![]() |
re: E46 - TM 77 EEE
sa traiasca fratele meu SUV :lol:
vezi sambata ramane cum am discutat... nu mai manc nimic de azi :lol: |
re: E46 - TM 77 EEE
ti=ai luat bidinea vere? si lavabil?:)) o vopsesti cu aspiratoru:))))))?:*
|
re: E46 - TM 77 EEE
Da cu bidineaua vere... a zis , a zis !!! :D
Bafta caius !! ce faci cu alea 2 cauciucuri 225 ? daca iti iei 245 ? :) |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
on. multa bafta cu vopsitul8) |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
scuze de off... |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
fresh si rece ....
|
re: E46 - TM 77 EEE
citro ala cand vine? sa dau emblema...
|
re: E46 - TM 77 EEE
te astept azi la sediu .. cu cea mai mare placere si pepsi rece :D
|
re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
abia astept sa franez... :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
lucru nemtesc...
|
re: E46 - TM 77 EEE
Magnet de politie numerele astea ?:D
E la vopsit masina ?:shock: P.S. la iarna imi recomanzi si mie un vopsitor bun ?:rolleyes2 |
re: E46 - TM 77 EEE
da... e la pregatit...
legat de numar... o sa vad, am mai avut si n'am avut probleme. maine ma duc pe la masina ... revin cu niste poze :D |
re: E46 - TM 77 EEE
abia asteptam sa vedem poze ....:oops::oops::lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Foarte frumosa masina!! Eram curios cand mi-ai zis ce tunezi si uite ca te-am gasit :-) Ai dat UPS-ul cu tot cu numar???!!! :-) Bafta in continuare cu ea..
|
re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
SB09HMM .. nici eu n'am mai vazut'o de 2 saptamanii... :D
stylemann86 .. :D stai sa fie gata... vedem la final cat de frumoasa o sa fie .. numarul vechi mi l-am pastrat .. il am acasa :D |
re: E46 - TM 77 EEE
ce vremuri...erai tanar p'atunci aveai alte idei de tuning :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
da, chiar.... ce vremuri :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
ne cam privesti de sus tigane ... :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
ai PM :lol::lol::lol::lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Ce nu ii faci topic ? :)
|
re: E46 - TM 77 EEE
vreau si eu pm cu un link cu toate pozele:shock:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
iar o supui pe sor'ta la perversiuni tigane :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
numai masini frumoase si cu bun gust au iesit din mana ta, felicitarile mele!!! faci o treaba super buna!
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
3 Attachment(s)
am urcat flansele fata...
deci 9j ET 4 .. |
re: E46 - TM 77 EEE
pornoșaguri :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Albastrul ala de pe bara ar da tare bine pe masina ...
Nu te-ar tenta altceva decat negru? |
re: E46 - TM 77 EEE
Eu nu cred ca o sa fie un negru banal;)ceva mai special...
bafta in continuare Caius asteptam finalul:shock: |
Re: E46 - TM 77 EEE
culoarea e adjudecata.
negru lucios o sa fie.. nu stiu cat de banala ii dar mie imi place cel mai mult. eu zic ca o sa fie ce trebuie, cu toate plasticele la locul lor, toate prinderiile originale fara holsuruburi si adaptari.. o sa revin cu poze cand o iau de la pregatit... |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
https://forum.4tuning.ro/123-masina-m...ml#post4245152 |
re: E46 - TM 77 EEE
ai vrea tu m3 cabrio :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
De la KFC chiar! :twisted: |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning