Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

2slow4u 25-06-11 07:42

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
ieri dimineata vlad DDD busted la semaforul de la romtelecom,eram cu alta masina...
ieri seara bogdan_is tot la semaforul de la romtelecom. Salutari!

Bogdan.IS 25-06-11 19:35

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
salutari andrei :-P

vlad87 25-06-11 21:54

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Simteam eu ceva in aer atunci . :))

Salut ;)

IS19CIP 26-06-11 16:27

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Jokers prin parcare pe la mine :lol:

N3n3a 27-06-11 21:36

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
mrg in seara asta in copou si mnz in tudor.. salut baieti

Victor VRE 27-06-11 21:59

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
ieri seara MRG, iesea de la Palas, eram cu chevroletul.

RazvanMRG 28-06-11 01:10

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
n3n3a nu stiu ce masina ai dar te salut. victor ti-am mai vazut masina din poza prin oras. tu mi-ai dat prioritate sa cobor de pe trotuar?

MnezO 28-06-11 10:33

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by N3n3a (Post 4426548)
mrg in seara asta in copou si mnz in tudor.. salut baieti

salut salut

Victor VRE 28-06-11 11:08

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by RazvanMRG (Post 4427010)
n3n3a nu stiu ce masina ai dar te salut. victor ti-am mai vazut masina din poza prin oras. tu mi-ai dat prioritate sa cobor de pe trotuar?

Da, eu eram. De obicei sunt cu cea din poza, atunci era o exceptie :D

IS19CIP 28-06-11 11:13

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
MNZ Galata , MRG Mall Ieri.

RazvanMRG 28-06-11 12:39

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
salut CIP. Victor mi-am amintit de ce am tinut minte masina. tatal tau mi-a fost profesor acum 2 ani. (ETC)

Victor VRE 28-06-11 12:58

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by RazvanMRG (Post 4427836)
salut CIP. Victor mi-am amintit de ce am tinut minte masina. tatal tau mi-a fost profesor acum 2 ani. (ETC)

Cel mai probabil :D

IS19CIP 28-06-11 13:53

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by RazvanMRG (Post 4427836)
salut CIP. Victor mi-am amintit de ce am tinut minte masina. tatal tau mi-a fost profesor acum 2 ani. (ETC)

Team vzt cand ai intrat in parcare dar nu te mai gaseam unde ai parcato :))

vlad87 28-06-11 16:26

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vad ca numai MNZ si MRG se plimba prin oras :))

IS19CIP 28-06-11 16:36

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by vlad87 (Post 4428317)
Vad ca numai MNZ si MRG se plimba prin oras :))

Si eu dar nu ma vede nimeni :lol::lol:

N3n3a 28-06-11 18:08

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by RazvanMRG (Post 4427010)
n3n3a nu stiu ce masina ai dar te salut. victor ti-am mai vazut masina din poza prin oras. tu mi-ai dat prioritate sa cobor de pe trotuar?

eram cu un opel corsa c albastru vs-09-pma.. tu erai tras langa o banca.. nu cred ca m-ai vazut.. :)

D3m0N 28-06-11 20:43

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
se pare ca numa MNZ si MRG circula prin orash :)))

MNZ- tu numa mertu`l negru cu GGG il claxonezi bmw-ul care trebuie NU :))

MnezO 28-06-11 21:53

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 4428975)
se pare ca numa MNZ si MRG circula prin orash :)))

MNZ- tu numa mertu`l negru cu GGG il claxonezi bmw-ul care trebuie NU :))

MNZ si MRG Au masini de 90 de cai cu consum de 6 la % in oras :))

Razvane de cand am intercooler nu mai am claxon.

D3m0N 28-06-11 22:14

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4429221)
MNZ si MRG Au masini de 90 de cai cu consum de 6 la % in oras :))

Razvane de cand am intercooler nu mai am claxon.

de acum de facem din mana

CRyS` 28-06-11 22:50

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 4429317)
de acum de facem din mana

Sau aruncam cu ceva dupa el! Ca nici la telefon nu mai stie sa raspundaaaa!!! Ce uameniiiiii!!!

Cred ca pana acum top 3 useri scrisi aici sunt MRG, MNZ si DDD ! :D

RazvanMRG 29-06-11 00:57

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Lasa CRyS' ca si cu tine ma vad toata ziua da nu te mai scriu asa des ca sa fii in top.
MNZ hai sa facem ture impreuna:)) cand ma dai o tura sa vad si eu cum merge?

vlad87 29-06-11 07:53

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4429412)
Sau aruncam cu ceva dupa el! Ca nici la telefon nu mai stie sa raspundaaaa!!! Ce uameniiiiii!!!

Cred ca pana acum top 3 useri scrisi aici sunt MRG, MNZ si DDD ! :D

Corectie...a mea se vede parcata :))

CRyS` 29-06-11 10:31

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Razvan,nu multumesc,nu vreau sa fiu in top!!! 8) Mai ales in acest top! In 300 miliardari ai RO, DA vreau! 8)

Vlad,parcata,neparcata ai ajuns in top 3!!! Ce vrei mai mult de atat? Stii tu "esti popular"!!!

vlad87 29-06-11 17:51

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Atunci o las pe margine...cedez pentru 2slow :)

2slow4u 29-06-11 19:13

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by vlad87 (Post 4431179)
Atunci o las pe margine...cedez pentru 2slow :)

da eu sunt rar vazut ma... daca stau toata ziua la servici, ma plimb rar. :)

MnezO 29-06-11 21:02

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 4431363)
da eu sunt rar vazut ma... daca stau toata ziua la servici, ma plimb rar. :)

si slow ar trebui sa fie in top ca ii vad masina de 3 ori pe zi parcata in canta langa BJATM

MihaiCsl 29-06-11 21:41

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 4431363)
da eu sunt rar vazut ma... daca stau toata ziua la servici, ma plimb rar. :)

Numai eu te-am vazut de vreo 10 ori. :P

MnezO 29-06-11 23:04

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
in seara asta MRG pe pod la nicolina ! Ne-am salutat reciproc

Jockers 29-06-11 23:12

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
pe MRG il vad de 2 3 ori pe zi ..bine sta si putin mai jos de mine..dar si in trafic..pe restu nu prea ii cunosc...:D si pe 2 slow l-am vazut prin tatarasi...:D

GAby645 29-06-11 23:18

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
cei mai plimbaretzi astia cu diesel-uri :lol:

Jockers 29-06-11 23:20

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
gaby da nu te-am mai vazut mi-ai mai promis si mie cate ceva pt golf :))

GAby645 29-06-11 23:23

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
hai ca vb maine si rezolvam !!

JusT_SaY_BoBo 30-06-11 15:34

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
vazut ieri mnezo prin nicolina,l-am mai vazut acum ceva timp in frumoasa parcat(arata :shock: cu jantee vopsite intercoolerul)
skoda mrg cred ca o vad aproape zilnic si prin tudor si prin nicolina nici nu imi amintesc peste tot pe unde am vazut-o:lol:

vlad87 30-06-11 17:06

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
I rest my case..:)))

mihayyy2000 30-06-11 19:48

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
MNZ in Tudor in seara asta... claxonat/salutat

MnezO 30-06-11 21:49

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by mihayyy2000 (Post 4434269)
MNZ in Tudor in seara asta... claxonat/salutat

Aprob :))

IS19CIP 01-07-11 11:51

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4434606)
Aprob :))

Daca ne zaresc si MNZ SI MRG prin trafic cum ii vedem noi am intra si noi in top asa , noi ii vedem zicem Vzt mrg si mnz da iei nu . Deci toti suntem in top

Jockers 01-07-11 11:54

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
la cat ma plimb eu ...cug copou dacia..tudor :)) dar nu stiu masina :d

aalex691 01-07-11 21:47

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
5ar-ul auriu, ZWT, si pe GRG azi dupa-amiaza pe copou. nu eram cu masina. salutari.

IS19CIP 02-07-11 10:31

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Intalnit MNZ aseara rond agronomie.. zi ms lu fratetu pt cdu cu ZEITA din tine :lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 09:16.

- Copyright 2026 4Tuning