![]() |
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
Şi proprietaru' ? Domnu' cu coarne ? :lol:
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
Oricum masina a fost pusa in peisajul respectiv .. apropo in parbriz apare soarele din alta directie :) ,plus ca umbra masini e spre dreapta si a caprei spre stanga ..damn . |
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
2 Attachment(s)
:lol:
evo 5 ++++++ :D |
Re: Evl*Skillz
Sunt foarte faine pozele.... n-am cuvinte....
Sunt numai bune cand am nevoie de un "Desktop Backround" nou. |
Re: Evl*Skillz
Dragute poze..si eu am una cu EVL*SKILLZ pe desk...:oops: si dc unii incep sa critice...sa faca si ei makar pe jumatate ce ati realizat voi ;) fara suparare dar ...!:rolleyes2:evil:
|
Re: Evl*Skillz
tare tare ... bv :D
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
cam negru la fata sefu asta...cine l`a suparat? :ss
|
Re: Evl*Skillz
pozele sunt slabe ca si calitate din cauza resize`urilor repetate..
|
Re: Evl*Skillz
Santos, foarte tari lucrarile .. in stilu-ti clasic-caracteristic ... dar am si eu o intrebare .. de ce nu le postezi intr-o dimensiune mai mare? Fie-ti mila si de desktopurile pacatosilor :D
|
Re: Evl*Skillz
cat a suferit saraca vaca cu voi :|...cristoselule...zi de unde iei wallpaperurile ca sa moara bibi de nu imi dau in cap :\
|
Re: Evl*Skillz
o sa-ti dau cateva, pe care le-am folosit, deal ? :)
Nu vrem sa le punem la dimensiuni mari pentru ca se fura.. :) cine le vrea .. aveti id`urile noastre la dispozitie .. la cerere,se dau cu cea mai mare placere... oamenilor de incredere.. nu sa poata oricine sa le ia aiurea.. evlsant0s_rl id`ul meu ... restu sa-si lase id`ul daca vor.. :) |
Re: Evl*Skillz
la cerere,se dau cu cea mai mare placere...
oamenilor de incredere.. should i feel lucky? :lol: |
Re: Evl*Skillz
deal...astept pe mess :*...si cand ne vedem iti dau un >:D< mare :))
|
Re: Evl*Skillz
1 Attachment(s)
pun si eu una:oops:
|
Re: Evl*Skillz
da cu niste gti-uri ? cand bagati niste poze ?:)
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
ce propuneti domnule?! :lol: |
Re: Evl*Skillz
o sedinta foto :)
|
Re: Evl*Skillz
1 Attachment(s)
hai alex,cand vrei tu
ca e de mult calculata .. jvl focs cand vreti pozele va astept pe ym ... :) ca-n filme sa dea dracii .. imi vine sa cumez uitandu-ma la ea :lol: |
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
si mie imi vine:)).....bestiale ambele cu evo
|
Re: Evl*Skillz
santos ... pai vorbisem cu vlad ... sa facem un black&white :)
|
Re: Evl*Skillz
radu a vazut poza? e o mare diferenta intre ce poze avea pana acum si ce are acum :D un fel de dzeu mic esti tu ..crima rau poza fundalul chira e beton la asta
|
Re: Evl*Skillz
3 Attachment(s)
radu fiind maus ?
da , a vazut :) + 3 .. nuthin special .. |
Re: Evl*Skillz
mi'a trecut o idee prin cap...
pe cand un photoshop vs not?:D |
Re: Evl*Skillz
cum adica ?
|
Re: Evl*Skillz
Adica poze stock fara photoshop.
|
Re: Evl*Skillz
e*s reprezentanti photoshop vs oricine vrea sa reprezinte stock photo:D
|
Re: Evl*Skillz
plv,i`m in ..
si la editate si la stock :) so. . bring it on .. :) |
Re: Evl*Skillz
santose...am vazut ceva frumos la avatar acolo:)
|
Re: Evl*Skillz
sunt pe teava alea :)
cele mai tari poze :P |
Re: Evl*Skillz
super tari :)
penultima poza, background-ul a fost folosit de cateva ori :D a 2-oa poza deja o am pe dsktp :D:D |
Re: Evl*Skillz
Ca de fiecare data revine in fortza...stil canibaleste :lol::lol:
|
Re: Evl*Skillz
super toate...si alea gen NYC imi plac:)
|
Re: Evl*Skillz
absolut toate pozele postate mai sus, sunt meritul lu fabi,care e acasica la campina,iar eu aseara,am fost m-am vazut cu el , si i-am furat un cd cu pozele.. :D si le-am adus si le-am postat aici deoarece el nu are net :D
|
Re: Evl*Skillz
m-am uitat acum...la filmele ..alea , shmekere "care erau"... pe cand o sa mai vedem si noi un montaj frumos?....ca parca asta era baza la voi..pe vremuri:)
|
Re: Evl*Skillz
congrats EvL*Skillz !!!
|
Re: Evl*Skillz
Linistea dinaintea furtunii cum zicea un mare om ... :(
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:40. |
- Copyright 2026 4Tuning