Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

manu_96xls 12-03-08 21:09

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by !Sasha (Post 1420156)
prima poza e facuta in Tg Jiu???:evil:

Acelasi lucru vroiam sa intreb si eu:rolleyes2.Mai mult ca sigur nu este facuta in TG_JIU pentru ca se vede in departare o reclama selgros ;)

GTXR 12-03-08 21:19

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
si daca e la iesire din tg jiu catre balesti ? parca imi aduc aminte ca am vazut fix aceleas jante pe o masina neagra la piata mica ...

Sasha 13-03-08 08:09

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
=))) unde ai vazut tu in gorj selgors????

crissti_d 13-03-08 11:40

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
S`a discutat despre masina, dar nimeni nu a pus poze cu ea.

Sasha 13-03-08 11:41

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
noul A4 a lu` LGX il stiti?:oops: huh tare rau... am alergat aseara dupa el...si degeaba:lol: dracu` a putut sa`l prinda:oops:

lowrider.STi 13-03-08 13:45

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by crissti_d (Post 1421503)
S`a discutat despre masina, dar nimeni nu a pus poze cu ea.

am pus eu mai demult...:rolleyes2

crissti_d 13-03-08 14:32

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by lowrider.STi (Post 1421759)
am pus eu mai demult...:rolleyes2



scuze. nu le`am vazut
la ce pag?

bebetg 13-03-08 21:30

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by !Sasha (Post 1421507)
noul A4 a lu` LGX il stiti?:oops: huh tare rau... am alergat aseara dupa el...si degeaba:lol: dracu` a putut sa`l prinda:oops:

Ce culoare e ?:?:

Sasha 13-03-08 21:42

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
visiniu... cu nr rosii

vyvydesign 17-03-08 13:28

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
3 Attachment(s)
O masina din tg-jiu care a aparut la salon 4tuning bucuresti... frumoasa masina

GTXR 17-03-08 19:33

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
da jantele creca sunt imprumutate :D

cristea_rotitza 18-03-08 00:09

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
da,intradevar au fost imprumutate pt k nu au vrut sa imi omologheze jante mai mari si nu mi-am mai luat:(asta e.

GTXR 18-03-08 12:44

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
oricum arata bestial

dodo_dj_2006 19-03-08 07:46

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
dati-mi si pie poze cu mercedesul plz raman dator

GTXR 19-03-08 10:07

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
off: cristea angel eyes iai cumparat sau iai facut tu ? stiu ca exista o bagheta din plexiglas de se indoaie la cald pe borcan :D da eu nu gasesc asa ceva sa imi fac.Imi poti da mai multe detali ?

cristea_rotitza 19-03-08 14:34

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GTXR (Post 1432065)
off: cristea angel eyes iai cumparat sau iai facut tu ? stiu ca exista o bagheta din plexiglas de se indoaie la cald pe borcan :D da eu nu gasesc asa ceva sa imi fac.Imi poti da mai multe detali ?

le-am cumparat ,detalii pe pm,sunt ieftine

GTXR 19-03-08 14:44

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ok ,astept pm

crissti_d 23-03-08 14:34

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
1 Attachment(s)
chiar merita sa ne reprezinte la 4tuningdays??? sincer la finisaje masina sta ft prost. am evidentiat ce se vede in poza. real sunt mult mai multe defecte si usor vizibile... ori la o expo de tuning nu poti sa mergi cu o asemenea masina.
bv tie pt tuning, ai investit destul in ea, dar nu e pregatita pt expozitii.

cristea_rotitza 23-03-08 18:07

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by crissti_d (Post 1440418)
chiar merita sa ne reprezinte la 4tuningdays??? sincer la finisaje masina sta ft prost. am evidentiat ce se vede in poza. real sunt mult mai multe defecte si usor vizibile... ori la o expo de tuning nu poti sa mergi cu o asemenea masina.
bv tie pt tuning, ai investit destul in ea, dar nu e pregatita pt expozitii.

nu ma supar pt ce ai zis si nici nu zic k e super dar ce arati u acolo e o aberatie ,dak u imi arati alt mod de a trage capota peste faruri fara sa modifici altceva esti f bun.

vyvydesign 23-03-08 18:17

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
cristi_d

Poate data viitoare poti sa ma intrebi daca ai voie sa copiezi pozele am drepturi de autor pe ele ma intelegi? nu e cum vrei tu aici data viitoare ma poti inteba frate pot sa iau si eu o poza sa o modific?
pozele au caracter expozitional nu de modificat in paint si puse inapoi pe forum sau in alte scopuri mersi !

crissti_d 23-03-08 21:44

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by vyvydesign (Post 1440808)
cristi_d

Poate data viitoare poti sa ma intrebi daca ai voie sa copiezi pozele am drepturi de autor pe ele ma intelegi? nu e cum vrei tu aici data viitoare ma poti inteba frate pot sa iau si eu o poza sa o modific?
pozele au caracter expozitional nu de modificat in paint si puse inapoi pe forum sau in alte scopuri mersi !



:))))) asta e kiar buna

crissti_d 23-03-08 21:45

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by cristea_rotitza (Post 1440789)
nu ma supar pt ce ai zis si nici nu zic k e super dar ce arati u acolo e o aberatie ,dak u imi arati alt mod de a trage capota peste faruri fara sa modifici altceva esti f bun.



la capota nu am putut sa arat exact ce am vrut. in realitate nu sta bine.... sta putin intr`o parte dc intelegi ce vreau sa zic.
iar cu semnalizarile treb neaparat sa faci ceva.

NightClubRacer 24-03-08 10:55

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
crissti_d de ce nu ti-ai expus tu masina atunci?! macar sa avut o masina din tg-jiu expusa ;) bravo rotiza!

cristea_rotitza 24-03-08 15:19

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by crissti_d (Post 1441266)
la capota nu am putut sa arat exact ce am vrut. in realitate nu sta bine.... sta putin intr`o parte dc intelegi ce vreau sa zic.
iar cu semnalizarile treb neaparat sa faci ceva.

cum adik sta intr-o parte?:shock:si semnalizarile ce zici u k au? raspunde-mi in theadul chat k sa nu facem off topic aici. ms nigh

lowrider.STi 03-04-08 19:21

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
am vazut azi un audi rs6 la mine la bloc...nu am poze

Anka Blonda 11-05-08 17:55

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ce ziceti de mustangul lui blad?:oops:
blad vrem sa vedem pozele:twisted:

GTXR 11-05-08 19:01

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
va zic ce am vazut si eu azi ,un bentley GT continental parca am o poza dar e mai de departe ,un MUstang alb si un R8...

bebetg 11-05-08 20:15

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GTXR (Post 1527810)
va zic ce am vazut si eu azi ,un bentley GT continental parca am o poza dar e mai de departe ,un MUstang alb si un R8...

In TARGU JIU?? :O. Am vazut si eu azi un M6 convertible nou nout.

manu_96xls 11-05-08 21:39

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by GTXR (Post 1527810)
va zic ce am vazut si eu azi ,un bentley GT continental parca am o poza dar e mai de departe ,un MUstang alb si un R8...


Poze domne. Poze:poke::bat:

Sasha 12-05-08 09:24

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by bebetg (Post 1527924)
In TARGU JIU?? :O. Am vazut si eu azi un M6 convertible nou nout.

Mustang-ul e al lui blad.. merge inchis:lol:
l-am vazut si eu acum 2 zile:D

lowrider.STi 12-05-08 15:14

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
am auzit si eu ieri un huruit tare de tot...de vazut am vazut doar un spate alb :D

GTXR 13-05-08 13:37

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by manu_96xls (Post 1528113)
Poze domne. Poze:poke::bat:

:) se vede blocu meu in prima poza

dragos1989 15-05-08 19:41

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
1 Attachment(s)
Nu e chiar tare,dar mi se pare deosebita :D Is curios sa vad si eu mustangul lui blad,ca de mai multe ori am vazut si 5-arul ala rosu nebun al lui :D Am inteles ca in zona asta mai parcheaza si un audi q7 cu kit ABT,opel tigra full tuning,si Cayenne S :D

Sasha 15-05-08 21:46

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by dragos1989 (Post 1535924)
Nu e chiar tare,dar mi se pare deosebita :D Is curios sa vad si eu mustangul lui blad,ca de mai multe ori am vazut si 5-arul ala rosu nebun al lui :D Am inteles ca in zona asta mai parcheaza si un audi q7 cu kit ABT,opel tigra full tuning,si Cayenne S :D

o daa ce A6 frumos e ala argintiu =))=))=)) Mi se pare cunoscut:lol:

GTXR 15-05-08 23:01

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Si noua :)

dragos1989 16-05-08 13:26

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
a6-le ala e al tau? :P damn,ce lume mica :))

florin_cars 16-05-08 17:03

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
eu as fi zis "oras", nu lume..pai voi ar trebui sa va cam cunoasteti toti :-P

blad 16-05-08 17:48

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Anka Blonda (Post 1527670)
ce ziceti de mustangul lui blad?:oops:
blad vrem sa vedem pozele:twisted:

nu mai am batery: )

Sasha 16-05-08 17:49

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by blad (Post 1537405)
nu mai am batery: )

minti!!!!!!!!!!!!!!!!
promisse cu prima ocazie ii "trag" o sedinta photo la "albitura" aia:-P:hug:

blad 16-05-08 17:49

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by !Sasha (Post 1528734)
Mustang-ul e al lui blad.. merge inchis:lol:
l-am vazut si eu acum 2 zile:D

da inchis cu usile :))


All times are GMT +2. The time now is 11:08.

- Copyright 2026 4Tuning