![]() |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Eu m-as baga la un biliard.....dar vine cineva?.....poate ne facem planuri ca data trecuta si nu vin decat 3 paduchi de 3 feluri:D
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
ce se intampla....somati weekendu asta? ...e frumos?! :-P
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
nu o sa stea nimeni in casa :mrgreen: dar asta nu inseamana ca o sa venim la biliard sau in alte locuri.....
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
bine zis pushtiule...nush fratzie...de ieshit ies din ksa...dar deokmdata nush pe unde ajung si de biliard...nu kred k`o sa am bani...aia e beleaua...
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Pai atunci daca biliardul nu e o idee buna propuneti voi altele.....Pretentiosilor:D .....si Kraven lasa mah ca daca nu ai bani dau eu o bere :peace:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
nu e vb k nu e o idee buna...yo as juk drq si 4 ore ....dar ...nema cash de 4 ore de biliard....de un suc o bere vdm ..o rezolvam..kred!
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
cand facem o bila ?...... sunt mare amator :D
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
intr`un week`end....!!week`endul acesta ce facem??...bucharest anyone??:D
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
am eu de gand ceva ... ;) detalii la momentul potrivit
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
pai speram sa-ti iasa ceva bun dani!asteptam rezultate
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
cum ramane cu paimtballul ala?
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
nuj mei nu prea sa mai auzit nimic.......oricum....trebuie sa tina si vremea cu noi....ca daca ploua....:???: :cry:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Dci care iesi la un bidon pe colt? sambata! NU MAI STERGE BA!
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
tre sa tina vremea!mam uitat pe bbc si cik ar fi frumos!
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
oky elena....s vedem poate intradevar e buna ca d obicei pe bbc astia zic adevarul.....mei masterK....no offence da....cred ca si mijtourile tale cat si a lui xdd sunt un pic cam deplasate....daca gresesc sa ma corecteze maine ceilalti;)
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
te sustin alexa!
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
alexa numi mere sa deskid note de la tin mia aparut cam prim un priv message.nu stiu ce dreq!e fu..t calc meu
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
vin eu la un bidon gogule...;)
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
ia lasati fetele sa vorbeasca ele si sa stabilieasca cand vin baietii :d ca poate asa mergem si noi..ca de obicei asa se intampla. prietenele stabilesc pt iubitii lor cand si unde se duc :))))
serios, trebuie facut un paintball! |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
o fi trebuind bogdane...in viitoru` apropiat
...pe mine nu ma includeti in planurile voastre :D |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
niciodata sa nu spui niciodata:))
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
ba o sa zicem cat de curand stop ;)
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
bine asa shantzule!
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
cum ziceti voi...asha facem:))...maybe...maybe not!:D
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
hmm.suna bine........poate ne mobilizam mai multi si merem la o bila in weekend.....ca tot sa amanat "kestia "de la buzau
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
poate cu P:)....poate da sau poate nu!!..who knows....dak ne strangem noi k de obicei ar trebuii sa inchiriem drq tot hipodromu`
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
lasa mei kraven ca am mai zis asa si pana acum si ai vazut ca nu a venit chiar atat de multa lume.....multi au zis ca vin....putini au ajuns;)ar fi o idee buna ca nu prea am mai iesit cu totii la o bila de cateva saptamani bune
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Nu au venit ca a fost cancer afara da acu sa incalzit vremea si o sa vina multi peste tot, si la sala !
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
mei aml-ule.....ce legatura are biliardul cu frigul....?nui nevoie s fie cald ca doar nu joci afara.....:-??
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
am vazut in seara asta ce s-a incalzit...nush...cum ziceti voi....stabilitzi voi si poate ajung si yo:D
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
s-a deschis un nou local misto...are bowling si biliard si bar... in centru pasajul dintre Unirea si Mercur... e chiar frumos si are mese bune...se pare...plus una de snooker..si 3 piste bune de bowling ;)
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
:>:>:>suna interesant ....haideti ca nu am mai iesit cu totii......gashka mare ......l un suc,o bila cv d mult .....poate ne orzanizam ptr weekendu asta:>
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
bogdane ai fost acolo? eu nu am fost dar am auzit ca nu e asa marfa... ca e biliardul intr-o parte si bowling-ul in partea cealalalta si in mijloc ``clubul`` si e ``bahaos`` :)
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
da...am fost pai asa e bowlingul intr-o parte si biliardul in alta..pai care e problema? unde sa le faca pt toate si in locatie centrala? mie mi-a placut stilizat destul de ok, e frumos inautru..muzica misto..am vazut si un pupitru de dj (desi ma indoiesc ca va pune cineva important acolo) ce haos sa fie? esti la piste...stai acolo sau la bar langa..esti la biliard stai in sala de biliard...
alexa...da eu as rvea sa ma duc weekendul asta..am chef de un bowling.. |
| All times are GMT +2. The time now is 18:22. |
- Copyright 2026 4Tuning