![]() |
Re: Machete in lucru: andrew 46
fa-l tot rosu sau negru si da-l cu lac ... parerea mea
|
Re: Machete in lucru - andrew 46
6 Attachment(s)
sa stiti ca n-am stai degeaba saptamanile astea...:rolleyes2
numai ca am lucrat mai putin deobicei ca e foarte frig afara..:x la ferrari am mai finisat-o am mai adaugat niste mici detalii...e..mai e mult de lucru... si un nou proiect:el camino 1/24 maisto n-am poze cu el cum era inainte insa nu era complect...ii lipsea grila si barile:???: am facut o parte din bara fata; bara spate va beneficia de niste prize de aer [acum e in forma bruta:-)] ; praguri simple.. si jante rotative8) |
Re: Machete in lucru - andrew 46
Quote:
deja vad ca iti impui un stil personal... sincer sa fiu...imi place spor la treaba...si nu uita: finiseaza pana iese perfect! ;) |
Re: Machete in lucru - andrew 46
Quote:
o voi finisa perfect,ca la sfarsit sa iasa ca noua:twisted: |
Re: Machete in lucru - andrew 46
1 Attachment(s)
am refacut bara fata[aia era nasoala] dar n-am terminat-o
pun o poza din lateral..am mai lucrat |
Re: Machete in lucru - andrew 46
pragul are burta ? asa se vede din poza asta incearca sa-l indrepti daca poti :D
|
Re: Machete in lucru - andrew 46
Quote:
e drept insa azi si ieri am lucrat intens la ea..maine niste poze daca e bara spate terminate bara fata terminata jumate si pragurile terminate8) |
Re: Machete in lucru - andrew 46
4 Attachment(s)
dupa cum se vede bara spate am terminat-o la fel ca si pragurile
insa la bara fata n-am nici o idee tre sa ii fac niste gauri..aerisiri da n-am idei deocamdata...mai am destul de finisat insa va iesi ceva tare rau:twisted: |
Re: Machete in lucru - andrew 46
bara fata trebuie sa fie un pic mai scurta si sa aiba o terminatie,mergea o proieminenta sub care un spoiler.:-)
in rest e bine lucrata macheta,felicitari!:-) |
Re: Machete in lucru - andrew 46
2 Attachment(s)
Quote:
un pic de idei ce mi-au venit de dimineata... |
Re: Machete in lucru - andrew 46
Quote:
[QUOTE=eddycdk;2010791] Quote:
nu e ca cele din poze o sa pun poze maine sau pe seara;) |
Re: Machete in lucru - andrew 46
de unde ai luat jantele de la ferari ?Sunt super la ambele.
|
Re: Machete in lucru - andrew 46
merci
sunt luate ,mai de mult as mai lua si eu ca nu mai am ... |
Re: Machete in lucru - andrew 46
credeam ca sti un magazin sau asa ceva daca gasesti te rog sa ma anunti si pe mine.
|
Re: Machete in lucru - andrew 46
Quote:
le-am luat de la un baiat care cred ca le-a adus din strainatate... |
| All times are GMT +2. The time now is 05:18. |
- Copyright 2026 4Tuning