![]() |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Ai perfecta dreptate!Nici tablita nu o avea si acoperisul ( cum se numeste ca acoperis nu e...) era crem si cine era cu numerele de Iasi, vezi ca are numere e Vaslui ;);)?
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
da da.. eu il vazusem in mers.. avea prelata crem .. si pe spate numaru era pus aiurea ca si acu .. si crede`am ca`i de iasi .. asa mi s`a parut ... lexus`u e frumos tare .. e si hybrid .. mai e unu negru hybrid ... mi se pare..
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Nu e pus aiurea. Modelul acela de bara e facut pentru numere din alea "patrate" (vezi pozele cu Mustangul postat de mine). Probabil ca Politia noastra nu avea "pe stoc" numere din alea.
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
stiu .. dar eu in locul lui preferam sa`l pun in luneta .. decat asa:rolleyes2
si pe fata vad ca e aiurea... |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
1 Attachment(s)
Am fost azi pe Copou si am vazut din nou masseratiul, la 2 pasi de el era un M6 de Italia, dar stiti cum e pe Copou cu locurile de parcare...asa ca nu am facut poze!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
are de ce se mandri Chescu Jr. daca ajunge pe forumu` asta.....:rolleyes2
poze de sub Maserati nu ai limuzina? ca vad ca pana acum l`ai prins din toate unghiurile. Gata...am inteles cu totii. Neeeeext ! |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Neeeeext de unde?Mai ese F430ul, aston martinul,si dodge viperul daca le prind si pe astea asa ca pe masserati ...sunt in al 9 cer!F430 l-am vazut de 2 ori...asa ca slabe sanse sa il prind!Ar mai fi si un S 63 AMG...l-am vazut si pe ala in mers de 2 ori si credeti-ma ca se aude superb!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
acum vreo juma de ora ... a trecut pe pacurari un Focus ST portocaliu de bucuresti ... n`am avut timp sa`l pozez:rolleyes2
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
4 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
limuzina....ai uitat sa pui si pozele:lol:
Edit: imi merge mie browserul aiurea probabil....sorry:oops: |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Nu iti merge aiurea,prima data am uitat sa le pun ;);)
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
limuzina fotograf te faci cand ai sa fii mare;)
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
ai si adrese tot nu ..? la toti din iasi ?:)
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Aproape la toti nu stiu unde are casa Chescu!Nenea cu dodgeul sta in Copou hai merge cineva azi sau maine?
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
limuzina...vezi sa nu te dea vreunul pe mana Politiei pentru hartuire:lol:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
limuzina ... am vazut pe pacurari un Aston Martin DB9 Cabrio ... de bucuresti ... pasagerii nu erau romani dupa fatza.. vezi poate afli o adresa ceva:)) ca poze tre sa apara curand
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
M-am imbracat acum plec!Un detaliu ceva pe unde era, inainte de Petrom?Avea motoru pornit ?Poate o plecat,,,oricum ma duc!Tineti-mi pumnii:))!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Pana la urma tot nimereste el vreun proprietar mai nervos care il potoleste...
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
5 Attachment(s)
Nu am vazut nici un Aston Martin, am umblat tot Iasu, m-a dus in Copou, pe centru, in Pacurari si in Dacia peste tot, in schimb am vazut un chrysler in Nicolina!Bmwh548 nu mai fi suparat,am zis in gluma (stie el la ce ma refer)! D3mON multumesc oricum ca mi-ai zis,raman dator ;)!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Cand am vazut masina asta pe Copou acum vreo ora mi s-a facut rau...sorry dar are atat de mult crom pe ea incat mi se intoarce stomacul pe dos.
PS: limuzina eu nu sunt suparat...am zis purul adevar. Ai un stil "brutal" care mai devreme sau mai tarziu se va intoarce impotriva ta. Acum inteleg de ce mergi numai cu tatal tau la facut poze. |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Merg numai cu tatal meu fiindca singur nu ma lasa sa plec cu camera!Stai linisit,merg si cu prietenii in copou nu numai cu el!Nu ma lasa sa ma duc singur cu camera prin oras!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Limuzina, vezi la magazinele de jucarii, gasesti acolo machete cu toate marcile de masini posibile. :lol:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Nu gasesti...eu caut o macheta de M3 de la Burago (or smth) de mult...:cry:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Eu caut un SLR de mult...!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
slr am vazut eu in carrfour .. acum vreo sapt ..:)
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
M3 e30 cumva??? daca gasiti de ala sa-mi ziceti si mie ...pls
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
1 Attachment(s)
Nu e o masina tare... dar e un model nou si primul 4WD de la Peugeot (4007) ... mie unul mi se pare oribil mai ales ca a fost anuntat de f. mult timp... acum gesturile (gusturile) nu se discuta...
Attachment 559805 |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
L-am vazut live pe Stefan cel Mare...arata ca un break cocotat pe o platforma de Jeep or smth...e urata cu spume, mai ales din lateral.
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
la interior arata bine ... dar exteriorul lasa de dorit... botul ala e facut in graba:))
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Limuzina ... Un Escalade Alb parcat la fosta benzinarie din bucsinescu cum te duci spre Europa pe dreapta ... Dute si pozeazal !
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Maine ma duc!Daca il mai gasesc...
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Am fost,nu era nimic!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Pai daca nu te-ai dus cand trebuia. :-P
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
4 Attachment(s)
lasa nu mai fi botos ca am avut si eu drum pe acolo
Attachment 562072 Attachment 562073 si unul model mai vechi care l`am pozat in iarna 2004 - 2005 .. scz de claritatea pozei da nu erau telefoanele care sunt acum :)) [mi`am adus aminte acum de el ] Attachment 562074 Attachment 562075 |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Vai cum naiba eu nu l-am gasit,am fost la pe la 4:15,anumit se intampla sa crizez,maine ma duc de dimineata si stau acolo!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
ai vazut la cat sunt facute pozele?:))) asa sa faci :)
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Oameni buni era un gallardo portocaliu unde e?Era cu numere de Austria,o fi plecat?In ziar scira ca este la un patron din Iasi,,,unde o fi?
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Te referi la asta sau a aparut altul? https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi/page-5.html
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
La asta...in ziar spunea ca mai avea inca unu galben nustiu cine...prostii,asta a fost sigur l-am vazut cu ochii mei!
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:25. |
- Copyright 2026 4Tuning