![]() |
1 Attachment(s)
avand in vedere k renault a avut cele mai multe voturi.. si eu am spus primul :lol: .. ma ofer eu sa fac aceasta treaba grea de a pune o poza noua :P hai k e simpla rau de tot :wink:
|
maybach
|
Maibach Saloon
|
1 Attachment(s)
asa e Golftuning baga poza
|
1 Attachment(s)
E usor!!!
|
:? ce natzie e ?
|
Nissan Primera?
Quote:
|
Infinity
|
Acura
|
bogdan a castigat YEY :P
BAHA POZA |
1 Attachment(s)
ai ca pune je o poza :P :)) ;)
|
1 Attachment(s)
:lol: :lol: 2 simple Ac Cobra! :wink:
Se vede ma k eshti incepator :P... Hai k pun si eu o poza dak gasesc! :arrow: |
urs seria 3
|
1 Attachment(s)
e rechin seria 3 :?
|
1 Attachment(s)
e supeeeeeeeeerrrrrrrr usor :D:D:D
apropos, aia era masina mea :oops: |
:D Ah.. ai vazut`o !!!
Hai pune poza!! |
hm...... Honda?
|
Corrado ?
|
hondaru e prea aproape :P
nici un caz honda e nemtoaica :D |
scirocco
|
Re:
Quote:
|
1 Attachment(s)
:?:
|
chrisler 300c?
:twisted: |
Am fost eu in SUA dar masina este europeana... :wink:
|
seamana un pic a vw :oops: :oops:
|
pe aproape... adica, ceva mai aproape...
:lol: |
:? pai.. mai aproape ar fii.. AUDI!
dar nu cred! |
Nu a zis nimeni MAI aproape, ci doar aproape... Nope, nu e Audi... :wink:
|
Re:
Quote:
|
Hmmm... Nu e din Germania !!!!! :lol:
|
Ce draqu mah, v-ati impotmolit ???? :lol: :lol: :lol:
|
E ruseasca?
|
hmmmmm cred ca e peugeot
|
haide frate... ca vezi la fiecare pas in tara noastra... ce naiba... :?:
|
alfa romeo
|
Nu e italiana... Va mai ajut mult ???? :lol:
|
sa fie cumva wartburg ?
:? :roll: :wink: |
Raspunde shi la intrebarea mea E RUSEASCA ???
O Fi volga? |
tot pejou?
|
Nu e ruseasca, nu e frantuzeasca... Hai ca v-am spus aproape tot...
ps: e plin bucaleul de aceasta marca... Nu e dacia... :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 15:08. |
- Copyright 2026 4Tuning