![]() |
Re: Xtreme Club Emotion
ciobanu e in puscarie :)_)
Free JIJI :)) |
Re: Xtreme Club Emotion
GIG NU SCAPA SAPUNUL:)
|
Re: Xtreme Club Emotion
zzn- radu.. a divortat din xce daca nu stiati va zic io :)
|
Re: Xtreme Club Emotion
mai exista xce?
|
Re: Xtreme Club Emotion
xce mai exista... :))) si radu de ce a iesit din club??
|
Re: Xtreme Club Emotion
nu stiu dc a iesti ..dar doar numele mai e de noi :) acum pe bune :) ca ..asta e no commnent
|
Re: Xtreme Club Emotion
in mare liviu ai dreptate...normal ar trebui sa se faca o intrunire si sa se stabileasca ce si cum. dar sa vedem,poate se va face ceva pana la urma.
|
Re: Xtreme Club Emotion
din pacate are ..... dreptate piti....
|
Re: Xtreme Club Emotion
voi avea dreptate mereu :D
|
Re: Xtreme Club Emotion
true true....
si eu o sa migrez... mi-am dat jos stikerul... |
Re: Xtreme Club Emotion
e f bine asa o sa ramanem 2 3 4 ......... :D
|
Re: Xtreme Club Emotion
Lasa frate ca voi adunati de la alte cluburi , SH ca vad ca e la moda asa:) , ca mor oamenii dupa sucuri si vor in club ca voi va pricepeti la astea cel mai bine:)
|
Re: Xtreme Club Emotion
exista statzi linistiti
|
Re: Xtreme Club Emotion
:rolleyes2:paper:
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
si ce ma te oftici ca tu nu vi cu noi la sucuri si club :P noi suntem cu toata lumea.. |
Re: Xtreme Club Emotion
Doaaa nebunie :) foc rau de tot , sufar grav dupa astea , ma refer la vreo 2 care am aflat ca au plecat din alte cluburi ca nu se iese la suc asa des si la voi se iese :))))) tare ah ?:) ( si logic ca e unu care sufera repede sa-i atraga , nu dau nume ca se supara onu si gabie pe mine dupaia :) )
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
Sa fie sanatosi :) asa mai scapam si noi de pitziponcii care intra in club pt prieteni si sucuri nu pt curse , PITZIPONCI :)
Sa lasam asta , ai mai tras ceva piticule ?:) stii regula noastra 50% / 50% :) |
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
scamap..asta e nu o problema.. in ultima vreme..seceta..promisiuni amagiri :)) kestii destea.. nimik serios.. poate te insori sa avem si noi femeia noastra.. |
Re: Xtreme Club Emotion
Te astept pe tine ma :) eu nu fac gresala :)
|
Re: Xtreme Club Emotion
ahahahhahaha bibne ma lasa vin alti din urma poate gassim ceva acolo :D sunt ceva pe liste..vedem acum ce putem face
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
Ia piti de la mine ca imi esti drag rau :))))) nu-mi place cand ai parte de amagiri in dragoste :))) |
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
insuratu'le traiesti? nu m'ai da lumea de tine pe nicaieri. las ca ne auzim noi si vorbim,
|
Re: Xtreme Club Emotion
vreau sa va anunt cu parere de rau retragerea mea din Xce unde nu se intereseaza nimeni si unde sunt numai orgolii .. nu am nimik cu nimeni ii respect pe toti si voi ramane prieten si voi saluta pe toata lumea..
|
Re: Xtreme Club Emotion
Imi pare rau sa aud asta, Liviule... chiar sunt curios cine/ce te-a suparat, dar sunt convins ca n-o sa scrii aici.
A, gata, m-am prins: te muti la ***e** ***i**, nu-i asa? :lol: Toate cele bune! |
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
asta e :D rai ne rau ramanem prieteni oricum indiferent de club sau alte kestii
|
Re: Xtreme Club Emotion
asta e cel mai important , prietenia e mai presus de cluburi ;)
|
Re: Xtreme Club Emotion
faptul ca nu mai este intr-un club sau in altul nu inseamna ca nu putem fii prieteni ... ;) asa ca nu va mai bateti capu` ..
|
Re: Xtreme Club Emotion
asa e..ai dreptate.. batranule lup de mare..
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
SAdule.....se vede ca ai postat la 4 dimineata :))
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
toti sunt in viata ..stai linistit.. e sezon..lumea e cu treaba..
am mai vazut unu cate unu prin oras.. |
Re: Xtreme Club Emotion
ce om asta sa mor eu http://rhetteinjyun.files.wordpress....107-joint1.jpg
|
Re: Xtreme Club Emotion
aia e buna....te ajuta sa vezi elefantii in rozz
|
Re: Xtreme Club Emotion
cred ca era roz ala care a rulat tigarea ... de a pus si filtru
|
Re: Xtreme Club Emotion
LA MULTI ANI GABIE.. sa fi iubit si sa dansam la nunta ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:54. |
- Copyright 2026 4Tuning