Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   O bila/ diverse in week-end ? (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/32462-bila-diverse-week-end.html)

Aadryan 02-03-07 11:27

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Eu m-as baga la un biliard.....dar vine cineva?.....poate ne facem planuri ca data trecuta si nu vin decat 3 paduchi de 3 feluri:D

Miruna 02-03-07 12:31

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
ce se intampla....somati weekendu asta? ...e frumos?! :-P

Aadryan 02-03-07 15:04

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by Miruna (Post 777681)
ce se intampla....somati weekendu asta? ...e frumos?! :-P

Dupa cum vezi doar o parte someaza, adica in afara de doi care trag de restu' sa iasa din casa:D

shantzu 02-03-07 16:08

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
nu o sa stea nimeni in casa :mrgreen: dar asta nu inseamana ca o sa venim la biliard sau in alte locuri.....

kraven_4_all 02-03-07 16:23

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
bine zis pushtiule...nush fratzie...de ieshit ies din ksa...dar deokmdata nush pe unde ajung si de biliard...nu kred k`o sa am bani...aia e beleaua...

Aadryan 02-03-07 16:52

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Pai atunci daca biliardul nu e o idee buna propuneti voi altele.....Pretentiosilor:D .....si Kraven lasa mah ca daca nu ai bani dau eu o bere :peace:

kraven_4_all 03-03-07 01:07

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
nu e vb k nu e o idee buna...yo as juk drq si 4 ore ....dar ...nema cash de 4 ore de biliard....de un suc o bere vdm ..o rezolvam..kred!

jingu_boy 05-03-07 11:00

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
cand facem o bila ?...... sunt mare amator :D

kraven_4_all 05-03-07 15:40

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
intr`un week`end....!!week`endul acesta ce facem??...bucharest anyone??:D

shantzu 05-03-07 17:20

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by kraven_4_all (Post 782463)
intr`un week`end....!!week`endul acesta ce facem??...bucharest anyone??:D

nu o sa mearga nimeni la bucuresti :mrgreen: sau poate daca e vreo intalnire nsl :rolleyes2

tng 05-03-07 17:27

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
am eu de gand ceva ... ;) detalii la momentul potrivit

Elena[] 05-03-07 23:07

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
pai speram sa-ti iasa ceva bun dani!asteptam rezultate

Elena[] 05-03-07 23:14

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
cum ramane cu paimtballul ala?

alexa-mrc 05-03-07 23:49

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
nuj mei nu prea sa mai auzit nimic.......oricum....trebuie sa tina si vremea cu noi....ca daca ploua....:???: :cry:

MasterK 05-03-07 23:52

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Dci care iesi la un bidon pe colt? sambata! NU MAI STERGE BA!

Elena[] 05-03-07 23:55

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
tre sa tina vremea!mam uitat pe bbc si cik ar fi frumos!

alexa-mrc 06-03-07 00:00

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
oky elena....s vedem poate intradevar e buna ca d obicei pe bbc astia zic adevarul.....mei masterK....no offence da....cred ca si mijtourile tale cat si a lui xdd sunt un pic cam deplasate....daca gresesc sa ma corecteze maine ceilalti;)

Elena[] 06-03-07 00:11

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
te sustin alexa!

Elena[] 06-03-07 00:20

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
alexa numi mere sa deskid note de la tin mia aparut cam prim un priv message.nu stiu ce dreq!e fu..t calc meu

eko_X_cite_069 06-03-07 00:45

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
vin eu la un bidon gogule...;)

Vladz 06-03-07 11:41

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by alexa-mrc (Post 783299)
nuj mei nu prea sa mai auzit nimic.......oricum....trebuie sa tina si vremea cu noi....ca daca ploua....:???: :cry:

deocamdata e cam noroi acolo si nu cred ca ar fi frumos sa fii fleascha la picioare sau sa aluneci ca daca pici se sparg bilele in dracia aia si degeaba le-ai mai luat , ori daca faci miscari brutale cu arma :D

bogdan_wrc 06-03-07 11:43

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
ia lasati fetele sa vorbeasca ele si sa stabilieasca cand vin baietii :d ca poate asa mergem si noi..ca de obicei asa se intampla. prietenele stabilesc pt iubitii lor cand si unde se duc :))))
serios, trebuie facut un paintball!

kraven_4_all 06-03-07 12:15

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
o fi trebuind bogdane...in viitoru` apropiat


...pe mine nu ma includeti in planurile voastre :D

Gykutzu si atatt 06-03-07 12:33

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by alexa-mrc (Post 783328)
oky elena....s vedem poate intradevar e buna ca d obicei pe bbc astia zic adevarul.....mei masterK....no offence da....cred ca si mijtourile tale cat si a lui xdd sunt un pic cam deplasate....daca gresesc sa ma corecteze maine ceilalti;)

xdd si gogu va rogg frumos terminati parangheliaaa :lol::twisted: :twisted: ;)

MasterK 06-03-07 17:56

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by Gykutzu si atatt (Post 783941)
xdd si gogu va rogg frumos terminati parangheliaaa :lol::twisted: :twisted: ;)

Never! Ever

Pitu 06-03-07 18:06

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
niciodata sa nu spui niciodata:))

shantzu 06-03-07 19:04

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
ba o sa zicem cat de curand stop ;)

Elena[] 07-03-07 00:20

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
bine asa shantzule!

alexa-mrc 07-03-07 00:22

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by Vladz (Post 783849)
deocamdata e cam noroi acolo si nu cred ca ar fi frumos sa fii fleascha la picioare sau sa aluneci ca daca pici se sparg bilele in dracia aia si degeaba le-ai mai luat , ori daca faci miscari brutale cu arma :D

nui nici o problema....nu ne grabim....asteptam sa se mai incalzeasca....pana atunci....o bila,un suc,o tura pe la sala....vedem;)

kraven_4_all 07-03-07 00:27

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
cum ziceti voi...asha facem:))...maybe...maybe not!:D

Elena[] 07-03-07 00:49

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
hmm.suna bine........poate ne mobilizam mai multi si merem la o bila in weekend.....ca tot sa amanat "kestia "de la buzau

kraven_4_all 07-03-07 09:36

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
poate cu P:)....poate da sau poate nu!!..who knows....dak ne strangem noi k de obicei ar trebuii sa inchiriem drq tot hipodromu`

alexa-mrc 07-03-07 21:03

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
lasa mei kraven ca am mai zis asa si pana acum si ai vazut ca nu a venit chiar atat de multa lume.....multi au zis ca vin....putini au ajuns;)ar fi o idee buna ca nu prea am mai iesit cu totii la o bila de cateva saptamani bune

DJ e-Jay 07-03-07 21:31

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Nu au venit ca a fost cancer afara da acu sa incalzit vremea si o sa vina multi peste tot, si la sala !

alexa-mrc 07-03-07 21:34

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
mei aml-ule.....ce legatura are biliardul cu frigul....?nui nevoie s fie cald ca doar nu joci afara.....:-??

kraven_4_all 07-03-07 21:49

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
am vazut in seara asta ce s-a incalzit...nush...cum ziceti voi....stabilitzi voi si poate ajung si yo:D

bogdan_wrc 19-03-07 19:36

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
s-a deschis un nou local misto...are bowling si biliard si bar... in centru pasajul dintre Unirea si Mercur... e chiar frumos si are mese bune...se pare...plus una de snooker..si 3 piste bune de bowling ;)

alexa-mrc 19-03-07 20:14

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
:>:>:>suna interesant ....haideti ca nu am mai iesit cu totii......gashka mare ......l un suc,o bila cv d mult .....poate ne orzanizam ptr weekendu asta:>

Vibe 19-03-07 22:26

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
bogdane ai fost acolo? eu nu am fost dar am auzit ca nu e asa marfa... ca e biliardul intr-o parte si bowling-ul in partea cealalalta si in mijloc ``clubul`` si e ``bahaos`` :)

bogdan_wrc 20-03-07 08:43

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
da...am fost pai asa e bowlingul intr-o parte si biliardul in alta..pai care e problema? unde sa le faca pt toate si in locatie centrala? mie mi-a placut stilizat destul de ok, e frumos inautru..muzica misto..am vazut si un pupitru de dj (desi ma indoiesc ca va pune cineva important acolo) ce haos sa fie? esti la piste...stai acolo sau la bar langa..esti la biliard stai in sala de biliard...
alexa...da eu as rvea sa ma duc weekendul asta..am chef de un bowling..


All times are GMT +2. The time now is 18:22.

- Copyright 2026 4Tuning