Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - 318IS - Playstation (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/93367-e36-318is-playstation.html)

Urban_Racing 26-08-09 15:36

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
Regaluatorul vreau sa il schimb neaparat zilele awstea sper! Sincer nu prea m`am mai omorat cu ea ! Vreau sa pun ceva cash deoparte sa ma apuc de toata odata

X-Ray-Eyes 27-08-09 09:58

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
Quote:

Originally Posted by Urban_Racing (Post 2587490)
Regaluatorul vreau sa il schimb neaparat zilele awstea sper! Sincer nu prea m`am mai omorat cu ea ! Vreau sa pun ceva cash deoparte sa ma apuc de toata odata

In cazul in care regulatorul original de pe masina nu tine presiune mare cauta unul care sa poata sa fie reglat electronic in functie de ceea ce spune pompa de benzina ... daca nu gasesti imi spui.

Urban_Racing 27-08-09 11:13

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
Este aftermarket dar nu este reglabil din cate am vazut yo , da`mi un pm cu nr si ne auzim la un tel

Urban_Racing 19-09-10 12:05

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
5 Attachment(s)
Sa mai facut cate ceva la ea , acuma este de vanzare
http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...o-9685795.html
pt alte intrebari sunati

ar_66_rau 19-09-10 12:13

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
Quote:

Originally Posted by Urban_Racing (Post 3668101)
Sa mai facut cate ceva la ea , acuma este de vanzare
http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...o-9685795.html
pt alte intrebari sunati

nu credeam ca o sa se mai scrie pe topicul acesta ceva....un filmulet cu masina ceva????
cum merge cu turbo???ceva probleme???
ar fii bine venite ceva raspunsuri:)....numai bine si spor la vanzare

Urban_Racing 19-09-10 12:27

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
Merci , n`am filmulet , am arcul de 0,3 la wastegate si trebe neaparat macar un soft , n`are nici afr`ul facut , o dau pt ca sunt in criza de timp si de bani . Turbina e noua cred ca nu are nici 50 de km , evacuarea , wastegate la fel. Am mai multe arcuri pt wastegate pana la 1 bar sau un bar si ceva nu mai stiu exact , cine vrea il skimba in functie de setarile pe care vrea sa le faca

ar_66_rau 20-09-10 13:09

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
Quote:

Originally Posted by Urban_Racing (Post 3668139)
Merci , n`am filmulet , am arcul de 0,3 la wastegate si trebe neaparat macar un soft , n`are nici afr`ul facut , o dau pt ca sunt in criza de timp si de bani . Turbina e noua cred ca nu are nici 50 de km , evacuarea , wastegate la fel. Am mai multe arcuri pt wastegate pana la 1 bar sau un bar si ceva nu mai stiu exact , cine vrea il skimba in functie de setarile pe care vrea sa le faca

pfuu....as fi vrut sa vad cum merge..pacat ca nu ai un filmulet...ce sa zic...pacat ca o vinzi....dar cu toate astea iti urez spor la vanzare....toate cele bune...

marius mihaescu 26-09-10 20:34

Re: E36 - 318IS - Playstation
 
foarte frumos ce ai facut la masina . pacat ca o vinzi ,sa speram ca o va lua cineva care v-a avea grija de ea in continuare .


All times are GMT +2. The time now is 12:20.

- Copyright 2026 4Tuning