Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Editare Foto (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto.html)
-   -   Concurs EvL*Skillz (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/69257-concurs-evl-skillz.html)

f0cs 01-09-08 23:16

Re: Concurs EvL*Skillz
 
--vb pe mess in legatura cu ultima propozitie--
cat despre padurea in cladire...e sf..:">

f0cs 01-09-08 23:52

Re: Concurs EvL*Skillz
 
1 Attachment(s)
:twisted::twisted::twisted::twisted:

EaGle 02-09-08 15:19

Re: Concurs EvL*Skillz
 
Pai in mare e facuta bine poza dar se vad reflexii de copaci pe partea superioara a caroseriei si asfaltul+masina sunt de o luminozitate mai amplificata ;)...

f0cs 02-09-08 15:53

Re: Concurs EvL*Skillz
 
roger zat :D

vorba unui mare om.."se taie la montaj"

f0cs 02-09-08 17:51

Re: Concurs EvL*Skillz
 
1 Attachment(s)
hau is dis?

f0cs 02-09-08 18:02

Re: Concurs EvL*Skillz
 
1 Attachment(s)
For ever...always...Coca Cola =)

Killpacient 02-09-08 22:27

Re: Concurs EvL*Skillz
 
4 Attachment(s)
salutare...am vazut si eu concursul... imi plac lucrarile.. nu am ce zice.
"hop si eu cu calu` meu". Doar 4 momentan..
Ps. stiu ca luminile pica nasol :))

f0cs 05-09-08 14:16

Re: Concurs EvL*Skillz
 
in ultima unghiul e cam aiurea..parca sta masina cu fundu in pamant...restu sunt frumusele..destul de simple...

Sonny 05-09-08 18:36

Re: Concurs EvL*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by ArcTicf0cs (Post 1733740)
in ultima unghiul e cam aiurea..parca sta masina cu fundu in pamant...restu sunt frumusele..destul de simple...

Esti critic pentru evl*skillz sau esti juriu in acest concurs sau ce urmaresti?! Ca deja esti penibil pe topicul asta.

Scuzati offtopic-ul.

f0cs 05-09-08 19:31

Re: Concurs EvL*Skillz
 
a fost o simpla parere...te`am deranjat personal cu ceva?

shantzu 05-09-08 21:41

Re: Concurs EvL*Skillz
 
Primul topic de pe aceasta sectiune este cel al echipei EvL*Skillz.
Cand o sa aveti lucrari la o calitate apropiata de cele vazute pe topicul echipei atunci o sa postati aici!
Focs - ai inceput sa lucrezi mai bine

ka$tor 19-09-08 21:17

Re: Concurs EvL*Skillz
 
1 Attachment(s)
nu incarcat, umbre, lumini...culoare

EvLSant0S 23-09-08 11:59

Re: Concurs EvL*Skillz
 
mai baga o fisa :(

stefan_88 23-09-08 16:01

Re: Concurs EvL*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by ka$tor (Post 1764525)
nu incarcat, umbre, lumini...culoare

nu prea ti-a iesit :(....

EaGle 23-09-08 16:30

Re: Concurs EvL*Skillz
 
Va rugam frumos, sa nu mai raspundeti userilor care posteaza aici, indiferent de ce poze modifica ei, ne rezervam dreptul de a raspunde numai noi deoarece concursul este facut pentru a intra in echipa noastra ! Multumim de intelegere.


All times are GMT +2. The time now is 14:44.

- Copyright 2026 4Tuning