Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

Bogdan2fsc 05-08-09 10:07

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
pai si cum ne dam seama cand cineva foloseste cheaturi?

DTH 05-08-09 13:02

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Este logic ca iti dai seama ...cand mergi la pasi si iese tragand sau cand sunteti toti in x si sunteti atacati de toata echipa adversa + ca se filmeaza totul ;) si echipa mea nu are coduri :D

Concluzia este ca daca vreti sa jucati ...faceti rost de oameni , am mai zis ...eu am echipa :-P

Cozmescu-Alin 05-08-09 13:12

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Claudia are echipa ei :oops:

Noi ce facem nu ne organizam putin?:lol:



ID meu:alin_4tuning daca e ceva serios,ar fi dragut sa avem un clan:lol:

Bogdan2fsc 05-08-09 13:46

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
bogdan2fsc este id meu..mai am nevoie de 3 oameni care sa stie cat de cat.. si sa aibe obligatoriu steam .. sunt satuli de jucatori mari de cs care nici macar nu au steam..

DTH 05-08-09 14:13

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan2fsc (Post 2536240)
bogdan2fsc este id meu..mai am nevoie de 3 oameni care sa stie cat de cat.. si sa aibe obligatoriu steam .. sunt satuli de jucatori mari de cs care nici macar nu au steam..

Degeaba va bagati cu steam ...daca serverul care il hostez e non-steam ...;)

Serverul il fac HLTV , daca vreti admini sa ne faca poze , nu e problema ;)

Bogdan2fsc 05-08-09 14:32

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
am zis de oameni cu steam adica de oameni pasionati..nu care isi iau cs dp odc si joaca cu coduri..cine da banii pe steam inseamna ca il itnereseaza..nu isi bate joc.. eu am 2 oameni..imi mai trebuie inca 2-3 cu steam..id e mai sus :D bafta

DTH 05-08-09 15:26

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan2fsc (Post 2536334)
am zis de oameni cu steam adica de oameni pasionati..nu care isi iau cs dp odc si joaca cu coduri..cine da banii pe steam inseamna ca il itnereseaza..nu isi bate joc.. eu am 2 oameni..imi mai trebuie inca 2-3 cu steam..id e mai sus :D bafta

Eu am venit cu ideea de a face un meci , am spus frumos ca e non-steam meciul ( nu toti au steam ) , ( daca vrei sa joci cu steam , poti intra ) serverul este si de steam ...am echipa am server am tot ce se poate , am spus ca bag HLTV , or sa fie si admini daca vreti sa faca poze nu e problema de asta .

Joc de 10 ani cs si asta nu inseamna ca daca nu joc cu steam imi bat joc ;) si la capitolul bani...nu e problema stai calm , dar nu mi-am batut capul sa imi iau steam ...cand sunt obisnuita pe normal ...o sa imi iau si steam acum am alte chestii de facut , stiu ca e mai misto dar inca nu am avut timp sa-l iau :-P

@ Pana la urma mai joaca cineva ca sa stiu daca ma mai agit ?! Daca nu vreti non-steam ...hf atunci si succes la meci ( daca dati ) ;)





http://pcp.gemenii.ro/forum/styles/c...er_forum10.jpg
http://pcp.gemenii.ro/forum/styles/c...ner_forum8.jpg
http://pcp.gemenii.ro/forum/styles/c...er_forum17.jpg

Cozmescu-Alin 05-08-09 15:39

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Gata copii cu agitatia asta:lol:


Jucam non-steam,cu steam ,cum om juca,daca iti arde de coade,iti dau cate vrei pentru steam,dar unde mai e farmecu jocului,ce rost are sa mananci la rahat ca ai M3 cand tu ai un 316... .asa ca sa fac o comparatie.


Eu am si steam,dar joc si pe non-steam.hai ca suntem o mana de oameni:oops:

MM11AJJ 05-08-09 18:25

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
claudia ce zice ,facem pana la urma server 4 tuning ,dragute serverele tale:P

Bogdan2fsc 05-08-09 19:14

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
nici na aparut cs de 10 ani dar nu mai conteaza :))

DTH 05-08-09 19:31

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan2fsc (Post 2536925)
nici na aparut cs de 10 ani dar nu mai conteaza :))

uuuu avem aici un jucator priceput ...:lol: cs-ul a aparut in 99 ( Cs beta ...) si prima versiune a aparut dupaia in 2000 ....mister pegele ;) hf !

Eram atat de mica incat fugeam de la scoala in generala sa ma duc in sala de net ....fragzone @ dorobanti ...in caz ca te intereseaza asa de mult ;) si ma impuscam si eu ...cu diversi prin sala ...pana cand ...a devenit obsesie , ms !

Bogdan2fsc 05-08-09 19:33

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
asta ai gasit pe google? :))) sa nu-mi zici ca te jucai cs beta ca nu te cred :D

DTH 05-08-09 19:35

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan2fsc (Post 2536973)
asta ai gasit pe google? :))) sa nu-mi zici ca te jucai cs beta ca nu te cred :D

Da draga sa stii ca am stat acuma sa dau search pe gugle ...tocmai ca sa-ti raspund tie la o intrebare care pur si simplu este foarte amuzanta ...

hai ca o dam in offtopic ..daca vrei ceva @ pm ...;) ty

ESPinoza 05-08-09 23:05

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
in seara asta se joaca undeva? vreau sa incerc si eu.

p.s is amator :D

MM11AJJ 05-08-09 23:13

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
clau ma ajuti te rog,am luat ban pe serverele tale si nu am facut nimic cat am dat connect si ma dat afara,ban ,ip 89.47.208.38

DTH 06-08-09 00:04

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by ESPinoza (Post 2537588)
in seara asta se joaca undeva? vreau sa incerc si eu.

p.s is amator :D

Am avut meci...:lol: pana acum ...mai multe :lol: daca vrei lasa-mi un pm ...fa-ti echipa si vorbim pentru maine ;)


Quote:

Originally Posted by MM11AJJ (Post 2537606)
clau ma ajuti te rog,am luat ban pe serverele tale si nu am facut nimic cat am dat connect si ma dat afara,ban ,ip 89.47.208.38


cerere de unban pe forum ca sa vad despre ce e vorba...bug sau ban dat pe bune ;) forumul il ai mai sus sau la semnatura mea :)

MM11AJJ 06-08-09 00:05

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 2537729)
Am avut meci...:lol: pana acum ...mai multe :lol: daca vrei lasa-mi un pm ...fa-ti echipa si vorbim pentru maine ;)





cerere de unban pe forum ca sa vad despre ce e vorba...bug sau ban dat pe bune ;) forumul il ai mai sus sau la semnatura mea :)

am facut, daca vrei sa imi dai id tau pe pm as fi recunoscator sa vb despre sv ala 4tuning,)

Cozmescu-Alin 06-08-09 00:19

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Hai baeti(si fete) astia de suntem online nu incingem si noi niste capete? :lol:

dragsteraudioart 06-08-09 01:22

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
hmmm claudia dami un ip sa jucam sa vad cat cs stii pls... ca si restu care sunt pe serv:twisted::twisted::twisted:caci la taste toti sunt buni...

dragsteraudioart 06-08-09 02:47

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
deci nam crezut dar na asta e
:)))) mai dat ban pe gemenii cica eram codat zise un admin digestiv ...
eu nu vil recomand celor buni la cs ca e slab de tot erau cativa cu scor dinala de 4-34 si 5-35 :)) claudia era singura careva habar de cs :Dtrage concluzia

DTH 06-08-09 03:14

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by dragsteraudioart (Post 2537876)
deci nam crezut dar na asta e
:)))) mai dat ban pe gemenii cica eram codat zise un admin digestiv ...
eu nu vil recomand celor buni la cs ca e slab de tot erau cativa cu scor dinala de 4-34 si 5-35 :)) claudia era singura careva habar de cs :Dtrage concluzia

In primul rand serverul nu este slab , slab esti tu ca atunci cand ti s-au facut poze nu ai vrut sa le predai , oare de ce ? ;)
Crezi ca daca stai cu amenintari ca ne faci reclama negativa ne ataca cu ceva ? Din contra ...ne amuzi :D am intalnit prea multi d-astia ca tine asa , si te rog frumos arata-mi si mie cine avea pe server 4-34 si 5-35 si eu ma jur ca ma las de cs ;) ah scuze ....am uitat , ai ban :sad:

hf jucatoru-le pe alte servere ;)


@ Mai lasa dublu postatul si mai treci pe la scoala ca la cum scri lasi de dorit !

dragsteraudioart 06-08-09 04:55

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 2537880)
In primul rand serverul nu este slab , slab esti tu ca atunci cand ti s-au facut poze nu ai vrut sa le predai , oare de ce ? ;)
Crezi ca daca stai cu amenintari ca ne faci reclama negativa ne ataca cu ceva ? Din contra ...ne amuzi :D am intalnit prea multi d-astia ca tine asa , si te rog frumos arata-mi si mie cine avea pe server 4-34 si 5-35 si eu ma jur ca ma las de cs ;) ah scuze ....am uitat , ai ban :sad:

hf jucatoru-le pe alte servere ;)


@ Mai lasa dublu postatul si mai treci pe la scoala ca la cum scri lasi de dorit !

roxana si inca 1 avea scorul ala
sa nu mintim pe fata 3 admin de pe serv au primit pozele... chiar si u ai vazut ca nam coade...dar lumea mere innainte

DTH 06-08-09 10:50

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by dragsteraudioart (Post 2537899)
roxana si inca 1 avea scorul ala
sa nu mintim pe fata 3 admin de pe serv au primit pozele... chiar si u ai vazut ca nam coade...dar lumea mere innainte


ca tine sa fie ! dar te rog eu , fa ceva in legatura cu scrisul ca e jale ;)

dragsteraudioart 06-08-09 20:50

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
hai ca deja esti jenanta... nare rost sa umplu topicul cu posturi ca tu o tii pe ata si nu vrei as intelegi ai o vorba seaca si o repeti....daca erai om cu personalitate ti-ai fi dat seama cai voi ati gresit si nu io...

bafta in continuare la pierdut player care au habar de cs

DTH 06-08-09 20:55

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by dragsteraudioart (Post 2539835)
hai ca deja esti jenanta... nare rost sa umplu topicul cu posturi ca tu o tii pe ata si nu vrei as intelegi ai o vorba seaca si o repeti....daca erai om cu personalitate ti-ai fi dat seama cai voi ati gresit si nu io...

bafta in continuare la pierdut player care au habar de cs

Stiu :D mai bine joc cu 20/20 care stiu sa vorbeasca si joaca si ei acolo cum pot si daca li se fac poze si primesc ban , fac cerere de unban pe forum , decat sa joc cu unu pegelist mare ca tine care scrie cu " e multe " si " e grele " ;)

Un adevarat jucator nu sta sa se laude pe un server public , adevarata pasiune si mandria se dovedeste la meci .

Hf draga !

dragsteraudioart 06-08-09 21:26

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
nu sa laudat nimeni dar nu conteaza ca numi mai bat capoul cu serverul paci...
salut

Cozmescu-Alin 06-08-09 21:52

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
o veche babuta in tren mi-a zis ca am darul impacarii:)


cear fi ca voi doi, sa jucat un meci 20 de runde. Eu spectator.si vedem care e mai tare care e mai mare.

Ce ziceti?

DTH 06-08-09 22:06

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Emin3m (Post 2540022)
o veche babuta in tren mi-a zis ca am darul impacarii:)


cear fi ca voi doi, sa jucat un meci 20 de runde. Eu spectator.si vedem care e mai tare care e mai mare.

Ce ziceti?


Nu are legatura cu care e mai tare si care e mai mare , eu nu stau sa iert anumite chestii asa sunt eu , si din moment ce i-am explicat frumos sa faca cerere pe forum de unban si sa ataseze pozele ca sa luam o concluzieie el a inceput sa ma ia la misto ...si sa vina cu amenintari de genu ca domne fac reclama negativa...pei tati...am serverul full mai mereu , nu intotdeauna ca lumea este plecata la mare la mjunte in strainatate si sa stii asa ...ca fapt divers...dau cam 30-40 de banuri pe zi ...deci nu ii duc lipsa...

Iar faza cu jucatul cu el ...pentru ce sa-mi las eu timpul meu pretios ...pentru " e multe si e grele " nu ms :lol:


Si cu asta am incheiat subiectul ca e deja offtopic la greu ...dar na si eu nu ma pot abtine sa nu raspund :rolleyes:

Bogdan2fsc 07-08-09 17:58

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
esg.madnet.ro am redeschis server :D non-stop nu e deloc lume pe el..dau sloturi pt inceput :D

Alex30 09-08-09 19:05

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan2fsc (Post 2541693)
esg.madnet.ro am redeschis server :D non-stop nu e deloc lume pe el..dau sloturi pt inceput :D

Nu merge....sau cel putin mie nu imi merge. Lasa si tu ip`ul la server si haideti sa intram mai multi :-)

Bogdan2fsc 09-08-09 19:41

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
am renuntat la ideea de server pt ca am primid admin pe unu din serverele laleagane :D

DTH 09-08-09 22:46

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
pcp.gemenii.ro


FORUM

Bogdan2fsc 22-08-09 15:30

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
PANTELIMON.LALEAGANE.RO

Cozmescu-Alin 22-08-09 17:06

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Pacat ca acest loc a ajuns un loc de reclame,pacat ca na luat nimeni initativa ca in fiecare seara de la ora 20:00 pana la 2:00 sa fie deschis un server 4Tuning,sa ne intalnim ca la o cafenea,mai spuneam o barfa mai dadeam un cap.... .In loc sa ne certam.Cineva cu un net bun si un PC foarte bun daca lar putea sustine ar fi foarte bine.

pana atuncea...:cry:

mosky 25-08-09 16:20

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Intrati pe pgl public server 195.246.243.170:27015 cel mai ridicat nivel de joc , aveti posibilitatea sa cumparati admin , slot prin sms

tudysvv 25-08-09 17:45

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
atk.kaze.ro IP 93.114.50.252:27015 Forum:arrow::arrow: http://e-games.forumer.ro/index.htm?...226f35ed63d1c6

dragsteraudioart 25-08-09 22:50

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
hello am si eu pe 1 lista de steam cu userul Laleagane raskw...e de pe forum cumva?

Eugen_TL 06-10-09 21:09

Re: Counter Strike 1.6
 
MillionDollarBaby

am vrut sa intru sa ma joc pe serverul ala si 21/22 cica..dar intru se conecteaza..si primesc kick cum ca server full... cum naiba daca e 21/22 . :|

Bogdan2fsc 06-10-09 22:19

Re: Counter Strike 1.6
 
e loc rezervat pt admin :P

JunKer_hP 07-10-09 07:59

Re: Counter Strike 1.6
 
joaca cineva pe sol.laleagane.ro ?:D


All times are GMT +2. The time now is 07:44.

- Copyright 2026 4Tuning