Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - andrew 46 (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/89719-machete-lucru-andrew-46-a.html)

B 46 KTO 11-12-08 19:34

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
fa-l tot rosu sau negru si da-l cu lac ... parerea mea

andrew 46 17-01-09 20:11

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
6 Attachment(s)
sa stiti ca n-am stai degeaba saptamanile astea...:rolleyes2
numai ca am lucrat mai putin deobicei ca e foarte frig afara..:x

la ferrari am mai finisat-o am mai adaugat niste mici detalii...e..mai e mult de lucru...

si un nou proiect:el camino 1/24 maisto
n-am poze cu el cum era inainte insa nu era complect...ii lipsea grila si barile:???:
am facut o parte din bara fata; bara spate va beneficia de niste prize de aer
[acum e in forma bruta:-)] ; praguri simple.. si jante rotative8)

eddycdk 18-01-09 08:49

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
Quote:

Originally Posted by andrew 46 (Post 1989426)
sa stiti ca n-am stai degeaba saptamanile astea...:rolleyes2
numai ca am lucrat mai putin deobicei ca e foarte frig afara..:x

la ferrari am mai finisat-o am mai adaugat niste mici detalii...e..mai e mult de lucru...

si un nou proiect:el camino 1/24 maisto
n-am poze cu el cum era inainte insa nu era complect...ii lipsea grila si barile:???:
am facut o parte din bara fata; bara spate va beneficia de niste prize de aer
[acum e in forma bruta:-)] ; praguri simple.. si jante rotative8)

hai ca arata bine ambele!
deja vad ca iti impui un stil personal...
sincer sa fiu...imi place
spor la treaba...si nu uita: finiseaza pana iese perfect! ;)

andrew 46 18-01-09 08:52

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
Quote:

Originally Posted by eddycdk (Post 1990208)
hai ca arata bine ambele!
deja vad ca iti impui un stil personal...
sincer sa fiu...imi place
spor la treaba...si nu uita: finiseaza pana iese perfect! ;)

MERCI EDY
o voi finisa perfect,ca la sfarsit sa iasa ca noua:twisted:

andrew 46 23-01-09 17:58

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
1 Attachment(s)
am refacut bara fata[aia era nasoala] dar n-am terminat-o
pun o poza din lateral..am mai lucrat

B 46 KTO 24-01-09 02:06

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
pragul are burta ? asa se vede din poza asta incearca sa-l indrepti daca poti :D

andrew 46 24-01-09 21:05

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
Quote:

Originally Posted by B 46 KTO (Post 2005650)
pragul are burta ? asa se vede din poza asta incearca sa-l indrepti daca poti :D

nu are..
e drept
insa azi si ieri am lucrat intens la ea..maine niste poze daca e
bara spate terminate
bara fata terminata jumate si pragurile terminate8)

andrew 46 25-01-09 14:33

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
4 Attachment(s)
dupa cum se vede bara spate am terminat-o la fel ca si pragurile
insa la bara fata n-am nici o idee
tre sa ii fac niste gauri..aerisiri da n-am idei deocamdata...mai am destul de finisat insa va iesi ceva tare rau:twisted:

MR.STILO 25-01-09 18:33

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
bara fata trebuie sa fie un pic mai scurta si sa aiba o terminatie,mergea o proieminenta sub care un spoiler.:-)
in rest e bine lucrata macheta,felicitari!:-)

eddycdk 26-01-09 06:35

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by MR.STILO (Post 2009637)
bara fata trebuie sa fie un pic mai scurta si sa aiba o terminatie,mergea o proieminenta sub care un spoiler.:-)
in rest e bine lucrata macheta,felicitari!:-)

da trebuia ceva sub ea...
un pic de idei ce mi-au venit de dimineata...

andrew 46 26-01-09 08:47

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
Quote:

Originally Posted by MR.STILO (Post 2009637)
bara fata trebuie sa fie un pic mai scurta si sa aiba o terminatie,mergea o proieminenta sub care un spoiler.:-)
in rest e bine lucrata macheta,felicitari!:-)

merci

[QUOTE=eddycdk;2010791]
Quote:

Originally Posted by MR.STILO (Post 2009637)
bara fata trebuie sa fie un pic mai scurta si sa aiba o terminatie,mergea o proieminenta sub care un spoiler.:-)
in rest e bine lucrata macheta,felicitari!:-)[/QUOTE
da trebuia ceva sub ea...
un pic de idei ce mi-au venit de dimineata...

am terminat bara azi
nu e ca cele din poze
o sa pun poze maine sau pe seara;)

alex09 26-01-09 13:06

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
de unde ai luat jantele de la ferari ?Sunt super la ambele.

andrew 46 26-01-09 13:44

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
merci
sunt luate ,mai de mult
as mai lua si eu ca nu mai am ...

alex09 26-01-09 18:14

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
credeam ca sti un magazin sau asa ceva daca gasesti te rog sa ma anunti si pe mine.

andrew 46 26-01-09 19:06

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
Quote:

Originally Posted by alex09 (Post 2012561)
credeam ca sti un magazin sau asa ceva daca gasesti te rog sa ma anunti si pe mine.

mama ce mult as vrea sa mai gasesc!!
le-am luat de la un baiat care cred ca le-a adus din strainatate...


All times are GMT +2. The time now is 05:18.

- Copyright 2026 4Tuning