![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
rechin ai ne dam pe romania ??
|
Re: NFS UG2 Drifters
ma dau eu pe romania? acum vin
|
Re: NFS UG2 Drifters
Romania este pornit numai 4 ore de la 20:00 pana la 00:00
|
Re: NFS UG2 Drifters
junker dami si mie id tau de mess;)
|
Re: NFS UG2 Drifters
Id-urile voastre, topicul nu este messenger:
User ID - cT10aLn - allyn_n01 - ady r3chin - insane4_you - Alex RomanianDK - fta_hardsex23 - Demon adelin - adelin_popa - Junker Raul - me.raul - No_sp33d_limit18 Edy - no_sp33d_limit18 - Pitiku13 Andrei - nikedolby - George GT's - spirit.george - World_cars Mihai - my_bitch_300d Restu sa zica ca sa editez postul! sau sa isi posteze singuri adresele de yahoo. |
Re: NFS UG2 Drifters
mai este 40 de minute si vine ora 20:00 se deschide romania pe lan :))
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
la mine a vorbit adi?:confused2
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
ma primiti si pe mine? ;;) iuly_corleone93 :D
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
E foarte misto,si vreau sa fac si eu una aproximativ din acelasi unghi,numai ca din joc nu am gasit nimic sa fac poze asa. Poti sa ma inveti si pe mine? |
Re: NFS UG2 Drifters
1 Attachment(s)
sigur ca da eMH
cu asta cand esti in joc dai pe l cand esti intro pozitie cu masina intro curba ceva si apoi camera sta pe loc si cand vi tu cu masina care o ai tu faci print screen :D asta lam gasit si eu atat pentru ceva camera in rest..nimic |
Re: NFS UG2 Drifters
Demonul – Adelin
Emh – Mihai R3chin- Adi World_cars – Mihai Gantza Pitiku13- Andrei Kenzor- Andrei Craxy – Alex GT’s – George D_v_D – David (ala cu bananelele) Ingerasul99 - Sergiu RomanianDK - Alex cT10aLn - Alin Junker_hp - Raul ToReEtO - Dragos Xeler8 - Radu no_sp33d_limit18 - EdY IuLyKuTzA - IuLy |
Re: NFS UG2 Drifters
Vreau si eu sa ma inscriu. Nume de jok:george ID messenger:geaniy_1985 .
|
Re: NFS UG2 Drifters
4 Attachment(s)
In fine voi le faceti cu programu ala eu dau un sprint si apoi dau pe camera acea sa iti arate cursa si este filamta din diferite pozitii pui pauza si faci print screen.
Uite si pozele |
Re: NFS UG2 Drifters
Demonul – Adelin
Emh – Mihai R3chin- Adi World_cars – Mihai Gantza Pitiku13- Andrei Kenzor- Andrei Craxy – Alex GT’s – George D_v_D – David (ala cu bananelele) Ingerasul99 - Sergiu RomanianDK - Alex cT10aLn - Alin Junker_hp - Raul ToReEtO - Dragos Xeler8 - Radu no_sp33d_limit18 - EdY IuLyKuTzA - IuLy geaniy1985 - George |
Re: NFS UG2 Drifters
bun...:D suntem 18
sa mai se inscrie vreo 2-3 pana pe 12 ... astia suntem :D abia astept sa vad ce iasa :peace: |
Re: NFS UG2 Drifters
5 Attachment(s)
iar eu ma prezint cu acest Subaru Impreza WRX
|
Re: NFS UG2 Drifters
o o o o frumos subaru ;) sa vedem cine iese pe locul 1 :)>
|
Re: NFS UG2 Drifters
mai merge sa ma inregistrez si eu pls
|
Re: NFS UG2 Drifters
mai pot sa ma inregistrez si eu ??? pls
|
Re: NFS UG2 Drifters
Vreau si eu sa ma inscriu. Nume de jok:mafy ID messenger:alex_tgv_93
|
Re: NFS UG2 Drifters
marfy92 nu mai da dublu post daca esti asa curios sa intri deseara ne dam pe-la 20:00 21:00
poti sa vi si tu jocul se joaca pe pLan noi ne dam pe server ori-romania ori-4tuning depinde dami id ul tau de messenger yahoo si vorbim acolo unde si cand ;) |
Re: NFS UG2 Drifters
Intru si eu daca se mai poate :D
|
Re: NFS UG2 Drifters
Ce aglomeratie e pe aici :)) :|
|
Re: NFS UG2 Drifters
baietii ia ziceti o data fixa pt campionat , ca din cate se vede nu e niciuna stabilita eu as propune sa se faca in week-end pt ca toata lumea e libera atuncea ,eu propun sa fie week-endu viitor sambata pe la ora 5 sa inceapa totul sau daca nu mai pe seara ?!? voi cum stati cu programul e buna data ?!? si e D v D fara _ intre si pt 3 sferturi din oamenii de pe aici nu stiu care e faza cu bananele asa ca nu stiu de ce a insistat atata ingerasu cu ele , e bine programul ce ziceti baieti ?!?
|
Re: NFS UG2 Drifters
Am jucat destul aseara cu o parte din voi.
Pentru inscrieri GL-22-GTR ( Bogdan ) |
Re: NFS UG2 Drifters
eu am zs safie duminik darkm vreti k nush sigur dksunt sambata aksa
|
Re: NFS UG2 Drifters
ari fi bine sambata care vine e cel mai sigur nu stiu parerea mea ca suntem toti pe mess pe joc :D asa ar fi bine nu stiu alti ce spuneti:)?
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
ce nu intelegi numi mere spaceu bine si nu am mai corectat :-j
|
Re: NFS UG2 Drifters
Nici mie nu imi merge tasta SPACE, dar nu ii oblig pe ceilalti sa descifreze ce scriu eu. Straduieste-te sa scrii corect!
|
Re: NFS UG2 Drifters
man , din partea mea este bine sa fie campionatul sambata , k suntem pe mess , nu invatam , si putem sa jucam.
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Facem ceva asta seara?
|
Re: NFS UG2 Drifters
facem dar cand?
|
Re: NFS UG2 Drifters
baieti ashtept km de multishor sa incepem....pana la urma knd naiba i se da drumu la campionat?
ASTEPT RASPUNS:???: |
Re: NFS UG2 Drifters
Voi chiar nu citit ce scriu altii? doar vorbiti..... in 20 e... :|
|
Re: NFS UG2 Drifters
Hai s-o facem si pe asta : Campionat de drift sambata 20 feb ora 17, sa fiti daca se poate toti prezenti pe mess ,in cursul acestei saptamani o sa fie finalizata lista cu prezenta iar vineri se vor trage la sorti concurentii . Regulile vor fi urmatoarele :
1. Inscrierea se face printr-un post unde va scrieti numele cu care participati, unde vreti sa participati si cu ce masina/masini. 2. Vor fi 10 laps (stadium drift 2) , 3 jocuri, care castiga 2 din 3 merge mai departe. 3. Coliziunea este interzisa pe toate traseele. 4. Daca incepeti tura si unul dintre voi iese, acea tura este castigata de cel care a ramas, fara scuze si motive. 5.Sistemul va fi unul piramidal . Cel ce va castiga va primi titlul de drift king pe 4tuning . p.s: daca sunt neclaritati sau nemultumiri va rog sa le adresati Mult succes tuturor |
Re: NFS UG2 Drifters
sambata 23 feb :|? credca te-ai uitat pe luna ianuarie :D
23 nu e marti :D? si sambata e 20 .... sau mie dereglat calendaru :(?:shock: |
| All times are GMT +2. The time now is 15:04. |
- Copyright 2026 4Tuning