![]() |
Re: Concurs EvL*Skillz
--vb pe mess in legatura cu ultima propozitie--
cat despre padurea in cladire...e sf..:"> |
Re: Concurs EvL*Skillz
1 Attachment(s)
:twisted::twisted::twisted::twisted:
|
Re: Concurs EvL*Skillz
Pai in mare e facuta bine poza dar se vad reflexii de copaci pe partea superioara a caroseriei si asfaltul+masina sunt de o luminozitate mai amplificata ;)...
|
Re: Concurs EvL*Skillz
roger zat :D
vorba unui mare om.."se taie la montaj" |
Re: Concurs EvL*Skillz
1 Attachment(s)
hau is dis?
|
Re: Concurs EvL*Skillz
1 Attachment(s)
For ever...always...Coca Cola =)
|
Re: Concurs EvL*Skillz
4 Attachment(s)
salutare...am vazut si eu concursul... imi plac lucrarile.. nu am ce zice.
"hop si eu cu calu` meu". Doar 4 momentan.. Ps. stiu ca luminile pica nasol :)) |
Re: Concurs EvL*Skillz
in ultima unghiul e cam aiurea..parca sta masina cu fundu in pamant...restu sunt frumusele..destul de simple...
|
Re: Concurs EvL*Skillz
Quote:
Scuzati offtopic-ul. |
Re: Concurs EvL*Skillz
a fost o simpla parere...te`am deranjat personal cu ceva?
|
Re: Concurs EvL*Skillz
Primul topic de pe aceasta sectiune este cel al echipei EvL*Skillz.
Cand o sa aveti lucrari la o calitate apropiata de cele vazute pe topicul echipei atunci o sa postati aici! Focs - ai inceput sa lucrezi mai bine |
Re: Concurs EvL*Skillz
1 Attachment(s)
nu incarcat, umbre, lumini...culoare
|
Re: Concurs EvL*Skillz
mai baga o fisa :(
|
Re: Concurs EvL*Skillz
Quote:
|
Re: Concurs EvL*Skillz
Va rugam frumos, sa nu mai raspundeti userilor care posteaza aici, indiferent de ce poze modifica ei, ne rezervam dreptul de a raspunde numai noi deoarece concursul este facut pentru a intra in echipa noastra ! Multumim de intelegere.
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:44. |
- Copyright 2026 4Tuning