![]() |
Re: E36 - M43B18
3 Attachment(s)
salutare
astazi am iesit la o plimbarica cu Neamtzu, am facut si noi cateva poze cu gadgetul din dotare :)) |
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
1 Attachment(s)
sa nu ma bati daca nu iti place......a trebuit sa pun si alte poze, cu PC, ca sa fie pe toata durata melodiei.......eu totusi sper sa iti placa......
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
|
Re: E36 - M43B18
sall sunt nou paici tot propietar de pisica. misto faza cu protestu
|
Re: E36 - M43B18
3 Attachment(s)
poze cu pisica:
|
Re: E36 - M43B18
5 Attachment(s)
Quote:
A mea gata a intrat la hibernat :sad: |
Re: E36 - M43B18
tocmai acum cand e mai frumos ai bagato la hibernat, acum se trage de coada pisica. srabatori fericite si la multi ani alturi de mate la toata lumea
|
Re: E36 - M43B18
gata cu pisi,poi neamtzu daca iese cu ea trebuie sa faca contract cu astia de la drumuri sa-i plateasca benzina si deranjul ca dezapezeste si el
|
Re: E36 - M43B18
Prelata se pune cand masina este curata si uscata, asa cum ai pus-o tu acum o sa tina umezeala sub ea si o sa rugineasca imediat in punctele sensibile....
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
Sarbatori fericite si tie domnu |
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Sefuleeee, de sarbatori am avut sap liber si te-am ginit la tel in aceeasi filmare care ai urcat-o pe topic.........sa moara geta de nu e pe burta fortza.Sa ai un an nou plini de impliniri majore si fie ca 2011 sa fie vestit pentru modificarile care ai sa le faci la al tau E36.Cu fortza inainte in noul an.Respect maxim am zis pt Neamtzu.:-)
PS:Fortza e poza cu stickerele.8) |
Re: E36 - M43B18
Quote:
stam de vb cu vedete nu gluma :p......si Neamtzu si masina :P |
Re: E36 - M43B18
Quote:
Da da corect ce zici........uita-te pe parbriz sa vezi cate autografe are:lol: |
Re: E36 - M43B18
Quote:
si e doar inceputul :P....stai sa vezi autografe de la primavara incolo :evil: |
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
9 Attachment(s)
Poze noile stopuri si pleoapa pentru luneta care este pusa inca de forma :D
|
Re: E36 - M43B18
Tari rau stopurile astea ... sa le stapanesti sanatos
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
bv bv , incet incet o sa iasa, asta-i pasiunea :D
ne vedem vineri la intalnire :D |
Re: E36 - M43B18
Quote:
P.S- da vin vineri dar fara pisica am o mica problema :sad: |
Re: E36 - M43B18
bv bv domnu usor usor iese bine
|
Re: E36 - M43B18
se inaintaza incet si sigur.in ce bani ai luat luneta sef?informativ.Tub pozele.Astea-s sezon 2011:lol:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
@ DANI - ms domnu |
Re: E36 - M43B18
Quote:
Ms mult sef! |
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
10 Attachment(s)
Am cumparat si pragurile M si bara fata M si asta datorita unei prietene care ma sponsorizat :D
-la bara mai trebuie sa iau bandourile - POZE : |
Re: E36 - M43B18
Quote:
Sa ii pui funda rosie sa nu o deoche lumea......arata bine matza :P |
Re: E36 - M43B18
da bine rau hai sef k mai e putin si e gata masina
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
UN pret pentru bara M de curiozitate si pentru praguri? |
Re: E36 - M43B18
Quote:
-@DANI - sincer abia astept sa o termin domnu :D -@alex4you -un pampon mai mare nu funda :lol: |
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
[QUOTE=Neamtzu_e36;4032156]ai PM domnu
Ms mult sef!:-) |
Re: E36 - M43B18
Bravo frateleeeeee meu :D:D:D:D:D
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
Portbagajul arata super :shock:, ce nu-mi place...e evacuarea :oops:.Mult succes in continuare. |
| All times are GMT +2. The time now is 11:09. |
- Copyright 2026 4Tuning