Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

flmoise 25-07-07 09:38

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
azi si maine la sala dacia e campionat national de kick box in cadrul politiei! accesul este deschis publicului iar meciurile vor fi interesante mai ales ca vor lupta si campioni mondiali!

flmoise 25-07-07 09:45

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
am uitat sa spun ora ....18.00

flmoise 25-07-07 15:40

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
din pacate...tot eu...s-a contramandat pe ziua de azi....
maine v-a fi campionatul!
despre ora poate va anunt maine cand o sa stiu mai bine!

flmoise 26-07-07 11:21

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
finalele categoriilor azi de la 17.00

Bogyciu 01-08-07 21:51

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Nu mai discuta nimeni nimic pe aici??? Hai sa vine u cu un subiect nou: Ati incercat noul asfalt de pe Isaccei? Eu unu da si e tare de tot!!! Slalom printre utilaje si taximetristi idioti, adrenalina nu altceva... Acu serios, e super misto, dati repede o tura (noaptea e mai misto, mai putine masini) pana nu se deniveleaza, nu cred ca o sa tina mult...:D

webcathos 02-08-07 10:10

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Da aseara am facut putin slalom pe akolo!!!!Dar am impresia ca mai toarna inca un strat peste cel pus deja.
Intalnirea de la sala cand se tine?

mikafly 02-08-07 10:17

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Sambata sunt in city....poa ne vedem dupa ora 11....nu promit nimic..sa vad cum e vremea..dak e frumos..raman la ct..daca nu...vin la tl

Eugen_TL 02-08-07 14:16

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
daca si asta turnat e asfalt bun eu usnt popa! da e f bine fata de ce era inainte dar denivalari tot are ! sa speram ca va tine :)

Cosmin255 03-08-07 03:36

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
va tine ;)

Eugen_TL 03-08-07 04:13

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
pana la urmatoarea spargere de conducta =)))

Cosmin255 03-08-07 16:08

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
De ce vorbesti doar de dragul de a vorbi? Conductele au fost schimbate in totalitate , aici ma refer la cele de apa ;)

Eugen_TL 03-08-07 16:22

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
da vorbesc de dragul de a vb =))) dc atunci dupa ce au fost schimbate cotul ala care vesnic are probleme se tot sparge ( si m-am uitat in groapa nu imi parea cot nou...conductele da dar cotu nu era maro de rugina ) =))) o sa vedem ... oricum denivelari sunt clar ..nu e oglinda .... testul cu paharul nu-l trece sigur

mikafly 03-08-07 17:02

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Testul cu roti patrate......o sa avem noi drum calumea la sulivara....iti dai seama ce se incinge pe issacei daca ar fi ca in palma.....toti ne-am rupe

Eugen_TL 03-08-07 17:26

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
deja aseara incepusera baietii cu motoarele :)))

Cosmin255 03-08-07 20:11

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 1028694)
da vorbesc de dragul de a vb =))) dc atunci dupa ce au fost schimbate cotul ala care vesnic are probleme se tot sparge ( si m-am uitat in groapa nu imi parea cot nou...conductele da dar cotu nu era maro de rugina ) =))) o sa vedem ... oricum denivelari sunt clar ..nu e oglinda .... testul cu paharul nu-l trece sigur

Macar se incearca si fata de mandatul fostului primar , acum cred ca va fi mai bine...ramane de vazut .... nu e perfect ai dreptate dar oricum ... macar se incearca:)

Eugen_TL 03-08-07 20:17

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
aoleu nu adu vorba de mocanel ! hogea din prima luna s-a apucat de gardulete vopsite flori...apoi cladiri ....gaze tevi asfalt...e ceva ! eu ma multumeam si cu garduletu vopsit in piata civica=))) tot era cevai n pluis fata de mocanel ! ala barem are IMS cu canistre de motorina si verde ( si ala luat de la armata ) =)))

Cosmin255 04-08-07 03:13

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Da , sincer sa fiu mi se pare ca incet incet incepe sa arate a oras mica noastra urbe:)

Eugen_TL 04-08-07 03:20

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
pacat ca salubrisul nu isi face treaba cum trebuie! gasesc la tet numai seminte de 2-3 zile scuipate=)))

Cosmin255 04-08-07 12:36

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
da...dar de calitate , numai Nutline vere:)....adevarul e ca mai sunt si bididii dinastia nesimtiti care scuipa seminte la tet acolo...nu e permis

vlad_Mafiotu 06-08-07 12:14

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
apropo de seminte :) 2 tovarashi si`au luat amenda ca scuipau seminte pe jos :))

mikafly 06-08-07 15:09

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Muahahhahahaah!!!>..ce bine....

Eugen_TL 06-08-07 15:10

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
daca i-a vazut si ei n-au intors-o ! eu ii puneam sa dovedeasca ca sutn semintele mele ..test ADN =)))

mikafly 06-08-07 17:26

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
asa le trebe fira-r mama lor de golani semintari

Eugen_TL 06-08-07 17:32

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
ba mihai tu vroiai sa ne darami ieri de pe dna de la curent? :)))

mikafly 07-08-07 11:08

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Am produs turbulente?.......nu mi-am dat seama.....ma grabeam oleak

DaViD TL 09-08-07 23:02

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
care stie cine vine sa cante de zilele tulcei ,am inteles ca vin iris ,e adevarat mai vine cineva ?!?

Cosmin255 10-08-07 13:55

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Ar trebui sa scrie in ziar....

webcathos 18-08-07 01:33

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Aloooo..Tulcea mai traiti?

Bogyciu 19-08-07 17:55

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Chiar asa! Mai e cineva pe aici :shock: sau ati plecat toti in tarile calde:-) ??? Ceva nou, nimic? V-au placut Zilele Tulcei? :drunk: :headfones :dance: :joy: :headache:

Eugen_TL 19-08-07 18:26

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
care draq a fost pe faleza... numai fetze dubioase =)))

mikafly 21-08-07 10:32

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Din serialul "Tineri si dubiosi"

Cosmin255 21-08-07 11:50

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Inca se resimte oboseala acumulata aseara la fotbal in intersectia de la Delta ... cu fantana din mijloc fileu :D

mikafly 22-08-07 12:14

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Fuarte tare.......interesant sa incerci sa lovesti cu mingea un cabriolet plin de fufe

flmoise 22-08-07 13:53

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
despre ce e vorba aici ....???

Eugen_TL 22-08-07 15:12

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 1058978)
Fuarte tare.......interesant sa incerci sa lovesti cu mingea un cabriolet plin de fufe



asa ziceam si eu =)) =)) nui mai poate omui sa iasa cu bmwul cabrio in oras ca se trezeste cu mingi sau altii prajituri ! eram in locu lu fufelor luam mingea si fugeam aruncam in dunare :)))

Cosmin255 22-08-07 15:12

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
daaaaaaaaaaa interesant tare:)....
o grupa de baieti impartiti in 2 echipe :) jucau fotbal la sens la Delta:P....la dublu mixt:P

Bogyciu 23-08-07 12:19

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
1 Attachment(s)
Stie cineva cum se numesc modelul asta de Jante??? Am mai vazut ceva asemanator pe un A3 negru in TL.

Cosmin255 23-08-07 12:52

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Nu vreau sa vorbesc prostii dar din cate stiu eu sunt un model facut de BBS , pe un A3 sportback negru nu...masina o vad pe Mircea Voda

KAB 24-08-07 09:29

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Baaaaahhhh! Care mergeti la formula 1 pe apa in mamaia?

Eugen_TL 24-08-07 14:07

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
ce? :) mai da niste detalii


All times are GMT +2. The time now is 09:38.

- Copyright 2026 4Tuning