Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/13979-virtual-4tuning-challenge-2006-inscrieri-participanti.html)

lupu 30-03-06 17:49

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
pt nu a nu mai fi vazute..si de catre alte persoane..

lupu 30-03-06 17:55

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
sper sami vedeti posturile....pana nu e prea tarziu...si repet sorry..cer sa se stearga postul aferent cu descrierea...de la pag 23...dar am postat pt ca nu eram sigur si..decat dupaia sa aflu cam fost descalificat pt aia....de fapt revine la decizia organizatorilor.. :((

lupu 30-03-06 18:05

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
sper sami vedeti posturile....pana nu e prea tarziu...si repet sorry..cer sa se stearga postul aferent cu descrierea...de la pag 23...dar am postat pt ca nu eram sigur si..decat dupaia sa aflu cam fost descalificat pt aia....de fapt revine la decizia organizatorilor.. :((


si in caz de nu voi fi descalificat pt prostia mea....si postul lui gabi cu linkul la masina roz pag 24...si quote-ul lui blowwind de pe aceasi pagina...repet pentru a NU MAI FI VAZUTA SI DE ALTII..... :(

bumbu iulian 30-03-06 19:14

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by TazAless
ce, nu aveai ce sa zici ? :lol::lol::lol:

vroiam sa-mi vad si eu fata pe forum;) ;)

shantzu 30-03-06 19:26

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
topicul asta a luato aiurea rau ;) nu mai suntem pe subiect de cateva pagini :mrgreen:

frost_dani 30-03-06 19:29

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
deci care au d gand sa vina vreti sa stabilim un loc anume unde sa ne intalnim?

Gabi 30-03-06 20:03

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
lupu: mie mi-ai trimis lucrarea finala, iar intre ea si cea pe care ai postat-o pe site-u' ala... nu sunt mari diferente. O sa se clarifice azi, sau cel tarziu maine, situatia.

lupu 30-03-06 21:23

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
stiti ceva...plm nas vrea sa renunt..dar nam ce face..daca trebe..oricum..nush ce va faceti atatea griji..da am gresit si plm nu era voie dar deocamdata..nu am nici sanse sa castig..deoarece sunt multi mai buni pe aicea...si in al doilea rand inac nu sunt cunoscut asa tare sa zici ca am prieteni care sa ma voteze...plm...si alte chestii..tot ce vroiam era sa vad cate voturi pot strange..pe o piesa dea mea...adica sami vad valoarea..daca ce fac eu place la lume.dar uite ca a fost sa fie asa..si noh..nam ce face...ata ete...oricare ar fi decizia finala...eu nu port pica nimanui..si continui mai departe...si repet...nare rost sa va ganditi ca mar vota cineva...pt ca nu cunosc si nu ma cunoaste nimeni de pe aici...plm...nici nush ce sa mai zic...cred ca as putea sa le urez BAFTAH CELORI RAMASI!!! si pacat ca altii au plecat de bunavoie pe cand eu...

Ace Axel 30-03-06 22:18

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
eu cred k vin la prisma duminik :P

may the best tuners win

Gratzian 30-03-06 23:05

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
de oboseala, nu prea mai pot face multe... dar sa punctam cateva lucruri, ca sa nu credeti ca nu se da importanta...

1. Toti de aici, care participa si au trimis lucrari, au intrare libera in Prisma la 4TuningDAY in fiecare din zile.

2. Decizia de a inversa ordinea de prezentare si jurizare a fost luata deliberat. Nu dorim de loc sa stricam surpriza celor care vor veni la salon, nu?
Pe forum o sa le putem admira de-a lungul timpulyui, pe indelete si vom putea sa facem si aici poll, chiar daca au fost jurizate la Prisma oficial...

3. Lucrarea publicata de Lupu ar trebui sa fie descalificata, dar eu doresc clementa.. Va fi descalificata la cererea a 3 concurenti, daca imi trimit chiar si pe pm...

4. Lucrarile Nu se publica pe alte medii, print sau net, nici inainte nici dupa concurs, decat cu acordul sitului 4tuning, acord pe care il dau, in principiu mai ales cand e vorba de portofolii, parlmares, etc...

Va astept pe toti la prisma, unde sambata se face calificarea, si se aleg 5 lucrari la categorie, si duminica finala...
Juriul destul de surpriza... inca nu vreau sa va spun... :D

Gratzian 30-03-06 23:07

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
zoliat va face o lista cu cei care participa pentru a putea beneficia de intrarea gratuita

2fast4you 30-03-06 23:16

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Am inteles de greseala lu lupu dar parerea mea e ca ar trebui lasat sa participe pt ca si el ca noi toti a depus destula munca la masina aia.

Marfa ideea cu intrare libera pt noi si sambata si duminica. Tot respectu baieti.

2fast4you 30-03-06 23:17

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Cum se va face identificarea acolo? cei de intrare vor avea o lsita cu pers participante si cu numele lor reale. Si noi tre sa ne prezentam cu un act

ZoliaT 31-03-06 01:11

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
va fi o lista la intrare
e bine as aveti un act la voi pt orice eventualitate

Kolegosu' 31-03-06 01:24

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by ZoliaT
va fi o lista la intrare
e bine as aveti un act la voi pt orice eventualitate

Mai se fac inscrieri la Begginer ?? ca ma bag si eu pana Sambata o fac .... nu am urmarit topicul s-a incheiat concursul ?? :D faceti un gest ziceti-mi si mie :D ca mi-e lene sa citesc 22 de pagini ....

vio[s] 31-03-06 09:00

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Deci eu no sa pot sa intru gratuit :sad: :sad: :sad: Pt ca bultetinul meu nu este gata ..........deci eu cu fac ?:???:

RA_2fast4u 31-03-06 09:26

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Kolegu 2 late man.... :|

vio[s] banuiesc ca daca ai orice fel de act care sa zika ca tu esti tu :D atuncea banuiesc ca poti sa intri.....nu e neaparat buletinu....

bag picioru in ea racala ca poate apucam si eu sa vin la buc, da asa... :( chiar imi pare rau ar fi fost misto sa dau nas in nas cu atatia "colegi" de breasla ...eh have fun boyz and may the best man(or girl :lol: ) win :P

tng 31-03-06 09:28

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
vio[s] ca esti mic...... si n-ai inca buletin :D
cu certificatu de nastere cred ca poti rezolva


Lista se va face tinand cont de datele pe care le-am trimis atunci cand ne-am inscris la concurs?

Skillzu 31-03-06 09:36

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
weeeeeee....o veste super.....multumim gratzian...! :peace:

Ace Axel 31-03-06 11:27

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
da kiar... sa inscris vreo fata!?

ZoliaT 31-03-06 11:38

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
nu e problema cu buletinu .. se rezolva accesul

BASU 31-03-06 14:26

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
ce surpriza placuta 8)

ruver 31-03-06 14:39

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
da este foarte placuta surpriza dar pacat ca yo nu mai prins inscrierea :(( asta este... dar totusi o sa vin :P

vio[s] 31-03-06 17:20

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
OFFTOPIC : Tng -> buletinul e facut de o luna jumate ..dar trebuie sa ma duc ONTOPIC : sa il iau si trebuie sa stau akolo o zin intreaga si...........
Are ceva daca vin cu carnetul de elev ?Ca acolo scrie si scoala si tot ...
Ca daca iau certificatul de nastere mie sa nu l pierd........:???:

TazAless 31-03-06 17:57

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
si daca pierzi carnetu' de elev ? :lol:

vio[s] 31-03-06 18:07

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
imi iau altul ..... :lol: Este 10-15 mii :lol:

ruver 31-03-06 18:14

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
men you're funny :P

blondish 31-03-06 23:13

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by Ace Axel
da kiar... sa inscris vreo fata!?

DA mei, s-a inscris si o fata :D
Deranjeaza cumva? sper ca nu!!!

cassyus 31-03-06 23:44

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
daca esti blonda..........nu ,nu deranjeaza ba dimpotriva, io sunt pt emanciparea femei chiar iti admir curajul........asa este baieti??????????????merita fata aplauze??????? io zic ca da...........

lupu 01-04-06 01:18

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
sa stii ca da....oricum..masinile sunt jucariile baietilor...

lupu 01-04-06 01:19

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
asa ca merita toate aplauzele :)

Ace Axel 01-04-06 08:32

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
nu ma deranjeaza... bv tzie... gl

ad1 01-04-06 19:41

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
astazi............................4tuning rulz!!!!!!

ruver 01-04-06 19:46

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
da bestial nu imi venea sa mai plec de acolo bestial bravo baietzi !!!!
inca ceva m-am uitat dupa cei de la vt da nu am vazut nimic de genu :D unde ereatzi ascunsi :P

blowwind 01-04-06 20:06

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
a inceput TopArt sa expuna lucrarile....dar puii mei :) n`am mai stat...erau doar cele de la High-End - super tari baietzi...FELICITARI ;) ... urmau si alea de la beginner

metal_militia 01-04-06 21:21

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
si la advanced nimic?? cum a decurs votarea?? cine intra in finala???:rolleyes2

alex_maxx 01-04-06 21:31

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
astazi nu am ajuns...din pacate :( sper k maine sa ma pot invoi si eu pt vreo 2-3 ore sa ajung la prisma ....stie cineva care sunt lucrarile care au ajuns in finala...din simpla curiozitate!

Ace Axel 01-04-06 21:42

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
mua ...sper sa ramana toate expuse... vreau sa le vad si eu p toate :P

blowwind 02-04-06 09:20

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
cine a ramas in finala ?:)

Ace Axel 02-04-06 09:29

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
nu vor sa ne spuna... n tin in suspans... sa trebuiasca sa ne ducem noi pana acolo :P


All times are GMT +2. The time now is 07:58.

- Copyright 2026 4Tuning