Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - Bagged (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/186089-e46-bagged.html)

HoricutzWSR 01-11-11 21:40

Re: E46 - Bagged
 
pana la urma, era potrivit titlul de Stanced, in pofida parerilor tuturor(inclusiv a mea)...extraordinara masina, sper s`o vad cat mai repede prin Cj :D


daca ai nevoie de ajutor cu stickere, let me know!

daflyer_oradea 02-11-11 09:58

Re: E46 - Bagged
 
Congratz !!!

alexufo 03-11-11 15:30

Re: E46 - Bagged
 
funny e ca nimeni nu a observat bmw-ul m3 din poza...pare atat de stock.........

18.Marius.92 03-11-11 16:03

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by alexufo (Post 4688556)
funny e ca nimeni nu a observat bmw-ul m3 din poza...pare atat de stock.........

M3 din poza e bagat in ceata de acest e46 . Like Like Like

sahanel 03-11-11 16:09

Re: E46 - Bagged
 
frumoasa masinutza dar sunt curios unde poti merge cu ea...:D

tupeu 03-11-11 16:12

Re: E46 - Bagged
 
La piotz, unde sa ma duc cu ea :)))))

tigermotorsport 03-11-11 17:54

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 4688648)
La piotz, unde sa ma duc cu ea :)))))

clar, prin mai o bagam la carat flori pt mine sa-si faca bani de jante modulare:lol:

bujuKYL 03-11-11 21:22

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by alexufo (Post 4688556)
funny e ca nimeni nu a observat bmw-ul m3 din poza...pare atat de stock.........

prefer e46:shock::shock::shock:, decat acel M3...!:lol::lol:

Marian_nebunu 03-11-11 21:26

Re: E46 - Bagged
 
Dale in plm de praguri,de dungi,de comentarii,de dusmanie,de figuri !!!

NU ISI AU ROSTUL !!!

MASINA E PORNO !!!

LA MODUL CA IMI PLACE RAU DE TOT !!!

BV ;) FELICITARI PENTRU CE AI FACUT DIN MASINA ASTA......

SPER SA IL INSPIRI SI PE AL TAU PRIETEN PLANK POATE IL ADUCI CU PICIOARELE PE PAMANT !!!

BAFTA IN CONTINUARE !!!

DIN PARTEA MEA UN MARE 10 PENTRU MASINA PE CARE O DETII SI IN CARE AI INVESTIT CEVA BANI !

bogdy.ghetto 03-11-11 22:51

Re: E46 - Bagged
 
ba daaa! e bine LIKE!

RideTheRiddle 03-11-11 22:59

Re: E46 - Bagged
 
iti trebuie niste poze in randul lumii, in rest masina este :shock:

tupeu 04-11-11 08:58

Re: E46 - Bagged
 
da, chiar am nevoie de un fotograf pentru o sesiune

cine ma poate ajuta? :D

HoricutzWSR 04-11-11 10:27

Re: E46 - Bagged
 
ia legatura cu Rares CRM :D el te poate ajuta intr-un mare fel!

tupeu 04-11-11 10:29

Re: E46 - Bagged
 
hmmm... e din cluj? promit ca il duc o tura cu BMWu :)

VaLeX 04-11-11 10:30

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by HoricutzWSR (Post 4690426)
ia legatura cu Rares CRM :D el te poate ajuta intr-un mare fel!

+ 1 Rares e meserie la photoshooting :) O sa iasa niste poze ...minunabile :)

..TheOne.. 04-11-11 22:36

Re: E46 - Bagged
 
felicitari nota 100!:D

super..asa ceva mai rar vezi pe la noi

sa ai parte de ea!

DJBOSS 04-11-11 23:57

Re: E46 - Bagged
 
felicitari este bestial e46 tau ;) esti pe prima pagina pe 4tuning.ro misepare cel mai low bmw

miahi89 05-11-11 01:45

Re: E46 - Bagged
 
foarte putine vezi in romania asa :D da uite ca se poate :D arata foarte bine masina bafta in continuare

bujuKYL 05-11-11 12:09

Re: E46 - Bagged
 
cand o sa-i faci o prezentare pe masura pe prima pagina!!!!????:D:twisted:

X_T 06-11-11 15:26

Re: E46 - Bagged
 
am ramas fara cuvinte.... masina spune totul! :shock:

kevin-ray 06-11-11 15:59

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 4690430)
hmmm... e din cluj? promit ca il duc o tura cu BMWu :)

https://www.facebook.com/CRM.Design

tigermotorsport 06-11-11 17:10

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by kevin-ray (Post 4695329)

ms de link, chiar are poze faine

lupalb 07-11-11 11:39

Re: E46 - Bagged
 
Daca nu postati pe pagina principala 4tuning despre masina asta, eu neavand BMW si deci neavand tangente cu aceste masini nu as fi auzit niciodata despre masina ta.
Ai reusit sa faci ceva ce multa lume se chinuie, si asta in pofida comentariilor mai putin placute de care ai avut parte de la tot felul de cunoscatori.
Eu tot ce pot sa spun este ca sunt impresionat si mandru ca totusi si la noi in tara, cu drumurile noastre praf si terminate cum sunt, gasesti masini care sa aiba garda la sol mai joasa decat joasa....
Felicitari, eu unul sunt sincer impresionat.

tupeu 09-11-11 18:06

Re: E46 - Bagged
 
3 Attachment(s)
Update: Black BMW Badge

andreifhs 09-11-11 18:14

Re: E46 - Bagged
 
E superba :D :peace:

by_edu 09-11-11 20:12

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 4702731)
Update: Black BMW Badge

Nenea , asteptam pozele alea smechere cu masinuta :D

yvan_yonut 10-11-11 11:55

Re: E46 - Bagged
 
Masina e crima , singurul lucru care strica peisajul sunt stopurile o inbatranesc

lupalb 10-11-11 13:32

Re: E46 - Bagged
 
ar cam fi timpu sa schimbi si semnatura si avataru`... :)
Felicitari pentru masina, dar observ ca nu te opresti din modificari. Acum au mai ramas modificarile subtile....

bujuKYL 10-11-11 19:49

Re: E46 - Bagged
 
hey nu mi-o faci cadou?!:twisted:

Rares_CRM 13-11-11 22:52

Re: E46 - Bagged
 
Frumoasa jucaria :D Felicitari!

Hai ca poate facem o sedinta foto intr-o zi :) Numa sa-mi fac un pic de timp liber. :)

retro_renault 14-11-11 20:49

Re: E46 - Bagged
 
Am dat peste masina asta pe forum mai demult cand era in lucru sa zicem, acum am primit linkul cu "teaser-ul" video de la cineva si am ramas :shock: cam asa.

Man, e cel mai tare e46 pe care l-am vazut ever in Ro, poate printre cele mai tari din Europa... nu zic cel mai sa nu ma injure aia de afara, dar se face treaba ca lumea si la noi, unde e pasiune si mult bun gust. Bv frate ! speechless

iviTe 18-11-11 09:44

Re: E46 - Bagged
 
FELICITARI !!! :twisted: http://www.stancenation.com/ esti pe prima pagina cu "Coming Soon // BMW 3 Series"

lupalb 18-11-11 10:06

Re: E46 - Bagged
 
Bravo, felicitari. Este o reusita demna de luat in calcul de cei mai mari carcotasi care de la inceput au avut pareri contra, neluand in seama ce zicea omu : treaba aia cu "UNDER CONSTRUCTION".
Acum e finalizata in ochii multora, mai putin a proprietarului.
Intotdeauna o sa gaseasca ceva.... asta inseamna sa fi perfectionist.
Toata stima pentru munca depusa, timp, bani dar mai ales IDEI...

tupeu 18-11-11 10:56

Re: E46 - Bagged
 
Mersi mult, si Da, nu ma voi opri aici, e placut sa vad ca este apreciata de lume si asta e unul din motivele pentru care continui proiectul, defapt nici nu intra in discutie sa ma opresc :))
Daca nu sunt bani exista creativitate, asa-i romanu, asta ma impins sa fac lucrari originale, sa nu-mi dorm noptile pana nu gasesc o resolvare...

Ca si update am oglinzi :)), de cand am vopsit-o am umblat fara, am comandat drosere pentru angel eyes, ca e momentu zic eu sa aibe "ochi" , si urmeaza interiorul, respectiv portbagajul, si alte detalii, cum ar fi numere noi, ceva leduri dedicate pentru numarul din spate, ca am schimbat deja zeci de leduri (se tot ard)

VaLeX 18-11-11 11:07

Re: E46 - Bagged
 
Cuvintele sunt de prisos ...

bujuKYL 18-11-11 11:38

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 4722942)
Mersi mult, si Da, nu ma voi opri aici, e placut sa vad ca este apreciata de lume si asta e unul din motivele pentru care continui proiectul, defapt nici nu intra in discutie sa ma opresc :))
Daca nu sunt bani exista creativitate, asa-i romanu, asta ma impins sa fac lucrari originale, sa nu-mi dorm noptile pana nu gasesc o resolvare...

Ca si update am oglinzi :)), de cand am vopsit-o am umblat fara, am comandat drosere pentru angel eyes, ca e momentu zic eu sa aibe "ochi" , si urmeaza interiorul, respectiv portbagajul, si alte detalii, cum ar fi numere noi, ceva leduri dedicate pentru numarul din spate, ca am schimbat deja zeci de leduri (se tot ard)

detaliile fac tot, de ce nu incerci ceva nou la faruri sa faci ceva custom!:twisted:

lupalb 18-11-11 12:58

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 4722942)
Mersi mult, si Da, nu ma voi opri aici, e placut sa vad ca este apreciata de lume si asta e unul din motivele pentru care continui proiectul, defapt nici nu intra in discutie sa ma opresc :))
Daca nu sunt bani exista creativitate, asa-i romanu, asta ma impins sa fac lucrari originale, sa nu-mi dorm noptile pana nu gasesc o resolvare...

Ca si update am oglinzi :)), de cand am vopsit-o am umblat fara, am comandat drosere pentru angel eyes, ca e momentu zic eu sa aibe "ochi" , si urmeaza interiorul, respectiv portbagajul, si alte detalii, cum ar fi numere noi, ceva leduri dedicate pentru numarul din spate, ca am schimbat deja zeci de leduri (se tot ard)

si sedinta foto o faci dupa ce montezi oglinzile si "ochii"?
Numerele sunt cele patrate moto, sau ai pastrat pe cele normale?
Exista o linie foarte subtire intre creativitate si kitch tuning... si tre` sa fi foarte atent cu ce faci.
Plus ca tinand cont ca e a daily driven si nu show car (adica e o masina folosita zi de zi si nu dusa pe platforma la diverse prezentari) este foarte greu sa o mentii la un anumit nivel, si necesita o investitie extraordinara.
Deci toata stima.

cllaudiu 18-11-11 13:01

Re: E46 - Bagged
 
Tot ce pot sa spun este W O W :shock: ! Un proiect unic pe e46 in romania daca nu ma insel ! Respect pentru munca depusa !

tupeu 18-11-11 13:19

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by bujuKYL (Post 4723019)
detaliile fac tot, de ce nu incerci ceva nou la faruri sa faci ceva custom!:twisted:

Iti zic eu ca nimeni nu s-a gandit sa vopseasca trimurile interioare negru lucios pentru reflexia angelurilor si pentru un look mai nou, nu e vizibil dar face efectul dorit :), la fel si becurile albastruie pentru culoarea farurilor, pe viitor vor fi lupe, cate... nu zic :)

tupeu 18-11-11 13:24

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by lupalb (Post 4723173)
si sedinta foto o faci dupa ce montezi oglinzile si "ochii"?
Numerele sunt cele patrate moto, sau ai pastrat pe cele normale?
Exista o linie foarte subtire intre creativitate si kitch tuning... si tre` sa fi foarte atent cu ce faci.
Plus ca tinand cont ca e a daily driven si nu show car (adica e o masina folosita zi de zi si nu dusa pe platforma la diverse prezentari) este foarte greu sa o mentii la un anumit nivel, si necesita o investitie extraordinara.
Deci toata stima.


Numarul pe spate va fi aceeasi forma, pe fata as dori numar mic dar e prea mare stresul, oricum ma opreste asa ca mai bine umblu fara deocamdata :)), daca m-ar ajuta cineva pentru numar mic as aprecia mult, dar sincer nu cunosc pe nimeni care sami faca rost de numar tic C (sau moto)


All times are GMT +2. The time now is 13:54.

- Copyright 2026 4Tuning