si la editate si la stock :)
so. . bring it on .. :)

leonard 03-08-08 10:31

Re: Evl*Skillz
 
santose...am vazut ceva frumos la avatar acolo:)

alexGTI 03-08-08 10:35

Re: Evl*Skillz
 
sunt pe teava alea :)
cele mai tari poze :P

Cosmin* 04-08-08 11:11

Re: Evl*Skillz
 
super tari :)

penultima poza, background-ul a fost folosit de cateva ori :D

a 2-oa poza deja o am pe dsktp :D:D

Insanerzw 04-08-08 13:37

Re: Evl*Skillz
 
Ca de fiecare data revine in fortza...stil canibaleste :lol::lol:

leonard 04-08-08 15:07

Re: Evl*Skillz
 
super toate...si alea gen NYC imi plac:)

EvLSant0S 04-08-08 15:25

Re: Evl*Skillz
 
absolut toate pozele postate mai sus, sunt meritul lu fabi,care e acasica la campina,iar eu aseara,am fost m-am vazut cu el , si i-am furat un cd cu pozele.. :D si le-am adus si le-am postat aici deoarece el nu are net :D

leonard 04-08-08 16:02

Re: Evl*Skillz
 
m-am uitat acum...la filmele ..alea , shmekere "care erau"... pe cand o sa mai vedem si noi un montaj frumos?....ca parca asta era baza la voi..pe vremuri:)

keemo 04-08-08 16:46

Re: Evl*Skillz
 
congrats EvL*Skillz !!!

EvLSant0S 04-08-08 17:17

Re: Evl*Skillz
 
Linistea dinaintea furtunii cum zicea un mare om ... :(


All times are GMT +2. The time now is 02:40.

- Copyright 2026 4Tuning