![]() |
Re: Ramnicu Sarat
hai ca parca incepeti sa va legati:P buna ideie cred ca ar fi mai bine sa discutai si voi intre voi si daca vreti mutam intalnirea mai tarziu sa va fie si voua bine
|
Re: Ramnicu Sarat
pai totusi ar trebui sa fie si vremea cat de cat buna..ca in stadiu in care e acu e jale ..noi o sa ne intal si o sa discutam..
|
Re: Ramnicu Sarat
ar fi perfect daca ati putea sa o mai amanati un pic...adic sa o lasam o sapt mai tarziu...poate se mai aduna doritori nush parerea mea sa ajungem si noi....ar fi perfect pe 26...:-":D
|
Re: Ramnicu Sarat
noi o sa ne intalnim si o sa punem bazele acestui club si putem sa ne vedem si peste o sapt sau chiar 2 dupa intalnirea din 20 ;) nu e panica k nu se vinde nimic si nu are ce sa se termine!!!deci membri ni se pot adauga orcand si la orce intrunire
|
Re: Ramnicu Sarat
corect ;) :D:D:D
|
Re: Ramnicu Sarat
ok omule...at ne auzim la telefoane...sau pe strazi...;))
|
Re: Ramnicu Sarat
baga id meu..sa ne avem in liste ;)
|
Re: Ramnicu Sarat
nu vreau sa fac acest lucru...refuz...bagal tu pe al meu mereu ai ceva de comm...chestia asta puteai sa o zici pe PM...;)
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
ala e id:bz51zid
|
Re: Ramnicu Sarat
Am ajuns si eu pe acasa..........Oficial: am gaz =)) Bun...ce sa zic...abia astept sa facem o intalnire generala.Macar cum am fost ultima data :D
|
Re: Ramnicu Sarat
hai romania !
|
Re: Ramnicu Sarat
am lasat si io id-u:titi_george88...mai schimbam pareri;)
|
Re: Ramnicu Sarat
asa si ?
.............................. mai ploua .................?????? |
Re: Ramnicu Sarat
dupa cum vezi nu mai ploua....urmeaza....
|
Re: Ramnicu Sarat
pe antena te mai uiti ,titi ?
|
Re: Ramnicu Sarat
maine de servici...
sambata ,ne mai vedem in fata la ..........? .........as veni da n-am placere sa ma vedeti............. |
Re: Ramnicu Sarat
:))nu ma mai uit...da-i draq
|
Re: Ramnicu Sarat
bai edi ai luat-o razna?
astept un semn de la baieti din focsani daca e nevoie sa amanam pt sapt viitare sau ramane vineri seara ?! |
Re: Ramnicu Sarat
da am luat-o ,de ce intrebi ?
ai grija cu karceru'...... hai cu bucurie fetelor...... UN PLICULET DE BICARBONAT INTR-UN PAHAREL DE APA ,CURATA GREATA ... pentru cine are pentru cine nu are ,CIMENT |
Re: Ramnicu Sarat
ma scuzati !am uitat sa va salut
CU GREATA hai pa ! |
Re: Ramnicu Sarat
mai bine sa amanam un pic..poate se mai incalzeste...si sapt viitoare sa putem ajunge si noi;)
|
Re: Ramnicu Sarat
pe 26 atunci..sa ajunga si noi.. :D daca vreti bineinteles.. ;)
|
Re: Ramnicu Sarat
Atunci votez si eu !! Pe 26 sa "este" !Sa ajunga si focsanenii !!
|
Re: Ramnicu Sarat
deci sa votat?:)
|
Re: Ramnicu Sarat
off topiicc :)):))) mare cat ...casa :)):))
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
io votez cu BOC
|
Re: Ramnicu Sarat
voi ?
|
Re: Ramnicu Sarat
pe 26
ziua unirii ? ................. |
Re: Ramnicu Sarat
hai romania
|
Re: Ramnicu Sarat
la intalnire ....
pot sa vin ...ne RAS ? |
Re: Ramnicu Sarat
la ce ora ?
|
Re: Ramnicu Sarat
bai pompierule...te`am prins...te`am caftit:)))
|
Re: Ramnicu Sarat
zi so tru
|
Re: Ramnicu Sarat
is satul de promisiuni...
|
Re: Ramnicu Sarat
exact pe 26 ziua uniri in ramnicu sarat la ora 21:00 prima intalnire Sough's Racers in fata la sala sporturilor ,de data asta nu se mai amana
ps:pompierule nu mai posta una dupa alta daca vrei poti sa editezi ce ai postat mai devreme |
Re: Ramnicu Sarat
bine ca esti tu destept ,mai zid ...!
|
Re: Ramnicu Sarat
oo...da dc asa tarziu? :D
|
Re: Ramnicu Sarat
pasarile de noapte nu umbla ziua!!intelegi ce vreau sa zic
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:35. |
- Copyright 2026 4Tuning