Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - M43B18 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/180331-e36-m43b18.html)

zahharia 19-12-10 00:22

Re: E36 - M43B18
 
3 Attachment(s)
salutare

astazi am iesit la o plimbarica cu Neamtzu, am facut si noi cateva poze cu gadgetul din dotare :))

Neamtzu_e36 19-12-10 11:59

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by zahharia (Post 3909600)
salutare

astazi am iesit la o plimbarica cu Neamtzu, am facut si noi cateva poze cu gadgetul din dotare :))

ms pentru poze domnu :D

alex4you 20-12-10 22:21

Re: E36 - M43B18
 
1 Attachment(s)
sa nu ma bati daca nu iti place......a trebuit sa pun si alte poze, cu PC, ca sa fie pe toata durata melodiei.......eu totusi sper sa iti placa......

Neamtzu_e36 23-12-10 17:42

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3915136)
sa nu ma bati daca nu iti place......a trebuit sa pun si alte poze, cu PC, ca sa fie pe toata durata melodiei.......eu totusi sper sa iti placa......

oooooo da PC-ul ce dor imi este de ea , ms frumos pt filmulet chiar imi place ;)

Neamtzu_e36 26-12-10 17:47

Re: E36 - M43B18
 
cu matza la protest :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=ixZhz...layer_embedded

BZ85KRY 26-12-10 19:39

Re: E36 - M43B18
 
sall sunt nou paici tot propietar de pisica. misto faza cu protestu

BZ85KRY 26-12-10 20:09

Re: E36 - M43B18
 
3 Attachment(s)
poze cu pisica:

Neamtzu_e36 27-12-10 13:38

Re: E36 - M43B18
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by BZ85KRY (Post 3929421)
poze cu pisica:

frumos motanu tau arata foarte bine

A mea gata a intrat la hibernat :sad:

BZ85KRY 27-12-10 13:44

Re: E36 - M43B18
 
tocmai acum cand e mai frumos ai bagato la hibernat, acum se trage de coada pisica. srabatori fericite si la multi ani alturi de mate la toata lumea

D_a_N_i 27-12-10 14:10

Re: E36 - M43B18
 
gata cu pisi,poi neamtzu daca iese cu ea trebuie sa faca contract cu astia de la drumuri sa-i plateasca benzina si deranjul ca dezapezeste si el

burnout_bmw 27-12-10 15:02

Re: E36 - M43B18
 
Prelata se pune cand masina este curata si uscata, asa cum ai pus-o tu acum o sa tina umezeala sub ea si o sa rugineasca imediat in punctele sensibile....

Neamtzu_e36 27-12-10 15:15

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by BZ85KRY (Post 3931540)
tocmai acum cand e mai frumos ai bagato la hibernat, acum se trage de coada pisica. srabatori fericite si la multi ani alturi de mate la toata lumea

sincer si eu ma oftic ca nu dau un cerc 2-3 dar nu pot iesi cu ea risc sa raman fara bara fata pt ca este joasa :sad:
Sarbatori fericite si tie domnu

Neamtzu_e36 27-12-10 15:16

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by burnout_bmw (Post 3931746)
Prelata se pune cand masina este curata si uscata, asa cum ai pus-o tu acum o sa tina umezeala sub ea si o sa rugineasca imediat in punctele sensibile....

sincer am dat zapada jos dupa ea , recunosc ca era uda masina dar nu pot sa o las asa pentru ca am porbagajul neterminat si mie sa nu crape , ma risc acum ce sa fac , si asa la anu intra la vopsit :D

Neamtzu_e36 27-12-10 15:18

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by D_a_N_i (Post 3931599)
gata cu pisi,poi neamtzu daca iese cu ea trebuie sa faca contract cu astia de la drumuri sa-i plateasca benzina si deranjul ca dezapezeste si el

m-as fi bagat mai faceam un ban , dar o las sa se odihneasca pana cand iese de sub prelata strangem piese :D

Wilgax 03-01-11 14:09

Re: E36 - M43B18
 
Sefuleeee, de sarbatori am avut sap liber si te-am ginit la tel in aceeasi filmare care ai urcat-o pe topic.........sa moara geta de nu e pe burta fortza.Sa ai un an nou plini de impliniri majore si fie ca 2011 sa fie vestit pentru modificarile care ai sa le faci la al tau E36.Cu fortza inainte in noul an.Respect maxim am zis pt Neamtzu.:-)



PS:Fortza e poza cu stickerele.8)

alex4you 03-01-11 14:53

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3949667)
Sefuleeee, de sarbatori am avut sap liber si te-am ginit la tel in aceeasi filmare care ai urcat-o pe topic.........sa moara geta de nu e pe burta fortza.Sa ai un an nou plini de impliniri majore si fie ca 2011 sa fie vestit pentru modificarile care ai sa le faci la al tau E36.Cu fortza inainte in noul an.Respect maxim am zis pt Neamtzu.:-)



PS:Fortza e poza cu stickerele.8)



stam de vb cu vedete nu gluma :p......si Neamtzu si masina :P

Wilgax 03-01-11 16:14

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3949802)
stam de vb cu vedete nu gluma :p......si Neamtzu si masina :P


Da da corect ce zici........uita-te pe parbriz sa vezi cate autografe are:lol:

alex4you 03-01-11 20:24

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3950012)
Da da corect ce zici........uita-te pe parbriz sa vezi cate autografe are:lol:


si e doar inceputul :P....stai sa vezi autografe de la primavara incolo :evil:

Neamtzu_e36 04-01-11 10:05

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3949667)
Sefuleeee, de sarbatori am avut sap liber si te-am ginit la tel in aceeasi filmare care ai urcat-o pe topic.........sa moara geta de nu e pe burta fortza.Sa ai un an nou plini de impliniri majore si fie ca 2011 sa fie vestit pentru modificarile care ai sa le faci la al tau E36.Cu fortza inainte in noul an.Respect maxim am zis pt Neamtzu.:-)



PS:Fortza e poza cu stickerele.8)

Ms la fel domnu si tie sa iti aduca 2011 tot ce iti doresti si nu in ultimul rand Sanatate , astept sa dispara zapada sa mai mesteresc pe la masina :D

Neamtzu_e36 04-01-11 10:07

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3950012)
Da da corect ce zici........uita-te pe parbriz sa vezi cate autografe are:lol:

or sa mai vina inca 2 si gata ca nu o impodobesc si autografe :lol:

Neamtzu_e36 17-01-11 13:58

Re: E36 - M43B18
 
9 Attachment(s)
Poze noile stopuri si pleoapa pentru luneta care este pusa inca de forma :D

sprinter 17-01-11 14:00

Re: E36 - M43B18
 
Tari rau stopurile astea ... sa le stapanesti sanatos

Neamtzu_e36 17-01-11 14:04

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by sprinter (Post 3994072)
Tari rau stopurile astea ... sa le stapanesti sanatos

ms mult Sprinter

zahharia 17-01-11 14:09

Re: E36 - M43B18
 
bv bv , incet incet o sa iasa, asta-i pasiunea :D

ne vedem vineri la intalnire :D

Neamtzu_e36 17-01-11 14:12

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by zahharia (Post 3994099)
bv bv , incet incet o sa iasa, asta-i pasiunea :D

ne vedem vineri la intalnire :D

ms ms , mai am cateva de cumparat si porma ma apuc de montat si eventual vopsit toata masina
P.S- da vin vineri dar fara pisica am o mica problema :sad:

D_a_N_i 17-01-11 14:20

Re: E36 - M43B18
 
bv bv domnu usor usor iese bine

Wilgax 17-01-11 14:51

Re: E36 - M43B18
 
se inaintaza incet si sigur.in ce bani ai luat luneta sef?informativ.Tub pozele.Astea-s sezon 2011:lol:

Neamtzu_e36 17-01-11 15:15

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3994231)
se inaintaza incet si sigur.in ce bani ai luat luneta sef?informativ.Tub pozele.Astea-s sezon 2011:lol:

am dat 150 ron pe ea este noua din plastic si mi-a dat si adezivu ca sa o lipesc

@ DANI - ms domnu

Wilgax 17-01-11 15:48

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3994299)
am dat 150 ron pe ea este noua din plastic si mi-a dat si adezivu ca sa o lipesc

@ DANI - ms domnu


Ms mult sef!

elyx13 17-01-11 15:49

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by zahharia (Post 3994099)
bv bv , incet incet o sa iasa, asta-i pasiunea :D

ne vedem vineri la intalnire :D

Salut, scuze de offtopic, se fac intalniri cu bimmeri? :)

Neamtzu_e36 17-01-11 16:30

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by elyx13 (Post 3994391)
Salut, scuze de offtopic, se fac intalniri cu bimmeri? :)

nu domnu ne intalnim noi cativa prieteni dar sunt si matze :D da un PM daca vrei sa vii

Neamtzu_e36 29-01-11 17:28

Re: E36 - M43B18
 
10 Attachment(s)
Am cumparat si pragurile M si bara fata M si asta datorita unei prietene care ma sponsorizat :D
-la bara mai trebuie sa iau bandourile
- POZE :

alex4you 29-01-11 17:30

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 4032122)
Am cumparat si pragurile M si bara fata M si asta datorita unei prietene care ma sponsorizat :D
-la bara mai trebuie sa iau bandourile
- POZE :



Sa ii pui funda rosie sa nu o deoche lumea......arata bine matza :P

D_a_N_i 29-01-11 17:32

Re: E36 - M43B18
 
da bine rau hai sef k mai e putin si e gata masina

Wilgax 29-01-11 17:34

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 4032122)
Am cumparat si pragurile M si bara fata M si asta datorita unei prietene care ma sponsorizat :D
-la bara mai trebuie sa iau bandourile
- POZE :


UN pret pentru bara M de curiozitate si pentru praguri?

Neamtzu_e36 29-01-11 17:37

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 4032139)
UN pret pentru bara M de curiozitate si pentru praguri?

ai PM domnu

-@DANI - sincer abia astept sa o termin domnu :D
-@alex4you -un pampon mai mare nu funda :lol:

alex4you 29-01-11 17:39

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 4032156)
ai PM domnu

-@DANI - sincer abia astept sa o termin domnu :D
-@alex4you -un pampon mai mare nu funda :lol:

s ar putea sa mai am unu de cand eram la scoala generala......sper ca nu esti pretentios la culoare.....e alb, dar cu vopsea se rezolva totul :P

Wilgax 29-01-11 17:41

Re: E36 - M43B18
 
[QUOTE=Neamtzu_e36;4032156]ai PM domnu


Ms mult sef!:-)

Marian_nebunu 29-01-11 21:54

Re: E36 - M43B18
 
Bravo frateleeeeee meu :D:D:D:D:D

NXdev 03-02-11 20:38

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 4032122)
Am cumparat si pragurile M si bara fata M si asta datorita unei prietene care ma sponsorizat :D
-la bara mai trebuie sa iau bandourile
- POZE :

Ce bine arata...te misti destul de bine 8), de cand nu m-am uitat pe topic...s-au produs multe schimbari.
Portbagajul arata super :shock:, ce nu-mi place...e evacuarea :oops:.Mult succes in continuare.


All times are GMT +2. The time now is 11:09.

- Copyright 2026 4Tuning