Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Hai sa Vorbim numai prin \"moace\" (smiley face-ur (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/910-hai-vorbim-moace-smiley-ur.html)

EvLSant0S 22-11-05 05:07

bai esti nebun ? kitana n-a mai intrat pe forum de un an de zile .. or so ..
marfa de femeie oricum :D loved those lips :oops: :D

shadowro 22-11-05 08:34

nu am citit decat pana la fila 5 :D

aleks 22-11-05 10:22

:paper: shadowro citind topicul
:tears: incep sa-l doara ochii
:omfg: i-a crescut barba de cand citeste
:pelvic_th pe la pagina 5 a zis k se fwte in el de topic, ii ajunge
:blahblah: isi scrie mesajul repede
:drunk: si se duce la o bere, ca-i mai interesant :lol:

shadowro 22-11-05 11:35

:roll: shadowro se intreaba cum de aleks gandeste exact ca el
:shock: revelatie , si el e barbat
:lol: se amuza copios si da Back

aleks 22-11-05 16:13

:D aleks se bucura k shadowro s-a prins din prima
:wink: esti de-al lui, isi spune el
:idea: si-a dat seama
:drunk: tre' sa dea o bere pt asta :lol:

shadowro 22-11-05 16:47

ma tu cred ca vrei sa ma inviti la un suc ceva .. vezi ca dai de banuit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

aleks 23-11-05 09:03

:bat: o sa ma iau d tine
:blahblah: daca mai vorbesti fara face-uri
:bong: eu voiam sa dau o bere
:woowoo: si tu vorbesti de avioane :lol:
:wave: da te iert k esti baiat bun
:drunk: numai k acum u dai prima bere :lol:
:suspiciou apropo, ajung under cover la galati in cateva sapt :)

shadowro 23-11-05 09:32

:shock: vii in galati ?
:D happy
:boogy: ma duc sa itzi caut adversar
:shock: sper placut uimit de competitie
:workout: dar lasa ca mai faci tu muschi ( flash )
8) si vii smecher si ii faci
:drunk: oricum te astept la un suc/bere
:dribble: deja mi s-a facut pofta

aleks 23-11-05 12:08

:dance: aveti un club tare acolo
:chick: prietena mea e la power horse
:headfones si are promotie in clubul ala...
:2gun: si evident k vin si eu, s-o pazesc :lol:

shadowro 23-11-05 12:34

:weirdface power horse ?
:paper: ma mai informez
:blink: nu stiu nici un club sub acest nume :)
paote se intalneste cu un :baby: facarel :lol:
:bat: trebuie sa fii acolo sa il :headache:
dupa ce il :chainsaw: eu o sa itzi dau o :chillpill sa te cooldown (nfsMW )
dupa care mergem la o :drunk:
:dribble: hai ca iar mi s-a facut pofta

PTC 23-11-05 12:42

:shock: :writers_b :paper: Luni(rupt de somn,munca ,citesc forum)
:writers_b :paper: Marti(munca ,citesc forum)
:writers_b :paper: Miercuri(munca ,citesc forum)
:writers_b :paper: Joi(munca ,citesc forum)
:writers_b :paper: Vineri(munca ,citesc forum)
:help:
:joy: :dance: :woowoo: :drunk: :chick: :chick: :pelvic_th :chick: :pelvic_th :shock: :peace: vineri dupa ce es de la munca(happy,bautura,fete,PARTY,somn ioca)
:joy: :dance: :woowoo: :drunk: :chick: :chick: :pelvic_th :chick: :pelvic_th :shock: :peace: Sambata(happy,bautura,fete,PARTY,somn ioca)
:joy: :dance: :woowoo: :drunk: :chick: :chick: :pelvic_th :chick: :pelvic_th :shock: :peace: Duminica(happy,bautura,fete,PARTY,somn ioca)

aleks 23-11-05 15:17

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"shadowro\"
:weirdface power horse ?
:paper: ma mai informez
:blink: nu stiu nici un club sub acest nume :)
paote se intalneste cu un :baby: facarel :lol:
:bat: trebuie sa fii acolo sa il :headache:
dupa ce il :chainsaw: eu o sa itzi dau o :chillpill sa te cooldown (nfsMW )
dupa care mergem la o :drunk:
:dribble: hai ca iar mi s-a facut pofta

:?: :?: :?: sunt uimit, ai inteles gresit
:drunk: power horse e bautura pe care o promoveaza
:headfones clubul e unul facut intr-o casa veche... :flamed:
:blahblah: o sa iti spun cum se numeste :yikes: cand o sa-l vad :wink:

minirally 23-11-05 15:24

:rolleyes2 am ajuns acasa
:paper: citesc p`aici siņ revista..
:tears: :cry2: de cateva zile in coace.. :(
:sniff: nu-mi trece raceala asta :no:
:anger: vreau la munte.. :yes:

shadowro 23-11-05 16:18

:lol: si eu vreau la munte mai minime 8) ia vezi nu ai un loc liber acolo ? 8)


:shock: ooops my bad aleks
8) lasa ca orbu nu le vede da le potriveste :P
Oltimer cumva ?

minirally 23-11-05 16:37

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"shadowro\"
:lol: si eu vreau la munte mai minime 8) ia vezi nu ai un loc liber acolo ? 8)


:shock: ooops my bad aleks
8) lasa ca orbu nu le vede da le potriveste :P
Oltimer cumva ?

:yikes: si tu cu minime? :) ce loc sa am liber :?: :!: :sadblinky nu cred ca am cu cine sa plec,si nici unde..asa ca,ce loc.. :rolleyes2 :anger:


All times are GMT +2. The time now is 20:16.

- Copyright 2026 4Tuning