Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

bz51zid 11-02-10 19:49

Re: Ramnicu Sarat
 
hai ca parca incepeti sa va legati:P buna ideie cred ca ar fi mai bine sa discutai si voi intre voi si daca vreti mutam intalnirea mai tarziu sa va fie si voua bine

johnsonxxl 11-02-10 19:51

Re: Ramnicu Sarat
 
pai totusi ar trebui sa fie si vremea cat de cat buna..ca in stadiu in care e acu e jale ..noi o sa ne intal si o sa discutam..

Sonny™ 11-02-10 19:52

Re: Ramnicu Sarat
 
ar fi perfect daca ati putea sa o mai amanati un pic...adic sa o lasam o sapt mai tarziu...poate se mai aduna doritori nush parerea mea sa ajungem si noi....ar fi perfect pe 26...:-":D

bz51zid 11-02-10 19:58

Re: Ramnicu Sarat
 
noi o sa ne intalnim si o sa punem bazele acestui club si putem sa ne vedem si peste o sapt sau chiar 2 dupa intalnirea din 20 ;) nu e panica k nu se vinde nimic si nu are ce sa se termine!!!deci membri ni se pot adauga orcand si la orce intrunire

johnsonxxl 11-02-10 20:08

Re: Ramnicu Sarat
 
corect ;) :D:D:D

Sonny™ 11-02-10 20:15

Re: Ramnicu Sarat
 
ok omule...at ne auzim la telefoane...sau pe strazi...;))

johnsonxxl 11-02-10 20:17

Re: Ramnicu Sarat
 
baga id meu..sa ne avem in liste ;)

Sonny™ 11-02-10 20:19

Re: Ramnicu Sarat
 
nu vreau sa fac acest lucru...refuz...bagal tu pe al meu mereu ai ceva de comm...chestia asta puteai sa o zici pe PM...;)

johnsonxxl 11-02-10 20:20

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 3076122)
nu vreau sa fac acest lucru...refuz...bagal tu pe al meu mereu ai ceva de comm...chestia asta puteai sa o zici pe PM...;)

nu tu ma.. ci bz 51 zid :))

bz51zid 11-02-10 22:07

Re: Ramnicu Sarat
 
ala e id:bz51zid

Fast_wheels 11-02-10 23:03

Re: Ramnicu Sarat
 
Am ajuns si eu pe acasa..........Oficial: am gaz =)) Bun...ce sa zic...abia astept sa facem o intalnire generala.Macar cum am fost ultima data :D

pompierul atomic 14-02-10 19:10

Re: Ramnicu Sarat
 
hai romania !

titigeorge 16-02-10 12:29

Re: Ramnicu Sarat
 
am lasat si io id-u:titi_george88...mai schimbam pareri;)

pompierul atomic 16-02-10 17:55

Re: Ramnicu Sarat
 
asa si ?
..............................
mai ploua .................??????

titigeorge 16-02-10 17:57

Re: Ramnicu Sarat
 
dupa cum vezi nu mai ploua....urmeaza....

pompierul atomic 16-02-10 17:58

Re: Ramnicu Sarat
 
pe antena te mai uiti ,titi ?

pompierul atomic 16-02-10 18:05

Re: Ramnicu Sarat
 
maine de servici...
sambata ,ne mai vedem in fata la ..........?
.........as veni da n-am placere sa ma vedeti.............

titigeorge 16-02-10 18:06

Re: Ramnicu Sarat
 
:))nu ma mai uit...da-i draq

bz51zid 16-02-10 19:02

Re: Ramnicu Sarat
 
bai edi ai luat-o razna?
astept un semn de la baieti din focsani daca e nevoie sa amanam pt sapt viitare sau ramane vineri seara ?!

pompierul atomic 16-02-10 21:00

Re: Ramnicu Sarat
 
da am luat-o ,de ce intrebi ?
ai grija cu karceru'......
hai cu bucurie fetelor......
UN PLICULET DE BICARBONAT INTR-UN PAHAREL DE APA ,CURATA GREATA ... pentru cine are
pentru cine nu are ,CIMENT

pompierul atomic 16-02-10 21:02

Re: Ramnicu Sarat
 
ma scuzati !am uitat sa va salut
CU GREATA hai pa !

Sonny™ 17-02-10 07:50

Re: Ramnicu Sarat
 
mai bine sa amanam un pic..poate se mai incalzeste...si sapt viitoare sa putem ajunge si noi;)

johnsonxxl 17-02-10 11:11

Re: Ramnicu Sarat
 
pe 26 atunci..sa ajunga si noi.. :D daca vreti bineinteles.. ;)

Fast_wheels 17-02-10 14:14

Re: Ramnicu Sarat
 
Atunci votez si eu !! Pe 26 sa "este" !Sa ajunga si focsanenii !!

Sonny™ 17-02-10 17:03

Re: Ramnicu Sarat
 
deci sa votat?:)

johnsonxxl 17-02-10 17:18

Re: Ramnicu Sarat
 
off topiicc :)):))) mare cat ...casa :)):))

Fast_wheels 17-02-10 17:37

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by catalinamaria (Post 3096057)

Ce faci pentru "stelutsele" alea ??? =)) Nu cauti unde trebuie stelutse =))

pompierul atomic 19-02-10 17:53

Re: Ramnicu Sarat
 
io votez cu BOC

pompierul atomic 19-02-10 17:53

Re: Ramnicu Sarat
 
voi ?

pompierul atomic 19-02-10 17:54

Re: Ramnicu Sarat
 
pe 26
ziua unirii ?
.................

pompierul atomic 19-02-10 17:54

Re: Ramnicu Sarat
 
hai romania

pompierul atomic 19-02-10 17:58

Re: Ramnicu Sarat
 
la intalnire ....
pot sa vin ...ne RAS ?

pompierul atomic 19-02-10 18:09

Re: Ramnicu Sarat
 
la ce ora ?

draky90 19-02-10 18:12

Re: Ramnicu Sarat
 
bai pompierule...te`am prins...te`am caftit:)))

pompierul atomic 19-02-10 18:13

Re: Ramnicu Sarat
 
zi so tru

pompierul atomic 19-02-10 18:14

Re: Ramnicu Sarat
 
is satul de promisiuni...

bz51zid 19-02-10 18:39

Re: Ramnicu Sarat
 
exact pe 26 ziua uniri in ramnicu sarat la ora 21:00 prima intalnire Sough's Racers in fata la sala sporturilor ,de data asta nu se mai amana


ps:pompierule nu mai posta una dupa alta daca vrei poti sa editezi ce ai postat mai devreme

pompierul atomic 19-02-10 18:54

Re: Ramnicu Sarat
 
bine ca esti tu destept ,mai zid ...!

johnsonxxl 19-02-10 19:02

Re: Ramnicu Sarat
 
oo...da dc asa tarziu? :D

bz51zid 19-02-10 19:06

Re: Ramnicu Sarat
 
pasarile de noapte nu umbla ziua!!intelegi ce vreau sa zic


All times are GMT +2. The time now is 11:35.

- Copyright 2026 4Tuning