Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Midnight Race and Show ...11.05.2008 (https://forum.4tuning.ro/439-baia/72060-midnight-race-and-show-11-05-2008-a.html)

delazoul 03-05-08 16:37

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
De abia astept sa vad niste drifting 8)

Si cam de pe la ce ora incepe shouw-ul propriuzis, sa stiu cum sa vin..10-11 dimineata ?
AAA Logan-urile pot face ceva liniute pe acolo ?
Respect organizatori !


Era sa uit...ceva fete sa intretina atmosfera o sa fie pe acolo ?

bogo4all 03-05-08 21:37

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Acuma stiu eu ca sunt multi care zic ca loganul nu e masina dar chiar se poate participa si cu o astfel de masina daca te simti in stare:).

Keisuke 04-05-08 01:34

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by bogo4all (Post 1513155)
Acuma stiu eu ca sunt multi care zic ca loganul nu e masina dar chiar se poate participa si cu o astfel de masina daca te simti in stare:).

Bine mah, da` si loganu` e masina :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

civic_ex 04-05-08 02:04

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by Warrior2008 (Post 1505174)
Salut IonutzMFF as vrea si eu sa particip la Concurs de accelerare viteza ,pe distanta de400 si 1000m.Astept raspunsul tau``e vorba de o Calibra.pa




Cazi la categoria 100-130cp...
Daca nu ai modificari serioase, ti-o iei grav...
Asta daca bineinteles, motorul tau e cel de 2.0 115cp. Cel putin asa suna, cand te-am auzit intr-o seara pe Borsului.

Warrior2008 04-05-08 15:02

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Cazi la categoria 100-130cp...
Daca nu ai modificari serioase, ti-o iei grav...
Asta daca bineinteles, motorul tau e cel de 2.0 115cp. Cel putin asa suna, cand te-am auzit intr-o seara pe Borsului.
civic_ex : unai sa asculti motorul in lucru si una e sa te pui cu el..1 la mana daca tu ai actele masini si stii cati cai are atunci esti un fel de Cris Angel
Iar poate de 2000 16 valve 135 hp din fabrica ai auzit ..fara filtru sport fara serpi fara evacuare complect schimbata fara power buster.fara rescriere de soft..si etc.....si interesant ca am facut la 400 m bmw 320i cu 151 hp din fabrica cum vine??? Iar daca esti mai atent in paginile anterioare ai sa vezi ca masina e in lucru..MOTOR INTERIOR EXTERIOR``
Iar daca ai masina CRX o putem pune sa vedem ce iese..!


A si CRX_EX eu nu am nimik cu nimeni si nici nu o sa am fiecare e liber sa circule si sa faca cu masina lui ce vrea.... eu am cerut doar idei bune` si nicidecum pareri de rau sau concluzi pripite.Drum bun sa ai si kilometri fara evenimente,poate ai sami dai si niste idei mai bune.Pa pa

danny_bik3ru 04-05-08 19:51

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Ionut unde sunt afisele ...... ca mai este o saptamana si lumea nu stie de tuning show.....

civic_ex 04-05-08 22:55

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by Warrior2008 (Post 1514001)
unai sa asculti motorul in lucru si una e sa te pui cu el..1 la mana daca tu ai actele masini si stii cati cai are atunci esti un fel de Cris Angel
Iar poate de 2000 16 valve 135 hp din fabrica ai auzit ..fara filtru sport fara serpi fara evacuare complect schimbata fara power buster.fara rescriere de soft..si etc.....si interesant ca am facut la 400 m bmw 320i cu 151 hp din fabrica cum vine??? Iar daca esti mai atent in paginile anterioare ai sa vezi ca masina e in lucru..MOTOR INTERIOR EXTERIOR``
Iar daca ai masina CRX o putem pune sa vedem ce iese..!



Ok, se pare ca m-am inselat in privinta motorului tau.
Din pacate nu am CRX, asa ca nu o putem "pune". :)

tuner_cata_05 04-05-08 23:24

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by danny_bik3ru (Post 1514412)
Ionut unde sunt afisele ...... ca mai este o saptamana si lumea nu stie de tuning show.....

Maine dupa-amiaza vor fi impartite prin tot orasul...;);)

ZanDer 05-05-08 00:50

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Deci eu nu mai inteleg nimic ... participa deci si motoarele, presupun ca se schimba atunci si programul desfasurarii + ca scade timpul acordat pt masini.

As vrea sa stiu pana la urma un program complet ca sa nu bat km degeaba, mai ales ca drumul ii foarte "bun" si benzina ieftina, si nu vreau sa ajung acolo ca sa ma dau odata ... mersi de intelegere si astept un raspuns, eventual si un nr de telefon de la organizator daca se poate !

IonutzMFF 05-05-08 10:44

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Inscriere participantilor incepe la ora 8:30 , intrarea spectatorilor de la ora 9 .Cursele de motociclete vor fi intre 9:00 si 10:00 .Startul la masini se da cel tarziu la ora 10:30 - 11:00 depinde de cum vin participanti , luam in considerare si participanti din alte orase care pot intampina greutati pe drum . Deci nu va fi nici un fel de problema cu programul .
Numar de telefon Organizator Principal 0752005691

juana_man 05-05-08 11:28

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
1 Attachment(s)
ionut inca tot nu mi-ai dat un raspuns clar si concret la intrebarea mea.
DACA VIN CU O MASINA NEINMATRICULATA( FARA TALON,CI,ASIGURARE,VERIFICARE...ETC ETC) POT PARTICIPA?AM DOAR O PROCURA DE ACU 4 ANI

masina despre care e vorba si va veni pe platforma

IonutzMFF 05-05-08 14:53

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Ti'am raspuns ...si raspunsul este Da , poti veni cu ea ...si declari pe propria raspundere cati cai are ...noi oricum nu avem de unde sa stim/ sa ghicim ...Te astept :)

T@m@ngo 05-05-08 23:58

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Asta este ultimul an in care o sa ma duc la show ca spectator, i-am promis unui prieten k la anu o sa concuram amandoi :D :)

adriano9 06-05-08 00:42

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
sper sa faceti multe poze sa le vedem si noi care nu putem merge :)

Dany.bilan628 06-05-08 10:51

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
nu faci afise sa le pui in oras? Ca multa lume nu stie si nu mai e tare mult pana in 11...


All times are GMT +2. The time now is 00:47.

- Copyright 2026 4Tuning