![]() |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
pt nu a nu mai fi vazute..si de catre alte persoane..
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
sper sami vedeti posturile....pana nu e prea tarziu...si repet sorry..cer sa se stearga postul aferent cu descrierea...de la pag 23...dar am postat pt ca nu eram sigur si..decat dupaia sa aflu cam fost descalificat pt aia....de fapt revine la decizia organizatorilor.. :((
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
sper sami vedeti posturile....pana nu e prea tarziu...si repet sorry..cer sa se stearga postul aferent cu descrierea...de la pag 23...dar am postat pt ca nu eram sigur si..decat dupaia sa aflu cam fost descalificat pt aia....de fapt revine la decizia organizatorilor.. :((
si in caz de nu voi fi descalificat pt prostia mea....si postul lui gabi cu linkul la masina roz pag 24...si quote-ul lui blowwind de pe aceasi pagina...repet pentru a NU MAI FI VAZUTA SI DE ALTII..... :( |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
topicul asta a luato aiurea rau ;) nu mai suntem pe subiect de cateva pagini :mrgreen:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
deci care au d gand sa vina vreti sa stabilim un loc anume unde sa ne intalnim?
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
lupu: mie mi-ai trimis lucrarea finala, iar intre ea si cea pe care ai postat-o pe site-u' ala... nu sunt mari diferente. O sa se clarifice azi, sau cel tarziu maine, situatia.
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
stiti ceva...plm nas vrea sa renunt..dar nam ce face..daca trebe..oricum..nush ce va faceti atatea griji..da am gresit si plm nu era voie dar deocamdata..nu am nici sanse sa castig..deoarece sunt multi mai buni pe aicea...si in al doilea rand inac nu sunt cunoscut asa tare sa zici ca am prieteni care sa ma voteze...plm...si alte chestii..tot ce vroiam era sa vad cate voturi pot strange..pe o piesa dea mea...adica sami vad valoarea..daca ce fac eu place la lume.dar uite ca a fost sa fie asa..si noh..nam ce face...ata ete...oricare ar fi decizia finala...eu nu port pica nimanui..si continui mai departe...si repet...nare rost sa va ganditi ca mar vota cineva...pt ca nu cunosc si nu ma cunoaste nimeni de pe aici...plm...nici nush ce sa mai zic...cred ca as putea sa le urez BAFTAH CELORI RAMASI!!! si pacat ca altii au plecat de bunavoie pe cand eu...
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
eu cred k vin la prisma duminik :P
may the best tuners win |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
de oboseala, nu prea mai pot face multe... dar sa punctam cateva lucruri, ca sa nu credeti ca nu se da importanta...
1. Toti de aici, care participa si au trimis lucrari, au intrare libera in Prisma la 4TuningDAY in fiecare din zile. 2. Decizia de a inversa ordinea de prezentare si jurizare a fost luata deliberat. Nu dorim de loc sa stricam surpriza celor care vor veni la salon, nu? Pe forum o sa le putem admira de-a lungul timpulyui, pe indelete si vom putea sa facem si aici poll, chiar daca au fost jurizate la Prisma oficial... 3. Lucrarea publicata de Lupu ar trebui sa fie descalificata, dar eu doresc clementa.. Va fi descalificata la cererea a 3 concurenti, daca imi trimit chiar si pe pm... 4. Lucrarile Nu se publica pe alte medii, print sau net, nici inainte nici dupa concurs, decat cu acordul sitului 4tuning, acord pe care il dau, in principiu mai ales cand e vorba de portofolii, parlmares, etc... Va astept pe toti la prisma, unde sambata se face calificarea, si se aleg 5 lucrari la categorie, si duminica finala... Juriul destul de surpriza... inca nu vreau sa va spun... :D |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
zoliat va face o lista cu cei care participa pentru a putea beneficia de intrarea gratuita
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Am inteles de greseala lu lupu dar parerea mea e ca ar trebui lasat sa participe pt ca si el ca noi toti a depus destula munca la masina aia.
Marfa ideea cu intrare libera pt noi si sambata si duminica. Tot respectu baieti. |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Cum se va face identificarea acolo? cei de intrare vor avea o lsita cu pers participante si cu numele lor reale. Si noi tre sa ne prezentam cu un act
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
va fi o lista la intrare
e bine as aveti un act la voi pt orice eventualitate |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Deci eu no sa pot sa intru gratuit :sad: :sad: :sad: Pt ca bultetinul meu nu este gata ..........deci eu cu fac ?:???:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Kolegu 2 late man.... :|
vio[s] banuiesc ca daca ai orice fel de act care sa zika ca tu esti tu :D atuncea banuiesc ca poti sa intri.....nu e neaparat buletinu.... bag picioru in ea racala ca poate apucam si eu sa vin la buc, da asa... :( chiar imi pare rau ar fi fost misto sa dau nas in nas cu atatia "colegi" de breasla ...eh have fun boyz and may the best man(or girl :lol: ) win :P |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
vio[s] ca esti mic...... si n-ai inca buletin :D
cu certificatu de nastere cred ca poti rezolva Lista se va face tinand cont de datele pe care le-am trimis atunci cand ne-am inscris la concurs? |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
weeeeeee....o veste super.....multumim gratzian...! :peace:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
da kiar... sa inscris vreo fata!?
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
nu e problema cu buletinu .. se rezolva accesul
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
ce surpriza placuta 8)
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
da este foarte placuta surpriza dar pacat ca yo nu mai prins inscrierea :(( asta este... dar totusi o sa vin :P
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
OFFTOPIC : Tng -> buletinul e facut de o luna jumate ..dar trebuie sa ma duc ONTOPIC : sa il iau si trebuie sa stau akolo o zin intreaga si...........
Are ceva daca vin cu carnetul de elev ?Ca acolo scrie si scoala si tot ... Ca daca iau certificatul de nastere mie sa nu l pierd........:???: |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
si daca pierzi carnetu' de elev ? :lol:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
imi iau altul ..... :lol: Este 10-15 mii :lol:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
men you're funny :P
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
Deranjeaza cumva? sper ca nu!!! |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
daca esti blonda..........nu ,nu deranjeaza ba dimpotriva, io sunt pt emanciparea femei chiar iti admir curajul........asa este baieti??????????????merita fata aplauze??????? io zic ca da...........
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
sa stii ca da....oricum..masinile sunt jucariile baietilor...
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
asa ca merita toate aplauzele :)
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
nu ma deranjeaza... bv tzie... gl
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
astazi............................4tuning rulz!!!!!!
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
da bestial nu imi venea sa mai plec de acolo bestial bravo baietzi !!!!
inca ceva m-am uitat dupa cei de la vt da nu am vazut nimic de genu :D unde ereatzi ascunsi :P |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
a inceput TopArt sa expuna lucrarile....dar puii mei :) n`am mai stat...erau doar cele de la High-End - super tari baietzi...FELICITARI ;) ... urmau si alea de la beginner
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
si la advanced nimic?? cum a decurs votarea?? cine intra in finala???:rolleyes2
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
astazi nu am ajuns...din pacate :( sper k maine sa ma pot invoi si eu pt vreo 2-3 ore sa ajung la prisma ....stie cineva care sunt lucrarile care au ajuns in finala...din simpla curiozitate!
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
mua ...sper sa ramana toate expuse... vreau sa le vad si eu p toate :P
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
cine a ramas in finala ?:)
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
nu vor sa ne spuna... n tin in suspans... sa trebuiasca sa ne ducem noi pana acolo :P
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:58. |
- Copyright 2026 4Tuning