Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

juana_man 30-03-07 10:03

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by szambi77 (Post 823202)
Mersi de apreciere :) Sub capota am un motor de 1.6 cmc. - 100 cai cu consum relativ f. mic ... Viitorul masinii este deocamdata incert ca nici eu nu stiu inca ce voi face cu ea.... planuri sunt en-gros dar urmeaza sa vad .... in principiu, daca nu o vand in scurt timp, ii pun un sound super performant si totodata redecorez putin masina dar si la motor pun inca vreo 50 - 60 caluti....

ia spune-mi u mie secretu ala pt 50-60 de cai !

szambi77 30-03-07 10:17

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by juana_man (Post 824666)
ia spune-mi u mie secretu ala pt 50-60 de cai !

secretul consta in aprox. 1000 euro :lol: :lol: :lol:

juana_man 30-03-07 10:19

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
na ia trim u prin PM secretu ala :D

danny19_sm 30-03-07 12:40

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Eu zic ca merita sa ti masinuta aia ca nu multi au asa ceva.....E unicat in tara...iar in ceea ce priveste "viitorul" masinii iti urez multa bafta :)...pe toate planurile;)

juana_man 30-03-07 13:20

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
ok,am discutat destul,sa vedem pozeeeeee!

bmw_fear 12-04-07 15:15

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
1 Attachment(s)
un pontiac trans am...cu nr de SM...abia l-am prins...

juana_man 12-04-07 15:17

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by bmw_fear (Post 847989)
un pontiac trans am...cu nr de SM...abia l-am prins...

. . . . . .

attilaboot 12-04-07 19:57

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
. . . . . . . . . . .

holdo 13-04-07 10:01

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
da....si eu l-am vazut ieri e fainut, dar ceva suna interesant la el.

bmw_fear 13-04-07 12:56

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by holdo (Post 849154)
da....si eu l-am vazut ieri e fainut, dar ceva suna interesant la el.

poate motorul in V de sub capota...:D

raul_rebelul2005 13-04-07 14:09

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
un V6 dupa cum am vazut....

Under VT 19-04-07 21:07

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
5 Attachment(s)
Un Bmw.....

attilaboot 19-04-07 22:12

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Hahah. Masina lui Oliver. Am condus de multe ori.... Masina foarte buna. Pacat ca e BMW! :-)

juana_man 20-04-07 08:25

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
ramaneti pls la subiect!

juana_man 20-04-07 13:48

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
haideti baieti va rog,fara discutii aiurea ,va rog

Spark 21-04-07 13:34

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
4 Attachment(s)
poze cu motocicleta asta superba

Spark 21-04-07 13:35

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
5 Attachment(s)
binecunoscutul polo ;)

Spark 21-04-07 13:37

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
8 Attachment(s)
si diverse ...

toyoman 21-04-07 22:07

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
4 Attachment(s)
Un golf pe care l-am terminat azi, in cel mult doua saptamini, dupa finisaj, intra la vopsit. Pareri?

danny19_sm 22-04-07 11:00

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
in faza asta inainte de finisare nu iti poti da seama asa de bine ce si cum.....mie sincer nu imi palce modelul de spoiler spate da poate dupa ce vine vopsit o sa arete mai bine.........bafta in continuare

Dexter Laboratory 22-04-07 17:03

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
good job imi place

toyoman 22-04-07 21:37

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by raul_rebelul2005 (Post 865114)
un pic ii prea colturos spoilerul.....

asa e, dar golf 2-ul are numai colturi, nu prea ai cum sa-l combini cu forme curbe. O sa pun poze dupa vopsire, va arata altfel...

raul_rebelul2005 22-04-07 23:34

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
asa ma gandeam si eu ca dupa vopsire va arata mai frumos,bafta in continuare....

toyoman 22-04-07 23:50

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
mersi, in doua saptamini intra la vopsit, pina atunci ii fac masca si priza de pe capota.O sa revin cu poze.

toyoman 23-04-07 11:26

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Yes!!! NEXT STAGE? TUNING :)

bmw_fear 23-04-07 17:02

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
3 Attachment(s)
10 caractere

valineamtsm 24-04-07 00:49

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by bmw_fear (Post 866939)
10 caractere

Pacat ca a fost lovita, chituita :( Visez la cel putin .... o scula din asta :) AMERICANA :)

bmw_fear 27-04-07 21:54

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
3 Attachment(s)
o honda prelude cu volan pe dreapta....

danny19_sm 28-04-07 08:39

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Mistoooo Honda......n-arata deloc rau....

valineamtsm 30-04-07 09:47

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by bmw_fear (Post 874482)
o honda prelude cu volan pe dreapta....

Buna gagica.... si are si fund misto:) De ochi ce sa mai zici? Hooooonnnnddddddaaaaaaaaa :)

attilaboot 01-05-07 10:42

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Go Honda, Go !!!

Under VT 05-05-07 21:26

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
3 Attachment(s)
................

danny19_sm 05-05-07 21:37

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Frumos exemplar:).........

Y O B 06-05-07 11:02

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Cred ca cea mai periculoasa masina e Subaru ala. L-am vazut in Cluj pe aeroport si am ramas masca la ce ceata i-a dat la parteneru de liniuta. Oricum si celelate masini arata bine.

2 fast 4 U 07-05-07 08:50

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
baieti nu ati apucat careva sa pozati Lexus-urile IS?????eu puteam sa il prind pe ala negru da nu am avut telu la mine:(:(.....

attilaboot 07-05-07 18:55

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Este LEXUS in Satu Mare?

2 fast 4 U 07-05-07 20:21

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by attilaboot (Post 889221)
Este LEXUS in Satu Mare?

sunt 2 de fapt.....unu negru...pe ala l-am vazut de cateva ori...are nr de SM.....si mi-au spus mai multi k ar mai fi unu gri.......pe ala nu l-am vazut.........

attilaboot 07-05-07 20:28

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
:!: Cu NR de Satu mare?! Nu vine sa cred. Dar daca ai vazut inseamna totus ca este. Nu? Neaparat sa faci o poza data viitoare!

2 fast 4 U 07-05-07 20:42

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
apoi sper sa o mai prind in parcare.......data trecuta am vazut-o in parcare la borsalino......eram in bus:(

danny19_sm 09-05-07 09:09

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Lasa ca de vad eu pe aici le fac eu ca is cateva si pe aici;).....


All times are GMT +2. The time now is 19:19.

- Copyright 2026 4Tuning