![]() |
Re:
Quote:
Acum avem cote echivalente. |
https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...asc&highlight=
Aici e materialul brut de la filmare. se cheama SEBIFULL.avi Cam atat! |
superb demarajul :dribble:
|
Re:
Quote:
|
Respect d-le Sebastian !!!! Eu unul as da orice ca sa am posibilitatea sa merg cu 300 km/h intr-o masina. Nici nu ai idee cat de norocos esti. Pentru ca toti iubim viteza, insa cred ca tu esti printre putinii care o experimenteaza cu adevarat.
|
Re:
Quote:
Cam 310 face in film dar nu se vede insa e prea mult pt o masina de 400m. |
1 Attachment(s)
pff-topic... Frumoasa cifra :lol: :lol: :lol:
|
Am vizionat si eu filmuletul si e mult prea tare masina... nu-s multe de zis... decat felicitari!
ps: deci... cine-l provoaca pe Sebastian? :D |
Pacat ca strainii nu stiu romaneste ca m-ar fi provocat ei rau.
Daca pot incerc o iesire la o cursa mare, la un King of Europe, dar nu am regulamentul si modul de inscriere. |
Am gasit saitul asta cu ceva detalii despre programul King of Europe
http://www.streetracingmania.com/english/drag.html dar de regulament si mod de inscriere nu zic decat ca o sa-l puna in curand. |
nu se deschide linkul!
|
Scrisesem altceva...
ma rog, incearca sa intri cu adresa asta http://www.kingofeurope.be.tf/ e la fel cu ce vrusesem sa pun... |
Aici e locul unde astept provocarile, topicul deschis chiar de administrator, clar nu e vorba de o motocicleta si comparatia desi fortata are realitatile ei.
Cine doreste sa ma provoace nu e cazul sa umple netul cu provocari in alte locuri sau cu topicuri noi. Acum vad mai jos, dar prefer sa discut despre asta aici ca Ono, adica Daniel onoriu ma provoaca cu Galardo pe 1000m. Imi e greu sa spun nu si clar nu spun nu, iar cum viata nu e numai in alb si negru raspunsul nu va fi acum si aici. Departe de mine gandul de a refuza, dar cand accepti tebuie sa sti de ce o faci. Nici de bani nu e vorba, nici de altele, e vorba de mult mai mult. Daca ce a scris mai jos e adevarat poate gaseste o forma de adresare civilizata ca totusi vorbim de un sport aritocrat. |
Astept cu nerabdare sa va dati tu si ONO si sper ca veti gasi modalitati s va respectati reciproc ca vorba aia sunteti niste aristocrati.
PLS dati-va la Legale sa va vedem toti. |
Re:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:59. |
- Copyright 2026 4Tuning