Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Tuning Solenza (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/9485-tuning-solenza.html)

Alexutzu20 08-04-10 08:34

Re: Tuning Solenza
 
4 Attachment(s)
cateva poze cu solnitza mea.....

Dadutu 03-06-10 15:25

Re: Tuning Solenza
 
5 Attachment(s)
solnita mea....

MaUlIcA 08-06-10 10:58

Re: Tuning Solenza
 
6 Attachment(s)
zollenza mea :-P

alex3faq 17-06-10 18:42

Re: Tuning Solenza
 
@Dadutu
Nu prea cred ca este masina ta . masina a fost din constanta a lui andu care are acum un renault 21
Si pozele astea sunt de vreo 3 4 ani cand masina era a lui

MaUlIcA 18-06-10 14:17

Re: Tuning Solenza
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by alex3faq (Post 3448449)
@Dadutu
Nu prea cred ca este masina ta . masina a fost din constanta a lui andu care are acum un renault 21
Si pozele astea sunt de vreo 3 4 ani cand masina era a lui

masina am luat-o acum 3 ani de la un var asa ca nu stiu de unde vi tu cu dastea cine e din bucuresti si a vazut pozele stie unde sunt facute asa ca vezi de treaba ta si nu mai vorbi aiurea

tomita 18-06-10 17:11

Re: Tuning Solenza
 
Quote:

Originally Posted by MaUlIcA (Post 3450380)
masina am luat-o acum 3 ani de la un var asa ca nu stiu de unde vi tu cu dastea cine e din bucuresti si a vazut pozele stie unde sunt facute asa ca vezi de treaba ta si nu mai vorbi aiurea

Se referea la cel de deasupra ta!Cel cu Solenza rosie;)

alex3faq 18-06-10 18:47

Re: Tuning Solenza
 
ma refeream la solenza rosie (TRA) nu la a ta ... nu ai fost atent:D

Dadutu 18-06-10 20:11

Re: Tuning Solenza
 
daca vrei sa te lamuresti hai sa ne intalnim sa te convingi ca acum este a mea!:D

alex3faq 18-06-10 21:18

Re: Tuning Solenza
 
greseala mea atunci! dar trebuia sa pui poze recente :D

SOLENZAXJG 20-06-10 12:07

Re: Tuning Solenza
 
II adevarat ce spune alex3faq solenza rosie o fost la Andu si in 2004 a vandut-o apai cred ca la DADUTU nustiu dar el asa mi-a spus ca in 2004 a vandut-o si acuma are renault 21 turbo DADUTU numa sa ai grija de ea ca masina merge de numa rupe solul sub ea.Ii pacat sa ajunga ca si TAU sau SGM fff pacat;)

Dadutu 20-06-10 18:50

Re: Tuning Solenza
 
Quote:

Originally Posted by SOLENZAXJG (Post 3454700)
II adevarat ce spune alex3faq solenza rosie o fost la Andu si in 2004 a vandut-o apai cred ca la DADUTU nustiu dar el asa mi-a spus ca in 2004 a vandut-o si acuma are renault 21 turbo DADUTU numa sa ai grija de ea ca masina merge de numa rupe solul sub ea.Ii pacat sa ajunga ca si TAU sau SGM fff pacat;)

cu siguranta nu o sa ajunga ca SGM... e pe calea cea buna:)

SOLENZAXJG 20-06-10 19:00

Re: Tuning Solenza
 
Atat am vrut sa aud sa ai noroc de masina ;)

Dadutu 20-06-10 19:03

Re: Tuning Solenza
 
Quote:

Originally Posted by SOLENZAXJG (Post 3455691)
Atat am vrut sa aud sa ai noroc de masina ;)

mersi la fel:-P

racer_i30 05-07-10 17:17

Re: Tuning Solenza
 
Quote:

Originally Posted by axxro (Post 273633)
nui masina mea :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: . am gasit pozele tot aici pe forum pe undeva. sncer, mie numi prea place culoarea, da' gusturile nu se discuta :evil: , as vrea sa vad o masina in tara vopsita in negru mat.ceva in genu asta :arrow:

exista un logan

racer_i30 05-07-10 17:26

Re: Tuning solenza
 
Quote:

Originally Posted by ziemenz (Post 622131)
Posed si eu o dacie galbena si fiind zgariata cam trebuie vopsita si ma gandeam la portocaliu.
Daca se poate sa ne spui si noua ce vopsea a folosit mai exact.
Multumesc anticipat !

dc nu o faci galbenul acela de la renault ?se pipi pe portocaliul asta


All times are GMT +2. The time now is 00:50.

- Copyright 2026 4Tuning