Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

world cars 12-02-10 17:28

Re: NFS UG2 Drifters
 
rechin ai ne dam pe romania ??

demonul 12-02-10 17:41

Re: NFS UG2 Drifters
 
ma dau eu pe romania? acum vin

JunKer_hP 12-02-10 17:46

Re: NFS UG2 Drifters
 
Romania este pornit numai 4 ore de la 20:00 pana la 00:00

GT'S 12-02-10 17:47

Re: NFS UG2 Drifters
 
junker dami si mie id tau de mess;)

Ingerasul99 12-02-10 17:57

Re: NFS UG2 Drifters
 
Id-urile voastre, topicul nu este messenger:
User ID
- cT10aLn - allyn_n01
- ady r3chin - insane4_you
- Alex RomanianDK - fta_hardsex23
- Demon adelin - adelin_popa
- Junker Raul - me.raul
- No_sp33d_limit18 Edy - no_sp33d_limit18
- Pitiku13 Andrei - nikedolby
- George GT's - spirit.george
- World_cars Mihai - my_bitch_300d

Restu sa zica ca sa editez postul! sau sa isi posteze singuri adresele de yahoo.

demonul 12-02-10 18:20

Re: NFS UG2 Drifters
 
mai este 40 de minute si vine ora 20:00 se deschide romania pe lan :))

R3chin 12-02-10 18:43

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by demonul (Post 3079056)
mai este 40 de minute si vine ora 20:00 se deschide romania pe lan :))

Nu stiam ca esti ungur :))

JunKer_hP 12-02-10 18:57

Re: NFS UG2 Drifters
 
la mine a vorbit adi?:confused2

R3chin 12-02-10 18:58

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by JunKer_hP (Post 3079208)
la mine a vorbit adi?:confused2

La demonu ma! :)) te simti sau ce :|?

IuLyKuTzA 12-02-10 19:19

Re: NFS UG2 Drifters
 
ma primiti si pe mine? ;;) iuly_corleone93 :D

eMH 12-02-10 19:40

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by demonul (Post 3078843)
merge jale nissanu mai ales pe parkade 6 la curba aia in joc cand o cobori ;)

Scuza-ma ca ma bag in seama cu tine (sunt convins ca voi regreta),dar pot sa te intreb cum ai facut poza?
E foarte misto,si vreau sa fac si eu una aproximativ din acelasi unghi,numai ca din joc nu am gasit nimic sa fac poze asa. Poti sa ma inveti si pe mine?

demonul 12-02-10 20:05

Re: NFS UG2 Drifters
 
1 Attachment(s)
sigur ca da eMH
cu asta cand esti in joc dai pe l cand esti intro pozitie cu masina intro curba ceva si apoi camera sta pe loc si cand vi tu cu masina care o ai tu faci print screen :D

asta lam gasit si eu atat pentru ceva camera in rest..nimic

JunKer_hP 12-02-10 20:08

Re: NFS UG2 Drifters
 
Demonul – Adelin
Emh – Mihai
R3chin- Adi
World_cars – Mihai Gantza
Pitiku13- Andrei
Kenzor- Andrei
Craxy – Alex
GT’s – George
D_v_D – David (ala cu bananelele)
Ingerasul99 - Sergiu
RomanianDK - Alex
cT10aLn - Alin
Junker_hp - Raul
ToReEtO - Dragos
Xeler8 - Radu
no_sp33d_limit18 - EdY
IuLyKuTzA - IuLy

geaniy1985 12-02-10 20:33

Re: NFS UG2 Drifters
 
Vreau si eu sa ma inscriu. Nume de jok:george ID messenger:geaniy_1985 .

R3chin 12-02-10 20:34

Re: NFS UG2 Drifters
 
4 Attachment(s)
In fine voi le faceti cu programu ala eu dau un sprint si apoi dau pe camera acea sa iti arate cursa si este filamta din diferite pozitii pui pauza si faci print screen.
Uite si pozele

JunKer_hP 12-02-10 21:03

Re: NFS UG2 Drifters
 
Demonul – Adelin
Emh – Mihai
R3chin- Adi
World_cars – Mihai Gantza
Pitiku13- Andrei
Kenzor- Andrei
Craxy – Alex
GT’s – George
D_v_D – David (ala cu bananelele)
Ingerasul99 - Sergiu
RomanianDK - Alex
cT10aLn - Alin
Junker_hp - Raul
ToReEtO - Dragos
Xeler8 - Radu
no_sp33d_limit18 - EdY
IuLyKuTzA - IuLy
geaniy1985 - George

no_sp33d_limit18 12-02-10 23:05

Re: NFS UG2 Drifters
 
bun...:D suntem 18
sa mai se inscrie vreo 2-3 pana pe 12 ...
astia suntem :D
abia astept sa vad ce iasa :peace:

geaniy1985 12-02-10 23:19

Re: NFS UG2 Drifters
 
5 Attachment(s)
iar eu ma prezint cu acest Subaru Impreza WRX

demonul 13-02-10 02:12

Re: NFS UG2 Drifters
 
o o o o frumos subaru ;) sa vedem cine iese pe locul 1 :)>

mafy92 13-02-10 11:20

Re: NFS UG2 Drifters
 
mai merge sa ma inregistrez si eu pls

mafy92 13-02-10 11:21

Re: NFS UG2 Drifters
 
mai pot sa ma inregistrez si eu ??? pls

mafy92 13-02-10 11:34

Re: NFS UG2 Drifters
 
Vreau si eu sa ma inscriu. Nume de jok:mafy ID messenger:alex_tgv_93

demonul 13-02-10 14:07

Re: NFS UG2 Drifters
 
marfy92 nu mai da dublu post daca esti asa curios sa intri deseara ne dam pe-la 20:00 21:00
poti sa vi si tu jocul se joaca pe pLan noi ne dam pe server ori-romania ori-4tuning depinde
dami id ul tau de messenger yahoo si vorbim acolo unde si cand ;)

mitza mtb 13-02-10 14:18

Re: NFS UG2 Drifters
 
Intru si eu daca se mai poate :D

R3chin 13-02-10 14:36

Re: NFS UG2 Drifters
 
Ce aglomeratie e pe aici :)) :|

D v D 13-02-10 16:12

Re: NFS UG2 Drifters
 
baietii ia ziceti o data fixa pt campionat , ca din cate se vede nu e niciuna stabilita eu as propune sa se faca in week-end pt ca toata lumea e libera atuncea ,eu propun sa fie week-endu viitor sambata pe la ora 5 sa inceapa totul sau daca nu mai pe seara ?!? voi cum stati cu programul e buna data ?!? si e D v D fara _ intre si pt 3 sferturi din oamenii de pe aici nu stiu care e faza cu bananele asa ca nu stiu de ce a insistat atata ingerasu cu ele , e bine programul ce ziceti baieti ?!?

GL-22-GTR 13-02-10 16:12

Re: NFS UG2 Drifters
 
Am jucat destul aseara cu o parte din voi.
Pentru inscrieri GL-22-GTR ( Bogdan )

mafy92 13-02-10 16:19

Re: NFS UG2 Drifters
 
eu am zs safie duminik darkm vreti k nush sigur dksunt sambata aksa

demonul 13-02-10 16:36

Re: NFS UG2 Drifters
 
ari fi bine sambata care vine e cel mai sigur nu stiu parerea mea ca suntem toti pe mess pe joc :D asa ar fi bine nu stiu alti ce spuneti:)?

JunKer_hP 13-02-10 17:30

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by mafy92 (Post 3081859)
eu am zs safie duminik darkm vreti k nush sigur dksunt sambata aksa

poti sa scrii corect ca nu suntem dispusi sa-ti descifram tie hieroglifele?

mafy92 13-02-10 17:33

Re: NFS UG2 Drifters
 
ce nu intelegi numi mere spaceu bine si nu am mai corectat :-j

eMH 13-02-10 17:51

Re: NFS UG2 Drifters
 
Nici mie nu imi merge tasta SPACE, dar nu ii oblig pe ceilalti sa descifreze ce scriu eu. Straduieste-te sa scrii corect!

geaniy1985 13-02-10 18:31

Re: NFS UG2 Drifters
 
man , din partea mea este bine sa fie campionatul sambata , k suntem pe mess , nu invatam , si putem sa jucam.

demonul 13-02-10 18:48

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by geaniy1985 (Post 3082339)
man , din partea mea este bine sa fie campionatul sambata , k suntem pe mess , nu invatam , si putem sa jucam.

eu sunt cu geaniy1985 e bine ca suntem toti pe net si avem si chief ;) abea astept O:)

Oltcit Rally Team 13-02-10 21:17

Re: NFS UG2 Drifters
 
Facem ceva asta seara?

demonul 13-02-10 21:51

Re: NFS UG2 Drifters
 
facem dar cand?

RomanianDK 14-02-10 10:48

Re: NFS UG2 Drifters
 
baieti ashtept km de multishor sa incepem....pana la urma knd naiba i se da drumu la campionat?


ASTEPT RASPUNS:???:

R3chin 14-02-10 11:29

Re: NFS UG2 Drifters
 
Voi chiar nu citit ce scriu altii? doar vorbiti..... in 20 e... :|

D v D 14-02-10 12:46

Re: NFS UG2 Drifters
 
Hai s-o facem si pe asta : Campionat de drift sambata 20 feb ora 17, sa fiti daca se poate toti prezenti pe mess ,in cursul acestei saptamani o sa fie finalizata lista cu prezenta iar vineri se vor trage la sorti concurentii . Regulile vor fi urmatoarele :
1. Inscrierea se face printr-un post unde va scrieti numele cu care participati, unde vreti sa participati si cu ce masina/masini.
2. Vor fi 10 laps (stadium drift 2) , 3 jocuri, care castiga 2 din 3 merge mai departe.
3. Coliziunea este interzisa pe toate traseele.
4. Daca incepeti tura si unul dintre voi iese, acea tura este castigata de cel care a ramas, fara scuze si motive.
5.Sistemul va fi unul piramidal .
Cel ce va castiga va primi titlul de drift king pe 4tuning .
p.s: daca sunt neclaritati sau nemultumiri va rog sa le adresati
Mult succes tuturor

R3chin 14-02-10 12:51

Re: NFS UG2 Drifters
 
sambata 23 feb :|? credca te-ai uitat pe luna ianuarie :D
23 nu e marti :D? si sambata e 20 .... sau mie dereglat calendaru :(?:shock:


All times are GMT +2. The time now is 15:04.

- Copyright 2026 4Tuning