Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Provocări pentru SUBARU lui Sebastian. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html)

SEBASTIAN 17-12-05 22:03

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"shadow\"
Asta este o provocare???

Astept sa o faca!
Acum avem cote echivalente.

SEBASTIAN 12-01-06 16:52

https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...asc&highlight=


Aici e materialul brut de la filmare. se cheama SEBIFULL.avi
Cam atat!

shadowro 13-01-06 00:48

superb demarajul :dribble:

SEBASTIAN 13-01-06 08:49

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"shadowro\"
superb demarajul :dribble:

Din pacate pe perioada filamrii nu am avut cum sa accelerez mai mult de 4 trepte plin restul luandu-le progresiv si nu in demaraj. unde mai pui ca am mers orbeste, nu se vedea nimic in fata.

Hondarul 13-01-06 09:13

Respect d-le Sebastian !!!! Eu unul as da orice ca sa am posibilitatea sa merg cu 300 km/h intr-o masina. Nici nu ai idee cat de norocos esti. Pentru ca toti iubim viteza, insa cred ca tu esti printre putinii care o experimenteaza cu adevarat.

SEBASTIAN 13-01-06 10:41

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
Respect d-le Sebastian !!!! Eu unul as da orice ca sa am posibilitatea sa merg cu 300 km/h intr-o masina. Nici nu ai idee cat de norocos esti. Pentru ca toti iubim viteza, insa cred ca tu esti printre putinii care o experimenteaza cu adevarat.

Ma bucur ca ma apreciezi, dar sa sti ca poti sa-mi spui pe nume asa cum o fac majoritatea, daca am avut divergente eu nu sunt ranchiunos.
Cam 310 face in film dar nu se vede insa e prea mult pt o masina de 400m.

Hondarul 13-01-06 11:00

1 Attachment(s)
pff-topic... Frumoasa cifra :lol: :lol: :lol:

RoSonic 13-01-06 11:07

Am vizionat si eu filmuletul si e mult prea tare masina... nu-s multe de zis... decat felicitari!

ps: deci... cine-l provoaca pe Sebastian? :D

SEBASTIAN 13-01-06 17:48

Pacat ca strainii nu stiu romaneste ca m-ar fi provocat ei rau.
Daca pot incerc o iesire la o cursa mare, la un King of Europe, dar nu am regulamentul si modul de inscriere.

RoSonic 13-01-06 18:55

Am gasit saitul asta cu ceva detalii despre programul King of Europe

http://www.streetracingmania.com/english/drag.html

dar de regulament si mod de inscriere nu zic decat ca o sa-l puna in curand.

SEBASTIAN 14-01-06 09:06

nu se deschide linkul!

RoSonic 14-01-06 11:59

Scrisesem altceva...
ma rog, incearca sa intri cu adresa asta http://www.kingofeurope.be.tf/ e la fel cu ce vrusesem sa pun...

SEBASTIAN 27-01-06 18:56

Aici e locul unde astept provocarile, topicul deschis chiar de administrator, clar nu e vorba de o motocicleta si comparatia desi fortata are realitatile ei.
Cine doreste sa ma provoace nu e cazul sa umple netul cu provocari in alte locuri sau cu topicuri noi.
Acum vad mai jos, dar prefer sa discut despre asta aici ca Ono, adica Daniel onoriu ma provoaca cu Galardo pe 1000m.
Imi e greu sa spun nu si clar nu spun nu, iar cum viata nu e numai in alb si negru raspunsul nu va fi acum si aici.
Departe de mine gandul de a refuza, dar cand accepti tebuie sa sti de ce o faci. Nici de bani nu e vorba, nici de altele, e vorba de mult mai mult.
Daca ce a scris mai jos e adevarat poate gaseste o forma de adresare civilizata ca totusi vorbim de un sport aritocrat.

sandumrs 28-01-06 00:58

Astept cu nerabdare sa va dati tu si ONO si sper ca veti gasi modalitati s va respectati reciproc ca vorba aia sunteti niste aristocrati.

PLS dati-va la Legale sa va vedem toti.

SEBASTIAN 28-01-06 08:42

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"sandumrs\"
Astept cu nerabdare sa va dati tu si ONO si sper ca veti gasi modalitati s va respectati reciproc ca vorba aia sunteti niste aristocrati.

PLS dati-va la Legale sa va vedem toti.

Toti care intra in aceasta lume tind spre asta, nu stiu daca suntem, insa fara o purtare adecvata nici nu-l mai salut si va rog nu mai faceti asemanari de nici un fel intre mine si el. Ma deranjeaza! In general nu e frumos, fiecare are o personalitate si trebuie respectata ca atare.


All times are GMT +2. The time now is 12:59.

- Copyright 2026 4Tuning