![]() |
Re: dubmaniacks
1 Attachment(s)
m-am apucat si eu de jante ...
|
Re: dubmaniacks
Quote:
Quote:
pe tine .... te vede omu online din pasti in craciun.dar e bine asa , macar lucrezi! :D multa bafta si tie!!! :D eu... joi finisez usile , haionul , capota , aripile , si ma apuc de praguri. 8) |
Re: dubmaniacks
THE WANTED CARS VA UREAZA:
PASTE FERICIT !!!! MULTA SANATATE SI TO CEA CE VA DORITI ! FIE CA SFANTA ZI DE MAINE SA VA ADUCA CAT MAI MULTE REALIZARI PE PLAN PERSONAT SI AL CLUBULUI TOTODATA ! HRISTOS A INVIAT.............. |
Re: dubmaniacks
Quote:
Adevarat a inviat! |
Re: dubmaniacks
ce tigari sunt alea??? honda....?!?!
:lol: |
Re: dubmaniacks
Quote:
app : poze f.curand . |
Re: dubmaniacks
1 Attachment(s)
..........................................
|
Re: dubmaniacks
3 Attachment(s)
pot si eu ? :D
|
Re: dubmaniacks
Quote:
@DyZ - pana la urma,vinzi masina? |
Re: dubmaniacks
2 Attachment(s)
inca astept parasolaru ala...
|
Re: dubmaniacks
4 Attachment(s)
m-am prostit si eu .
l.e: parasolarul o sa fie reactualizat. deci,asteapta. :-P |
Re: dubmaniacks
o masina e gata. Masina lui Cypor. Revin cu poze, el sau eu.
|
Re: dubmaniacks
pff de cand n-am mai postat pe aici...vad numai treburi faine :D ....am sa revin si eu cu cv poze ..
|
Re: dubmaniacks
mai exista clubu' asta?:D ii lipseste niste culoare (verde) :D:D:D
|
Re: dubmaniacks
dooo!
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:58. |
- Copyright 2026 4Tuning