![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
e mondial papy :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu asa era melodia? nu treb sa precizezi k erai beat..asta ne.am dat si noi seama :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
palanga nu cred k ti ai dat seama k era beat,era mort dupa 1 sticla d whisky,bere si vin
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
atunci ...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
dak anarchy a pus poze cu vicepresedintele lor,ar trebui si inferno sa arate poze cu al lor...o mica concurentza:))
PS:il votez p andu k e mai copil:)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
moaaaaaaa......
adule ai dat ursu la schimb pe asta?!?!?!?!?!:o:o:o:o |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Mamaaaa cum e poza asta =))) asta micu, chiar a copilarit in soba cu carbunii
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
dak nu ma insel a si filmat cineva cand dadea cerculete prin curte(dupa vreo 3sticle de bere si 2 de vin) :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Daca vedeam poza asta acum vreo 1 luna jumate =)))) ma mai gandeam putin =)))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ai dreptate jhonny cu filmarea....o sa o caut si o pun aici sa vada lumea;):D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
dar vai .... =))) deci NO SHIT
|
Re: Bancuri, Poze, Filmulete Funny by Inferno
9 Attachment(s)
..............
|
Re: Bancuri, Poze, Filmulete Funny by Inferno
1 Attachment(s)
:twisted::evil:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci jur ca SRO arata ca Batman la pensie. Tulcea, the new Gotham City... :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
7 Attachment(s)
:-)..........................
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:26. |
- Copyright 2026 4Tuning