Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   dubmaniacks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/89228-dubmaniacks.html)

razak 07-04-09 22:51

Re: dubmaniacks
 
1 Attachment(s)
m-am apucat si eu de jante ...

dubmaniacks 07-04-09 23:07

Re: dubmaniacks
 
Quote:

Originally Posted by vdub (Post 2220070)
vreau parasolaaaaarrrrr!!!!!

cred ca ti-am zis si la telefon!dar ma mai repet... chiar ma bucur pt tine :D SA-O STAPANESTI SANATOS!!! Rado owner ce esti 8)


Quote:

Originally Posted by razak (Post 2220093)
m-am apucat si eu de jante ...



pe tine .... te vede omu online din pasti in craciun.dar e bine asa , macar lucrezi! :D multa bafta si tie!!! :D

eu... joi finisez usile , haionul , capota , aripile , si ma apuc de praguri. 8)

_wanted_cars_ 18-04-09 20:59

Re: dubmaniacks
 
THE WANTED CARS VA UREAZA:

PASTE FERICIT !!!! MULTA SANATATE SI TO CEA CE VA DORITI ! FIE CA SFANTA ZI DE MAINE SA VA ADUCA CAT MAI MULTE REALIZARI PE PLAN PERSONAT SI AL CLUBULUI TOTODATA !
HRISTOS A INVIAT..............

dubmaniacks 19-04-09 15:03

Re: dubmaniacks
 
Quote:

Originally Posted by _wanted_cars_ (Post 2248981)
THE WANTED CARS VA UREAZA:

PASTE FERICIT !!!! MULTA SANATATE SI TO CEA CE VA DORITI ! FIE CA SFANTA ZI DE MAINE SA VA ADUCA CAT MAI MULTE REALIZARI PE PLAN PERSONAT SI AL CLUBULUI TOTODATA !
HRISTOS A INVIAT..............

Multumim!La fel va dorim si noi voua.Numai si numai masini frumoase !

Adevarat a inviat!

sco211 20-04-09 23:35

Re: dubmaniacks
 
ce tigari sunt alea??? honda....?!?!
:lol:

dubmaniacks 25-04-09 07:57

Re: dubmaniacks
 
Quote:

Originally Posted by sco211 (Post 2252831)
ce tigari sunt alea??? honda....?!?!
:lol:

vere frate,ce mai faci? :))))

app : poze f.curand .

vdub 26-04-09 17:25

Re: dubmaniacks
 
1 Attachment(s)
..........................................

DyZ 26-04-09 19:41

Re: dubmaniacks
 
3 Attachment(s)
pot si eu ? :D

dubmaniacks 27-04-09 09:08

Re: dubmaniacks
 
Quote:

Originally Posted by vdub (Post 2268026)
..........................................

asta inseamna "well done" >

@DyZ - pana la urma,vinzi masina?

vdub 05-05-09 11:18

Re: dubmaniacks
 
2 Attachment(s)
inca astept parasolaru ala...

dubmaniacks 05-05-09 12:37

Re: dubmaniacks
 
4 Attachment(s)
m-am prostit si eu .

l.e: parasolarul o sa fie reactualizat. deci,asteapta. :-P

dubmaniacks 11-06-09 22:36

Re: dubmaniacks
 
o masina e gata. Masina lui Cypor. Revin cu poze, el sau eu.

ruller 12-06-09 07:34

Re: dubmaniacks
 
pff de cand n-am mai postat pe aici...vad numai treburi faine :D ....am sa revin si eu cu cv poze ..

BULLDOG 02-01-10 14:49

Re: dubmaniacks
 
mai exista clubu' asta?:D ii lipseste niste culoare (verde) :D:D:D

dubmaniacks 02-01-10 21:21

Re: dubmaniacks
 
dooo!


All times are GMT +2. The time now is 07:58.

- Copyright 2026 4Tuning