![]() |
Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
Quote:
Quote:
... nu cred ca are mai mult de 10 ani ... si dupa id-ul lui de baron cu mult haurrrr :)))) manelar prost |
Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
https://img24.imageshack.us/img24/5724/retardcp3.th.jpg
aceleasi mass-uri.cred ca omul ala e cretin. |
Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
Quote:
|
Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
hop si eu cu ceva specimene :
*Raluca Baba 2: http://ralucca2003.hi5.com poze noi comm plss *Raluca Baba 2: cine are odcc ???? *Raluca Baba 2: cine iese la un suc ??? *Raluca Baba 2: Care vrea web ??? *Raluca Baba 2: http://ralucca2003.hi5.com niste comm ? poze noi *Raluca Baba 2: Care vrea webb ? *Raluca Baba 2: http://ralucca2003.hi5.com poze noi *Raluca Baba 2: http://ralucca2003.hi5.com poze noi *Al Capone: dai cam multe massuri *Raluca Baba 2: scz *Raluca Baba 2: da nu stiam dak s'au trimis *Ciungu: de vanzare nokia n73...cine e int ..buzz *Ciungu: de vanzare lg u310 si nokia n73 *Ciungu: care avea nokia n95 simplu de vanzare????? buzz *Ciungu: caut sa inchiriez apartament max 2-3 camere mobilat centrala tot.urgent!!! *Ciungu: cine are de vanzare nokia n95???? *Ciungu: care avea de vanzare nokia n95 simplu ??? buzz *Ciungu: vand nokia n73 si lg u 310 ! buzzzz *Ciungu: cumpar nokia n95 simplu !! cine are buzz Bisnitari si pitipoance de pe hi5 :lol: |
Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
Sa zicem...
Francy: oaii bwa sanzii naste))))....a kui o fii copiluu`... c..u saa se simtha dragosthea astha Francy: alinushuu`..buzz cand intrii ca vleauu sa vrb cu uh`..miss you..i luw my big broo sry de gm |
Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
Dictionar de Messenger rural - In prispa (online) - Sunt la prasit / (busy) - Plecat la ora_ (stepped out) - Imi bat nevasta (be right back) - Iesit la poarta (not at my desk) - Mi-am luat mobil (on the phone) - Sunt cu viclesug (invisible to everyone) - Doborat de bautura (offline)
|
Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
Un user nu dau nume vorbea despre o masina...ca si'a luat si ca o va modifica undeva la 400-500 de cai si la semnatura avea vand parfumuri dama/barbat originale..relatii telefon,YM bla,bla 45ron...funny right?
|
Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
de la o tipa : da'mi si mie internet explorar'u ca am formatat calculatorul...si nu se referea la un update la explorer 7...ea foloseste 5.1
ah si da...e BLONDA |
Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
COCALARDefiniţie : Ţăran incult de prost gust si de neam prost, deghizat in IuBiTz3l, Macho-Men, Tal3ntAt ş.a.m.d. Aria lui de acţiune cuprinde mIRC şi Yahoo! Messenger unde în mod idiot shukar se prezintă, urmând apoi a face schimb de poze cu fete shukare cu id-uri de genul PrInTz3SiK TA, MiCuTzA DulCiK, ShuKaRa si TaLEntaTa De DusMaNi InViDiaTa etc. Valoarea acestui individ este mai mare daca: * acesta posedă un sait personal (carte de vizită, cazul cel mai des intâlnit: Hai Faiv) cu binecunoscutele poze Eu lângă o maşina BETON, Eu şi fratzii mei, si nu în ultimul rând Eu şi Gutza maimutza. * are duşmani * face dedicaţii fraţilor şi prinţeselor * posedă chinezării ochelari de soare (semnul şmecheriei) * este decorat in haur
|
Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
Quote:
|
Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
"Care are numaru de la Firma ca imi trebuie urgent ? "
:)) |
Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
Prestez Servicii Striper Cine este interesat Detalii Cap_dyn_17 da mai departe daca esti prieten!
MASUL ANULUI SI E PE BUNE! |
Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
cel mai tare mass | e unu pe care lam prostit
asasinu13ciufulici roman: mass cine stie cine e enis sau ceva de genu cel ce a murit?:twisted: |
Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
adryan_94_galatzi: cand eram mic si mergeam la nunta, toate babele ma luau de obraz si imi ziceau -lasa ca si tu urmezi... acum am crescut si cand merg la inmormantari le iau pe babe de obraji si le zic -lasa ca si tu urmezi ))
|
Re: POSTATI cele mai idioate MASS primite !!
asta nu e idiot e vechi rau si e tare :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:39. |
- Copyright 2026 4Tuning