![]() |
Re: E46 - Bagged
pana la urma, era potrivit titlul de Stanced, in pofida parerilor tuturor(inclusiv a mea)...extraordinara masina, sper s`o vad cat mai repede prin Cj :D
daca ai nevoie de ajutor cu stickere, let me know! |
Re: E46 - Bagged
Congratz !!!
|
Re: E46 - Bagged
funny e ca nimeni nu a observat bmw-ul m3 din poza...pare atat de stock.........
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
frumoasa masinutza dar sunt curios unde poti merge cu ea...:D
|
Re: E46 - Bagged
La piotz, unde sa ma duc cu ea :)))))
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
Dale in plm de praguri,de dungi,de comentarii,de dusmanie,de figuri !!!
NU ISI AU ROSTUL !!! MASINA E PORNO !!! LA MODUL CA IMI PLACE RAU DE TOT !!! BV ;) FELICITARI PENTRU CE AI FACUT DIN MASINA ASTA...... SPER SA IL INSPIRI SI PE AL TAU PRIETEN PLANK POATE IL ADUCI CU PICIOARELE PE PAMANT !!! BAFTA IN CONTINUARE !!! DIN PARTEA MEA UN MARE 10 PENTRU MASINA PE CARE O DETII SI IN CARE AI INVESTIT CEVA BANI ! |
Re: E46 - Bagged
ba daaa! e bine LIKE!
|
Re: E46 - Bagged
iti trebuie niste poze in randul lumii, in rest masina este :shock:
|
Re: E46 - Bagged
da, chiar am nevoie de un fotograf pentru o sesiune
cine ma poate ajuta? :D |
Re: E46 - Bagged
ia legatura cu Rares CRM :D el te poate ajuta intr-un mare fel!
|
Re: E46 - Bagged
hmmm... e din cluj? promit ca il duc o tura cu BMWu :)
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
felicitari nota 100!:D
super..asa ceva mai rar vezi pe la noi sa ai parte de ea! |
Re: E46 - Bagged
felicitari este bestial e46 tau ;) esti pe prima pagina pe 4tuning.ro misepare cel mai low bmw
|
Re: E46 - Bagged
foarte putine vezi in romania asa :D da uite ca se poate :D arata foarte bine masina bafta in continuare
|
Re: E46 - Bagged
cand o sa-i faci o prezentare pe masura pe prima pagina!!!!????:D:twisted:
|
Re: E46 - Bagged
am ramas fara cuvinte.... masina spune totul! :shock:
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
Daca nu postati pe pagina principala 4tuning despre masina asta, eu neavand BMW si deci neavand tangente cu aceste masini nu as fi auzit niciodata despre masina ta.
Ai reusit sa faci ceva ce multa lume se chinuie, si asta in pofida comentariilor mai putin placute de care ai avut parte de la tot felul de cunoscatori. Eu tot ce pot sa spun este ca sunt impresionat si mandru ca totusi si la noi in tara, cu drumurile noastre praf si terminate cum sunt, gasesti masini care sa aiba garda la sol mai joasa decat joasa.... Felicitari, eu unul sunt sincer impresionat. |
Re: E46 - Bagged
3 Attachment(s)
Update: Black BMW Badge
|
Re: E46 - Bagged
E superba :D :peace:
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
Masina e crima , singurul lucru care strica peisajul sunt stopurile o inbatranesc
|
Re: E46 - Bagged
ar cam fi timpu sa schimbi si semnatura si avataru`... :)
Felicitari pentru masina, dar observ ca nu te opresti din modificari. Acum au mai ramas modificarile subtile.... |
Re: E46 - Bagged
hey nu mi-o faci cadou?!:twisted:
|
Re: E46 - Bagged
Frumoasa jucaria :D Felicitari!
Hai ca poate facem o sedinta foto intr-o zi :) Numa sa-mi fac un pic de timp liber. :) |
Re: E46 - Bagged
Am dat peste masina asta pe forum mai demult cand era in lucru sa zicem, acum am primit linkul cu "teaser-ul" video de la cineva si am ramas :shock: cam asa.
Man, e cel mai tare e46 pe care l-am vazut ever in Ro, poate printre cele mai tari din Europa... nu zic cel mai sa nu ma injure aia de afara, dar se face treaba ca lumea si la noi, unde e pasiune si mult bun gust. Bv frate ! speechless |
Re: E46 - Bagged
FELICITARI !!! :twisted: http://www.stancenation.com/ esti pe prima pagina cu "Coming Soon // BMW 3 Series"
|
Re: E46 - Bagged
Bravo, felicitari. Este o reusita demna de luat in calcul de cei mai mari carcotasi care de la inceput au avut pareri contra, neluand in seama ce zicea omu : treaba aia cu "UNDER CONSTRUCTION".
Acum e finalizata in ochii multora, mai putin a proprietarului. Intotdeauna o sa gaseasca ceva.... asta inseamna sa fi perfectionist. Toata stima pentru munca depusa, timp, bani dar mai ales IDEI... |
Re: E46 - Bagged
Mersi mult, si Da, nu ma voi opri aici, e placut sa vad ca este apreciata de lume si asta e unul din motivele pentru care continui proiectul, defapt nici nu intra in discutie sa ma opresc :))
Daca nu sunt bani exista creativitate, asa-i romanu, asta ma impins sa fac lucrari originale, sa nu-mi dorm noptile pana nu gasesc o resolvare... Ca si update am oglinzi :)), de cand am vopsit-o am umblat fara, am comandat drosere pentru angel eyes, ca e momentu zic eu sa aibe "ochi" , si urmeaza interiorul, respectiv portbagajul, si alte detalii, cum ar fi numere noi, ceva leduri dedicate pentru numarul din spate, ca am schimbat deja zeci de leduri (se tot ard) |
Re: E46 - Bagged
Cuvintele sunt de prisos ...
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
Numerele sunt cele patrate moto, sau ai pastrat pe cele normale? Exista o linie foarte subtire intre creativitate si kitch tuning... si tre` sa fi foarte atent cu ce faci. Plus ca tinand cont ca e a daily driven si nu show car (adica e o masina folosita zi de zi si nu dusa pe platforma la diverse prezentari) este foarte greu sa o mentii la un anumit nivel, si necesita o investitie extraordinara. Deci toata stima. |
Re: E46 - Bagged
Tot ce pot sa spun este W O W :shock: ! Un proiect unic pe e46 in romania daca nu ma insel ! Respect pentru munca depusa !
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
Numarul pe spate va fi aceeasi forma, pe fata as dori numar mic dar e prea mare stresul, oricum ma opreste asa ca mai bine umblu fara deocamdata :)), daca m-ar ajuta cineva pentru numar mic as aprecia mult, dar sincer nu cunosc pe nimeni care sami faca rost de numar tic C (sau moto) |
| All times are GMT +2. The time now is 13:54. |
- Copyright 2026 4Tuning