Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

Caius TM 24-03-11 07:52

re: E46 - TM 77 EEE
 
sa traiasca fratele meu SUV :lol:
vezi sambata ramane cum am discutat... nu mai manc nimic de azi :lol:

myky99 24-03-11 08:18

re: E46 - TM 77 EEE
 
ti=ai luat bidinea vere? si lavabil?:)) o vopsesti cu aspiratoru:))))))?:*

crysty.bobok 24-03-11 09:36

re: E46 - TM 77 EEE
 
Da cu bidineaua vere... a zis , a zis !!! :D

Bafta caius !! ce faci cu alea 2 cauciucuri 225 ? daca iti iei 245 ? :)

TM 77 ADF 24-03-11 22:08

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4195968)
sa traiasca fratele meu SUV :lol:
vezi sambata ramane cum am discutat... nu mai manc nimic de azi :lol:

a mea e gata, azi am pus si numerele, te astept si pe tine sa iesim din intuneric :)))))) SF

JusT_SaY_BoBo 25-03-11 14:15

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 4198011)
a mea e gata, azi am pus si numerele, te astept si pe tine sa iesim din intuneric :)))))) SF

nu vrei sa ni-o prezinti si noua ca e46-ele a ramas una din masinile mele preferate:shock: era....perfect:shock:!


on. multa bafta cu vopsitul8)

TM 77 ADF 25-03-11 23:38

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by JusT_SaY_BoBo (Post 4199258)
nu vrei sa ni-o prezinti si noua ca e46-ele a ramas una din masinile mele preferate:shock: era....perfect:shock:!


on. multa bafta cu vopsitul8)

nu e nimik spectaculos... o sa pun cateva poze, defapt mareo o sa puna :D

Luci_e36 25-03-11 23:42

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 4200484)
nu e nimik spectaculos... o sa pun cateva poze, defapt mareo o sa puna :D

l-am vazut acum seara la iveco...e frumos rau :D si cum dau rotile alea ! :bunch:

scuze de off...

TM 77 ADF 26-03-11 09:47

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Luci_e36 (Post 4200489)
l-am vazut acum seara la iveco...e frumos rau :D si cum dau rotile alea ! :bunch:

scuze de off...

:D ms

Caius TM 27-03-11 08:38

re: E46 - TM 77 EEE
 
fresh si rece ....

TM 77 ADF 28-03-11 22:04

re: E46 - TM 77 EEE
 
citro ala cand vine? sa dau emblema...

Caius TM 29-03-11 08:25

re: E46 - TM 77 EEE
 
te astept azi la sediu .. cu cea mai mare placere si pepsi rece :D

Caius TM 30-03-11 18:47

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
abia astept sa franez... :lol:

Caius TM 06-04-11 12:04

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
lucru nemtesc...

SAX1987 06-04-11 12:22

re: E46 - TM 77 EEE
 
Magnet de politie numerele astea ?:D

E la vopsit masina ?:shock:


P.S. la iarna imi recomanzi si mie un vopsitor bun ?:rolleyes2

Caius TM 07-04-11 09:35

re: E46 - TM 77 EEE
 
da... e la pregatit...
legat de numar... o sa vad, am mai avut si n'am avut probleme.

maine ma duc pe la masina ...
revin cu niste poze :D

SB09HMM 07-04-11 10:57

re: E46 - TM 77 EEE
 
abia asteptam sa vedem poze ....:oops::oops::lol:

stylemann86 07-04-11 12:09

re: E46 - TM 77 EEE
 
Foarte frumosa masina!! Eram curios cand mi-ai zis ce tunezi si uite ca te-am gasit :-) Ai dat UPS-ul cu tot cu numar???!!! :-) Bafta in continuare cu ea..

Caius TM 07-04-11 12:20

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
SB09HMM .. nici eu n'am mai vazut'o de 2 saptamanii... :D

stylemann86 .. :D stai sa fie gata... vedem la final cat de frumoasa o sa fie ..

numarul vechi mi l-am pastrat .. il am acasa :D

laurentiu_tim 07-04-11 12:42

re: E46 - TM 77 EEE
 
ce vremuri...erai tanar p'atunci aveai alte idei de tuning :lol:

Caius TM 07-04-11 23:35

re: E46 - TM 77 EEE
 
da, chiar.... ce vremuri :lol:

TM 77 ADF 08-04-11 00:11

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4236528)
da, chiar.... ce vremuri :lol:

low & slow?

Caius TM 08-04-11 08:00

re: E46 - TM 77 EEE
 
ne cam privesti de sus tigane ... :lol:

laurentiu_tim 08-04-11 08:44

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 4236578)
low & slow?

eu vreau sa cunosc exemplarele alea ce au tot stat pe langa masina la aceasta sesiune de photo :lol::lol:

TM 77 ADF 08-04-11 09:07

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4236929)
eu vreau sa cunosc exemplarele alea ce au tot stat pe langa masina la aceasta sesiune de photo :lol::lol:

like iubi ass?

laurentiu_tim 08-04-11 09:09

re: E46 - TM 77 EEE
 
ai PM :lol::lol::lol::lol:

Maniak22 08-04-11 11:33

re: E46 - TM 77 EEE
 
Ce nu ii faci topic ? :)

JusT_SaY_BoBo 08-04-11 12:40

re: E46 - TM 77 EEE
 
vreau si eu pm cu un link cu toate pozele:shock:

RacerJunior 08-04-11 17:32

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 4236578)
low & slow?

Jantele alea ... cam mici .... :twisted:

Caius TM 08-04-11 18:17

re: E46 - TM 77 EEE
 
iar o supui pe sor'ta la perversiuni tigane :lol:

bogdan.t 08-04-11 18:46

re: E46 - TM 77 EEE
 
numai masini frumoase si cu bun gust au iesit din mana ta, felicitarile mele!!! faci o treaba super buna!

TM 77 ADF 08-04-11 19:02

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4238392)
iar o supui pe sor'ta la perversiuni tigane :lol:

:D sti tu ceva :)) vrei si tu 3 fete pe capota? :D in curand apare mareo :))

Caius TM 09-04-11 23:58

re: E46 - TM 77 EEE
 
3 Attachment(s)
am urcat flansele fata...
deci 9j ET 4 ..

turb0 10-04-11 00:58

re: E46 - TM 77 EEE
 
pornoșaguri :lol:

RacerJunior 10-04-11 13:44

re: E46 - TM 77 EEE
 
Albastrul ala de pe bara ar da tare bine pe masina ...
Nu te-ar tenta altceva decat negru?

Patrulei 10-04-11 14:54

re: E46 - TM 77 EEE
 
Eu nu cred ca o sa fie un negru banal;)ceva mai special...
bafta in continuare Caius asteptam finalul:shock:

Caius TM 11-04-11 06:23

Re: E46 - TM 77 EEE
 
culoarea e adjudecata.
negru lucios o sa fie..
nu stiu cat de banala ii dar mie imi place cel mai mult.
eu zic ca o sa fie ce trebuie, cu toate plasticele la locul lor, toate prinderiile originale fara holsuruburi si adaptari..
o sa revin cu poze cand o iau de la pregatit...

TM 77 ADF 11-04-11 09:51

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4244788)
culoarea e adjudecata.
negru lucios o sa fie..
nu stiu cat de banala ii dar mie imi place cel mai mult.
eu zic ca o sa fie ce trebuie, cu toate plasticele la locul lor, toate prinderiile originale fara holsuruburi si adaptari..
o sa revin cu poze cand o iau de la pregatit...

bos... iti dau asta si 5 mii pe cabrio?
https://forum.4tuning.ro/123-masina-m...ml#post4245152

Caius TM 12-04-11 08:14

re: E46 - TM 77 EEE
 
ai vrea tu m3 cabrio :lol:

P A K E 12-04-11 08:19

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4247749)
ai vrea tu m3 cabrio :lol:


De la KFC chiar! :twisted:

dog99 12-04-11 12:14

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4241603)
am urcat flansele fata...
deci 9j ET 4 ..

deci se vad criminal rotile pe masina:oops: felicitari;)


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning